TOOTETEAVE

Disainitud ja ehitatud proffidele

Alates tolmutormist kuni paduvihmani on EOS R3 ehitatud vastu pidama professionaalse kasutamise karmidele nõudmistele
EOS R3

Alates tolmutormist kuni paduvihmani on EOS R3 ehitatud vastu pidama professionaalse kasutamise karmidele nõudmistele. Kuigi see on ehitatud samade rangete standardite järgi nagu meie tuntud EOS-1D X seeria kaamerad, on EOS R3 magneesiumisulamist korpus kaasaskantavam komplekt väiksem, kergem ja ideaalne kohapeal töötamiseks.

Kummitihendid kaitsevad kaamerat tolmu ja niiskuse eest, andes teile enesekindluse jätkata pildistamist ka siis, kui olud muutuvad keeruliseks.

Kuigi see on ehitatud samade rangete standardite järgi nagu meie tuntud EOS-1D X seeria kaamerad, on EOS R3 magneesiumisulamist korpus kaasaskantavam komplekt väiksem, kergem ja ideaalne kohapeal töötamiseks.

Kummitihendid kaitsevad kaamerat tolmu ja niiskuse eest, andes teile enesekindluse jätkata pildistamist ka siis, kui olud muutuvad keeruliseks.

Alates tolmutormist kuni paduvihmani on EOS R3 ehitatud vastu pidama professionaalse kasutamise karmidele nõudmistele.

Maailmaklassi pildistabilisaator

EOS R3-l on viieteljeline korpusesisene pildistabilisaator fotode ja videote tegemiseks. See töötab koos paljude RF-objektiivide optilise pildistabilisaatoriga, tagades hämmastava kaheksaastmelise kaitset kaamera värisemise eest. See võimaldab pikki säriaegu loominguliselt kasutada isegi käeshoitavates seadmetes, avades uusi võimalusi kujutistel liikumise väljendamiseks.

Suuremat värisemist saab kompenseerida paljude teiste pildistabilisaatori süsteemidega, mille tulemuseks on veelgi teravam teravus.

EOS R3

Video jäädvustamisel saab kaamera korpusesisest pildistabilisaatorit ja objektiivi optilist pildistabilisaatori süsteemi täiustada kolmanda süsteemiga: Movie Digital IS. Need süsteemid pakuvad niivõrd sujuvat pilti, et tundub, et see on filmitud gimbali või kaamera liuguri abil.

EOS R3

Meie seni parim pildiotsija?

Lülitage EOS R3 sisse ja selle suurepärane 5,76 miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija on pildistamiseks valmis kohe, kui see nähtavale ilmub. Selle uhiuue EVF-i eesmärk oli pakkuda fotograafidele reageerimisvõimt ja selgust, mida nad optiliselt pildiotsijalt eeldavalt, pakkudes lisaks peegelita kaamera piltide eelvaate eelist.

EOS R3

Me kasutasime hämmastavate tõetruude tulemuste jaoks kõrge eraldusvõimega UXGA ekraani, mille värskendussagedus oli 120 kaadrit sekundis. Tänu EOS R3 taustavalgustusega virnastatud anduri ülikiirele kiirusele puudub pildiotsijal praktiliselt viivitus ja see on pildistamisel pimenduseta.

EOS R3 kasutab uusi vahetatavaid okulaarivarjukeid, mis takistavad hajutatud valguse sattumist pildiotsijasse. Kaameraga on kaasas standardne ER-h silmatass, samas kui saadaval on ka suurem ER-hE okulaarivarjuk, mida soovitatakse prille kandvatele fotograafidele, kes soovivad kasutada silmaga juhitavat automaatteravustamist.

EOS R3

Optilise pildileidja abi SEES

Optilise pildiotsija abi VÄLJAS

Mida näed, selle ka saad

Olles teile aken maailma, hoiab kaamera pildiotsija teid kõigega kursis, ilma et see teid häiriks, mistõttu saab EOS R3 elektroonilist pildiotsijat täielikult kohandada. Ekraani simulatsioonirežiim näitab praegu valitud sätetega jäädvustatava kujutise heledust, samas kui teravussügavust, valge tasakaalu ja paljusid muid reguleerimisi saab reaalajas ilma lisaviivituseta eelvaadata.

Pikkade võtete korral või hiljem töödeldavate RAW-failide jäädvustamisel proovige EOS R3 optilise pildiotsija simulatsiooni. See lülitab pildistiili, valge tasakaalu jms eelvaate välja ja näitab Canoni HDR-tehnoloogia abil DSLR-iga sarnast loomuliku välimusega kuva.

Kui teil on vaja teha võtteid eri nurkadest, võimaldab kaamera 3,2-tolline muutuva nurgaga puuteekraan seda hõlpsalt. 4,15 miljoni punktiga on see kõigi aegade kõrgeima eraldusvõimega ekraan, mis on peegelpildita kaamerale paigaldatud, ja seda on väga lihtne näha isegi väljas eredas valguses.

Pöörake see kaamera korpusest välja kuni 270° all, võimaldades hõlpsat kõrgelt või madalalt pildistada.

