TOOTETEAVE

Täiuslik piltide ja videote sünergia

Kuid kui teil on vaja pildistada, on EOS R3 ideaalne visuaalne jutumasin. Võimaldab jäädvustada pildistabilisaatoriga 6K RAW-videot erinevates vormingutes, mis on dokumentaal- ja tagaajamisvõtete tegemisel sama tõhus kui kiiresti liikuvate objektide pildistamisel.
EOS R3

Salvestage suurepäraseid 6K RAW-videosid CFexpressi mälukaardile kuni 60p kaadrisagedusega. Sellised rikkalikud ja üksikasjalikud kaadrid näevad suurtel kuvaritel suurepärased välja ja neid saab 4K töötlusvoo käigus kärpida ilma kvaliteedi mõjutamata.

Kas soovite jäädvustada 4K-s? 4K DCI ja 4K UHD valikutega hoolitsetakse teie eest hästi – mõlemad on toodetud anduri 6K algväljundi loomuliku ülediskreetimise teel. Tulemused on lihtsalt sensatsioonilised.

Kuid eraldusvõime on vaid osa loost: tohutu13,3-astmeline dünaamiline ulatus ning lai 12-bitine Canon Cinema värvigamma muudavad kaameraga EOS R3 tehtud võtted suussulavaks. Meie tuntud Dual Pixel CMOS AF süsteem hoiab pildi teravana, samas kui võimas pildistabilisaator silub käest pildistades kaamera liikumist.

EOS R3

Teie jaoks just see õige formaat

Kombineerides erinevaid eraldusvõimeid, kaadrisagedusi, koodekeid ja pakkimismeetodeid, saab EOS R3 pakkuda arvukalt pildivorminguid. Lisaks 12-bitisele 6K RAW-le on saadaval nii 8-bitised H.264 kui ka 10-bitised H.265 koodekid, lisaks valik ALL-I ja 6K RAW Light IPB või IPB Light tihendusi. 4K jäädvustamisel on saadaval kaadrisagedus 24p kuni 120p ning saadaval on ka 4K kärpimine, mis annab Super-35mm-ile sarnase anduri suuruse.

Sõltuvalt kasutatavast vormingust saab salvestada nii kaamera CFexpress-kaardile kui ka SD-kaardile. See sobib suurepäraselt siis, kui teie klient soovib töötlemisel kiireid tulemusi. Lisaks saab RAW-i CFexpress-kaardile salvestamisel salvestada SD-kaardile ülediskreeditud 4K IPB-versiooni puhverserverina kasutamiseks.

Suure kaadrisagedusega (ilma helita) ja parema pildikvaliteediga videoid saab jäädvustada kiirusel 120p/100p 4K ja HD eraldusvõimega, mis sobib suurepäraselt toimingute ja aegluubis videote efektide jaoks.

EOS R3 pakub ka Canon Log 3 võimalust, mille üüratu 13,3-astmelise dünaamilise ulatusega: värvide tasakaalustamine on lihtsam, muutes järeltöötluse sujuvaks. Ja nende jaoks, kes otsivad veelgi rohkem esiletõstetud ja varjutatud detaile, ilma et oleks vaja võttematerjali liigitada, on saadaval ka 10-bitine HDR PQ.

Canon Log 3-ga pildistamisel on saadaval Canon Cinema Gamuti värviruum. See mitte ainult ei paku EOS R3 kõige laiemat värvivalikut, vaid võimaldab ka hõlpsat teisendamist mitmetesse standardsetesse värviruumidesse, näiteks BT2020 või Akadeemia värvikodeerimissüsteemi (ACES).

EOS R3

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine II

Meie tuntud Dual Pixel CMOS AF II süsteem tagab video salvestamisel sujuva ja täpse pideva teravustamise. Sellel on näo-, silma-, pea- ja kehatuvastus (just sellises eelisjärjekorras)
– sobib ideaalselt nn õlalt tehtud võtetega dokumentaalfilmide jaoks. Samuti suudab see ära tunda kasse, koeri, linde ja isegi motospordisõidukeid, neid kaadri ümber liikudes teravustades – täpselt nagu fotode pildistamisel.

