RAKENDUS

Canon
Rakendus MOBILE FILE TRANSFER

Rakendage 5G võimsust ja looge paremad juhtmevabad töövood, kasutades failide mobiilse edastamise rakendust. See võimaldab teil luua, muuta ja lisada oma piltidele IPTC andmeid, et saaksite oma salvestusi jooksvalt kiiremini märgistada ja katalogiseerida.

KIIRENDAGE OMA TÖÖVOOGU

Muutke oma töö tõhusamaks ja saatke pilte kiiremini, kasutades rakendust, mis on mõeldud pakkuma suurt jõudlust. Lisage piltidele metaandmeid, seadistage FTP-protokolle ja palju muud, kasutades seda Canoni mobiilrakendust koos 5G-ga ühilduva telefoniga. Viige oma piltide edastuskiirus täiesti uuele tasemele – isegi samal ajal, kui te jäädvustate.

 • NUTIKAM TÖÖTAMINE

  Saatke piltidega seotud andmed otse kaamerasse

  Kasutage rakendust, et lisada IPTC metaandmeid oma piltidele kas enne või pärast jäädvustamist. Aja säästmiseks laadige kaamerasse jäädvustamisega seotud andmed, nagu asukoht, subjekt, üritus ja kasutatud kaamera, juba varem.

 • OPTIMEERITUD TÕHUSUS

  Importige ettevalmistatud andmed

  Kui teete ettevalmistused ära enne pildistamist, suurendab see oluliselt teie hilisemat tõhusust. Seepärast lubabki rakendus teil lisada andmeid ja häälmemosid piltidele automaatselt ehk siis sel hetkel, kui te neid jäädvustate.

 • ÜHENDAMINE LIIKVEL OLLES

  Looge FTP-serveri sätted ja salvestage need telefoni

  Kasutage rakendust, et salvestada kuni 20 FTP-aadressi, ja edastage pilte Wi-Fi või 5G-ga ühilduva telefoni kaudu – see on ideaalne lahendus pidevas liikumises olevatele professionaalsetele fotograafidele.

 • JÄÄDVUSTAMINE JA ÜLESLAADIMINE

  Ühendage kas USB või Wi-Fi1 kaudu ja pange oma jäädvustused automaatselt teele

  Rakendus võimaldab luua juhtmega või juhtmevaba ühenduse, et edastada pilte kiiresti ja sujuvalt kaamerast rakendusse. Kui soovite saata oma pilte kohe, kui hetked on tabatud, kasutage telefoni mobiilsidet või Wi-Fi ühendust.

 • KOHENE EDASTAMINE

  Valige pildid ja pange need teele

  Vaadake oma pilte rakenduses ja saatke neid kas üksikult või mitmestes pakkides. Pärast saatmist ilmub pisipildi kõrvale linnuke, mis tähistab edukat üleslaadimist.

 • KÄRPIMINE, HINDAMINE JA MUUD

  Kärpige2, lisage häälmemosid ja lisage tärne

  Kärpige ja saatke oma pilte ning kasutage universaalselt toetatud tärnikestega hindamissüsteemi, et näidata oma eelistusi. Lisaks saate piltidele lisada vajalikku teavet või juhiseid sisaldavaid häälmemosid.

 • Peamised eelised

 • NUTIKAM TÖÖTAMINE

  Tööstusstandardi metaandmed

  Uudisteorganisatsioonidega töötades on oluline tagada, et teie autoriõigused ja pealkirjade andmed vastaksid tunnustatud protokollidele. Sellist teavet nagu teie nimi, autoriõiguse teave ja pildiallkiri saab hõlpsasti MFT rakendusse lisada. Piltidesse sisestatud standardseid IIM-metaandmeid nimetatakse sageli „IPTC-pealkirjadeks“ ning neid saab hõlpsasti kodeerida ja dekodeerida enamiku populaarsete fototöötlustarkvarade abil. Kasutage rakendust, et lisada need metaandmeid oma piltidele kas enne või pärast jäädvustamist. Aja säästmiseks laadige kaamerasse jäädvustamisega seotud andmed, nagu asukoht, subjekt, üritus ja kasutatud kaamera, juba varem.

 • OPTIMEERITUD TÕHUSUS

  Tehke nutikamalt kaugtööd ja kiiremini ettevalmistusi

  Tänu 5G-võrkude jätkuvale levikule saab rakendus töötada telefoni mobiilsidesignaali kaudu, mis võimaldab teil töötada eemalt ilma Wi-Fi-ühenduseta, võimaldades kõikjal kohapeal edastamist. Kui teate ülesande üksikasju ja saate lisada teabe eelnevalt, võimaldab rakendus teil iga pildi jäädvustamise hetkel teavet eelnevalt sisestada, lisades automaatselt pildistamisandmed, näiteks telefoni GPS-i kaudu asukohatempli ja hääleandmed. Rakenduse saab pärast teabe sisestamist lukustada, et vältida juhuslikku kustutamist pildistamiskohas viibides.

 • ÜHENDAMINE LIIKVEL OLLES

  FTP-serveri seadete valimine või muutmine

  MFT rakendusega saab vahetult enne saatmist FTP-serverit valida või muuta, võimaldades seega pilte kiiremini ja lihtsamalt erinevatesse kohtadesse saata. Kasutage rakendust, et salvestada kuni 20 FTP-aadressi, ja edastage pilte Wi-Fi või 5G-ga ühilduva telefoni kaudu – see on ideaalne lahendus pidevas liikumises olevatele professionaalsetele fotograafidele.