EOS R3

Sobib teie olemasolevasse süsteemi


Saate EOS R3 mugavalt kasutada koos olemasoleva peegelkaamera komplektiga. Nagu kõigi EOS R-seeria kaamerate puhul, töötavad EF-objektiivid tänu kolmele kvaliteetsele kinnitusadapterile täpselt nii, nagu peaksid. EOS R3 toiteallikaks on suure võimsusega LP-E19 aku – sama, mille leiate meie EOS-1DX seeria kaameratest, mida saab laadida USB-laadimise abil nii kaamerasiseselt kui ka -väliselt. Pikaajalisel pildistamisel saab kaamerat laadida ka välise akuplokiga USB-pordi kaudu.

EOS R3 on kolmekümneaastase arendustöö vili, mis juhindub professionaalsete fotograafide nõuetest. Nautige enneolematut ergonoomikat koos tuttava intuitiivse liidese, intuitiivsete juhtelementide ja ergonoomilise tipptasemega.

EOS R3
EOS R3

Kohandatavad juhtnupud

Pole vahet, kas pildistate horisontaalselt või vertikaalselt, EOS R3 juhtnupud jäävad loomupäraselt teie sõrmede ja pöidla alla. Sisseehitatud vertikaalse pildistamise käepideme abil saab kaamerat hõlpsalt hoida ning multikontroller ja nutikas kontroller asuvad just teie pöidla ulatuses.

Kolm kohandatavat valikuketast kaameral ja objektiivi juhtrõngas igal RF-kinnitusega objektiivil võimaldavad säriaega, ava, ISO-valgustundlikkust ja särikompensatsiooni hõlpsasti kaamerat silma ees hoides reguleerida.

R3-l on rohkem kohandatavaid nuppe kui kunagi varem, sealhulgas võimalus kasutada filmirežiimi valikulülitit täiesti vaikse kaadrite režiimi aktiveerimiseks. See sobib ideaalselt fotograafidele, kelle töös on sageli vaja absoluutset vaikust, kuna diskreetsus on ülioluline.

Panoraamvõtete abi

[Panoraamvõtete abi], kasutades seda koos optilise pildistabilisaatoriga ühilduva objektiiviga, rakendab pildistabilisaatorit ja subjekti hägususe korrigeerimist pildistamise ajal, luues hämmastavaid panoraamvõtteid, hoides samal ajal põhisubjekti detailid teravustatud. Panoraamvõtete abi režiimiga saab panoraamimisel kasutada 1–2 astet aeglasemat säriaega kui tavaliselt. Samuti saab pikema säriajaga parandada panoraamvõtete õnnestumise määra.

Panning Assist


Kahe kaardipesa abil saab pildifailid salvestada laialdaselt kättesaadavatele SD-kaartidele (mis vastavad UHS-II standardile) või ülikiirele järgmise põlvkonna CFexpress-andmekandjale. Mälukaarte saab kasutada ka kaamera sätete salvestamiseks, alates võrgukonfiguratsioonidest kuni silmaga juhitava automaatteravustamise kalibreerimisteni ja isegi püsivara värskendusteni.
Mitme kaamera seadistamine muutus palju lihtsamaks.

EOS R3

Kaamerasisene fookuse virnastamine

Kui teravussügavus on piiratud, toodab EOS R3-e fookuse liitmise režiim pilte täiusliku kõikehõlmava teravusega – see sobib suurepäraselt makrovõtete tegemiseks või maastike jäädvustamiseks.

Kaamera jäädvustab mitu kaadrit, viies automaatselt fookuse lähedalt kaugele. Need liidetakse seejärel kaameras üheks pildiks, millel on palju suurem teravussügavus ning mille subjekt on kogu kaadri ulatuses teravustatud. See on suurepärane võimalus objektiivi loomulike piirangute ületamiseks ning erakordselt üksikasjalike piltide loomiseks.

Lisaks kaamerasisesele lõplikule pildile salvestatakse ka liidetud kaadrid, mis tähendab, et virnastatud fookusega pilte saab toota ka järeltöötluses.

Seotud artiklid

 • ARTIKKEL

  Kas Canon EOS R3 suudab pisikese ja välkkiire mustjalg-tülliga sammu pidada?

  Itaalia loodusfotograaf Bruno D'Amicis paneb proovile oma kaamera EOS R3, pildistades Abruzzo randades haruldast ja uskumatult kiiresti liikuvat lindu.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R3-ga maastikul sõitmine

  „See edestab absoluutselt kõike, millega olen varem töötanud!” Motospordifotograaf Vladimir Rys proovib Canon EOS R3 pildistada esimest elektriautorallit.

 • ARTIKKEL

  Elu kiirteel Canoni super-teleobjektiividega

  Motospordifotograaf Vladimir Rys jäädvustab Canon EOS R3-ga kiiresti liikuvaid ralliautosid Canon RF 400mm F2.8L IS USM ja RF 600mm F4L IS USM objektiividega.

 • ARTIKKEL

  Silmaga kontrollitav automaatteravustamine

  Lugege lugu Canoni hämmastavast silmaga kontrollitavast automaatteravustamisest, mis määrab või vahetab teravustamispunkti, tuvastades, mida te parajasti vaatate.

 • Registreeruge

  Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.