Reguleeritud fookuskaugusega efekte, mis suunavad teie publiku tähelepanu ühest kohast teise, on lihtne luua. Puudutage lihtsalt kaamera puuteekraani ja EOS R3 teravustab sujuvalt ühest punktist teise teie poolt soovitud kiirusega.

Kas soovite käsitsi teravustada? EOS R3 pakub abiks mitmeid tööriistu. Teravustamisabi tõstab esile fookuses olevate objektide servad teie valitud värviga. Dual Pixel Focus Guide kasutab graafilist indikaatorit, et kuvada, kas objekt on eest või tagant teravustatud, muutudes õige fookuse saavutamisel roheliseks.

EOS R3

Suurepärane stabiilsus ka käes hoides

EOS R3 pildistabilisaator tõuseb käest filmides esile kui omaette klass. Kombineerituna objektiivi enda IS-i ja kaamera elektroonilise Movie Digital IS-ga, on kaamera tahtmatud liikumised praktiliselt märkamatult juba eos silutud. See on väga kasulik, kui teete kõndides või käest hoides dokumentaalvõtteid või jäädvustate lisamaterjali. Tulemused on lihtsalt suurepärased, nähes välja nagu need oleks tehtud gimbali või kaamera liuguri abil.

EOS R3

Intuitiivsed filmimisfunktsioonid

Tahtsime, et EOS R3 oleks video salvestamisel sama instinktiivne kui ka fotode pildistamisel. 4,1 miljoni punktiga muutuva nurgaga ekraan pöörab kaamera korpusest eemale, pöörates 270° ulatuses, mis aitab teil mugavalt eri nurga all pildistada. Sebra markerid toovad esile ülesärituse. Tööstusstandardi HH: MM: SS: FF ajakood on filmimaterjali manustatud, muutes mitme kaameraga tehtud materjalide järeltöötluse palju lihtsamaks. HDMI-väljund sisestab ülediskreeditud 4K 4K 60p teie poolt valitud sisendile, kas monitorile või välisele salvestajale.

EOS R3

Pikendatud võtteajad

Ülekuumenemine video salvestamisel võib piirata video salvestamisel salvestusaega ning mälukaart ja kaamera korpus muutuvad katsudes kuumaks. EOS R3 on täiustatud soojuse hajumise omadustega, mis parandab salvestusvõimet. Aktiivsed ohutuspiirid lülitavad kaamera välja, kui selle sisetemperatuur liiga kõrgele tõuseb. Kuid neid saab pikema pildistamisaja vältel välja lülitada, kui kaamerat parasjagu käes ei hoita.

Alljärgnevalt toome välja saadaolevate eraldusvõimete ja kaadrisageduste ligikaudsed salvestusajad 23 °C (73 °F) keskkonnas külmkäivituse korral1.
6K 60P RAW
- Automaatse väljalülituse temperatuur - standardne: 25 minutit
- Automaatse väljalülituse temperatuur – kõrge2, 3 : vähemalt 60 min

4K 120P
- Automaatse väljalülituse temperatuur - standardne/kõrge2, 3: 12 minutit

4K 60P (6K ülediskreetimine) All-I
- Automaatse väljalülituse temperatuur - standardne: 25 minutit
- Automaatse väljalülituse temperatuur - kõrge2, 3: vähemalt 60 minutit

4K 30P (6K ülediskreetimine) All-I
- ei ole kuumuse poolt piidatud

Kui kaamera temperatuur jõuab määratud piirini, on soovituslik kaamera välja lülitada, et võimaldada sel maha jahtuda.