 • JÄÄDVUSTAMINE JA ÜLESLAADIMINE

  Ühendage kas USB või Wi-Fi1 kaudu ja pange oma jäädvustused automaatselt teele

  Kasutage rakenduse ülekandekuva, et näha piltide reaalajas edastamise olekut nende saatmise ajal. Rakendus võimaldab traadiga või traadita ühendust kiireks ja stabiilseks pildiedastuseks kaamerast rakendusse. Kasutage telefoni mobiili- või Wi-Fi-ühendust, et edastada pilte klientidele kohe, kui need on pildistatud. Pilte ei edastata telefoni, vaid need liiguvad läbi rakenduse otse teie kaamerast, nii et te ei pea muretsema, et telefoni mälu ootamatult täis saab. Ja mis oluline – automaatset ülekannet saab kasutada ka ohtlikes olukordades pildistamise korral, et teha piltide varukoopiaid kusagil mujal.

 • KOHENE EDASTAMINE

  Valige pildid ja pange need teele

  Rakenduses on kaks meetodit piltide saatmiseks: kas üksikute failidena või partiina piltide hulgiedastuse kaudu. Ühe pildi edastamine on kõige lihtsam viis konkreetse kaadri saatmiseks. Leidke lihtsalt pilt, mida soovite saata, seejärel klõpsake ikoonil „Ülekanne“ ja see saadetakse kaamerast FTP-serverisse. See valik on ideaalne juhul, kui häälteavitust tuleb rakendada telefoni kaudu. Partii saatmiseks vajutage lihtsalt ekraani paremas ülaosas asuvat nuppu „Valige“, valides seejärel välja kas pildid või mitme pildi vahemik, vajutades ja hoides all ühte pilti ning valides seejärel vahemiku viimase pildi, mida soovite edasi saata. Pärast saatmist ilmub pisipildi kõrvale linnuke, mis tähistab edukat üleslaadimist. Kiiremaks ülekandmiseks kasutage juhtmega USB-ühendust.

 • KÄRPIMINE, HINDAMINE JA MUUD

  Kärpige2, lisage häälmemosid ja lisage tärne

  MFT-rakenduses on põhiline sirgendamisvõimalus ja kärpimisfunktsioon, mis võimaldab pilte enne FTP kaudu edastamist täiustada. Rakendusi saab kasutada ka piltide sortimiseks hindamistärnide abil. Nii rakendus kui ka kaamera suudavad neid hindeid rakendada, võimaldades teil teha suures pildirühmas muudatusi, et valida, milliseid pilte lõplikust komplektist edasi saata. Teise võimalusena saab hindeid kasutada eri teemade tuvastamiseks, et neid hiljem redigeerida või pärast pildistamist kataloogida. Hindamis(tärnide)süsteemi toetatakse universaalselt, nii et hinnatud pilte saab näha avades neid enamikus fototöötlusrakendustes, nagu lightroom ja photoshop. Seetõttu saab hindamist kasutada osana teie töövoogudest alates pildistamisest kuni redigeerimiseni.

 • Laadige alla Canoni rakendus MOBILE FILE TRANSFER

  Saate rakenduse MOBILE FILE TRANSFER oma seadmest tasuta alla laadida. Lihtsalt külastage rakenduste poodi või Google Play’d ja sisestage otsingusse „Mobile File Transferˮ.

  Täieliku ühilduvuse kohta leiate lisateavet vastava rakenduse saidilt.

  Ühilduvuse teave

  Canoni rakendus MOBILE FILE TRANSFER on saadaval nii iOS- kui ka Android-seadmetele.

  Seotud artiklid

 • SPORDIFOTOGRAAFIA

  Jäädvustage ainulaadseid spordifotosid, millega konkurentide seast eristuda

  Armastate sporti, kuid ei ole kindel, kuidas seda jäädvustada? Viis professionaalset fotograafi paljastavad, milliseid tehnikaid nad oma lemmikfotode juures kasutasid.

 • MAKROFOTOGRAAFIA

  Abstraktne makrofotograafia: seebimullide jäädvustamine

  Avastage, kuidas jäädvustada efektseid ja värvilisi abstraktseid seebimulle, järgides seda lihtsat sammsammulist juhendit.

 • LOODUSFOTOGRAAFIA

  Metsik loomus

  Viis põhjust, miks PowerShot SX740 HS loodusfotograafia jaoks ideaalne on.

 • ARTIKKEL

  Värskendatud EOS R6, EOS R5 ja EOS-1D X Mark III

  Tänu püsivaravärskendusele saate Canoni parimates kaamerates uusi funktsioone kasutada. Richard Walch, Martin Bissig ja Eddie Keogh panid need proovile.

 • Teile võib huvi pakkuda ka

 • Canoni rakendus Camera Connect

  Ühendage oma kaamera Apple'i või Androidi seadmega – saate püsivara värskendada, eemalt jäädvustada ja fotosid alla laadida.

 • Digital Photo Professional Express

  Võimalus töödelda RAW-faile oma mobiilseadmetest ka liikvel olles.

  1. Ühilduvuse kohta leiate lisateavet Apple’i App Store’ist või Google Play poest
  2. Üksnes Android