Alljärgnevalt on välja toodud taastumisajad 23 °C (73 °F) keskkonnas, kuid tasub meeles pidada, et seda mõjutavad ka teised faktorid, nagu keskkonna temperatuur, kaamera jätkuv kasutamine ja valitud eraldusvõime. Aeg, mil saab rakendada täielikku salvestusaega, sõltub ümbritsevast keskkonnast.

6K 60P RAW
- 5 minutit jahtumist annab ligikaudu 9 minutit salvestusaega

4K 120P
- 5 minutit jahtumist annab ligikaudu 5 minutit salvestusaega

Esmakordselt on EOS-kaameras4 eemaldatud võtteaja piirangud, mis võimaldavad jäädvustada kuni kuus tundi tavalist videot või 90 minutit täis-HD suure kaadrisagedusega võtet.5

EOS R3

Professionaalne aegluubis video salvestamine

Suurepärane võimalus aeglaselt areneva järjestuse jäädvustamiseks on aegluubis video. EOS R3 saab seadistada jäädvustama kaadreid intervallivahemikus alates kahest sekundist kuni 99 tunni 59 minuti ja 59 sekundini, jäädvustades kuni 3600 kaadrit, mille lõpus kombineeritakse pildid täiendava tarkvaravajaduseta Full HD videoks. Ja seadke varustus üles enesekindlalt: elektrikatkestuse või aku tühjenemise korral saate toite taastumisel jätkata jäädvustamist sealt, kust asi pooleli jäi.

Lisatarvikud

Samuti on välja antud mitmeid uusi tarvikuid, muutes EOS R3 videotöötluse mitmekülgseks. Uus suunatav stereomikrofon DM-ED1 tagab juhtmevaba selge ja täpse heli ning XLR-adapter professionaalse taseme ühilduvuse.

 1. Pildistamise maksimaalne kestus võib teatud tingimustel olla lühem isegi siis, kui salvestamine algab nn külmalt käivitamisest, kuna kaamera sisetemperatuuri tõus on tingitud eelvõtte seadistustoimingutest või reaalajavaate režiimi pikaajalisest kasutamisest. Kui kaart on täis, peatub video salvestamine automaatselt. Sel juhul andmete kustutamise ja pildistamise alustamise kestus.
 2. Kui seadistatud on automaatse väljalülituse temperatuur: kõrge, kaart võib olla tulikuum. Olge kaardi pesast eemaldamisel ettevaatlik, et mitte ennast põletada.
 3. Sõltuvalt kaartide tüübist ei pruugi pildistamise kestus [Standard] (standard) ja [High] (kõrge) sätete vahel muutuda.
 4. mitte-kino EOS kaamera
 5. sõltub sobivast mälukaardi mahust, toiteallikast ja temperatuuridest

Seotud artiklid

 • ARTIKKEL

  Kas Canon EOS R3 suudab pisikese ja välkkiire mustjalg-tülliga sammu pidada?

  Itaalia loodusfotograaf Bruno D'Amicis paneb proovile oma kaamera EOS R3, pildistades Abruzzo randades haruldast ja uskumatult kiiresti liikuvat lindu.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R3-ga maastikul sõitmine

  „See edestab absoluutselt kõike, millega olen varem töötanud!” Motospordifotograaf Vladimir Rys proovib Canon EOS R3 pildistada esimest elektriautorallit.

 • ARTIKKEL

  Elu kiirteel Canoni super-teleobjektiividega

  Motospordifotograaf Vladimir Rys jäädvustab Canon EOS R3-ga kiiresti liikuvaid ralliautosid Canon RF 400mm F2.8L IS USM ja RF 600mm F4L IS USM objektiividega.

 • ARTIKKEL

  Silmaga kontrollitav automaatteravustamine

  Lugege lugu Canoni hämmastavast silmaga kontrollitavast automaatteravustamisest, mis määrab või vahetab teravustamispunkti, tuvastades, mida te parajasti vaatate.

 • Registreeruge

  Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.