TOOTETEAVE

Liikumise valdamine kiirusel 30 kaadrit sekundis

EOS R3 keskmes on taustvalgustusega virnastatud andur, mis on välja töötatud ainult Canoni poolt. See on kiirem ja tundlikum kui kõik, mida oleme varem oma kaameratesse pannud, tähendades paremat jõudlust pingelistes oludes pildistades.
EOS R3

Uuel anduril on lülitused ees, mitte taga, nii et see võib koondada rohkem valgust, mis omakorda vähendab müra. Kaks lülituste kihti on üksteise peale nn virnastatud, muutes kiirust, millega andur saab pildiandmeid oma DIGIC X protsessorile. See kiirus ei võimalda mitte ainult 30 kaadrit sekundis sarivõtet (koos pideva automaatteravustamise ja automaatsäriga), vaid võimaldab kaameral kontrollida teravust 60 korda sekundis. Pimendav, vaba elektrooniline pildiotsija värskendab kiirusega 120 kaadrit/s, saavutades nii hämmastavalt elutruu jäädvustuse isegi kiirelt liikuvate objektide pildistamisel.

Andur on tehniliselt optimeeritud nii, et sellel oleks ideaalne tasakaal eraldusvõime, hämaras toimivuse ja edastatava failisuuruse vahel, vastates nõudmistele, mida esitab professionaalsete pressi- ja spordifotode jäädvustamine. Digitaalne objektiivi optimeerija maksimeerib objektiivist koos anduriga võimalikke detaile, pakkudes nii üle ootuste kõrget pildikvaliteeti.

EOS R3

Võte 1/64 000 sekundiga, et külmutada õhupalli lõhkemine.

EOS R3
EOS R3

Pimendav, vaba elektrooniline pildiotsija värskendab kiirusega 120 kaadrit/s, saavutades nii hämmastavalt elutruu jäädvustuse isegi kiirelt liikuvate objektide pildistamisel.

EOS R3

Tipptasemel elektrooniline katik

EOS R3 anduri vapustav kiirus muudab teie suhtumist elektroonilistesse katikutesse. Varem on pöördkatiku efektid kiiresti liikuvate objektide pildistamisel moonutusi tekitanud ega ole jätnud fotograafidele muud võimalust kui lülituda mehaanilise katiku režiimi. EOS R3 puhul on aga asjad teisiti.

 • Katiku moonutused

  Pöördkatiku efekt moonutab golfikepi vart: see tundub kergelt kõver.

 • Vähendatud moonutus

  EOS R3 katik vähendab seda moonutust oluliselt.

 • Kuna andur suudab pildiandmed nii kiiresti kustutada, on pöördkatiku efektid kõrvaldatud. Nüüd saavad fotograafid kasutada elektroonilist katikut liikumise tabamiseks isegi sellistel kiirustel nagu 1/64 000 sekundit ja seda täielikus vaikuses. Veelgi enam – samuti on võimalik sünkroonida välklampi elektroonilise katikuga kiirusega kuni 1/180 sekundit ja Canoni Speedlite’ide või muude tootjate välklampidega.

  EOS R3 elektrooniline katik on vastavalt teie ootustele väga vaikne – kuid nüüd suudab see pildistada uskumatult 30 kaadrit/s täieliku automaatsäri ja automaatteravustamise jälgimisega ning mis tahes RF-objektiiviga. Kohandatav kiire sarivõtterežiim on samuti saadaval, mis võimaldab kohandada kaadrisageduse kuni väärtuseni 195 kaadrit/s kuni 50-kaadristel sarivõtetel1. Saate jäädvustada kiiresti liikuvate objektide liikumise keerukuse, mis jääb harilikul ajaskaalal nähtamatuks.

  Kiirreageerimine on iga reporterfotograafi eeltingimus, olenemata sellest, kas menüüvalikuga vähendatakse käivitamisaega või katiku viivitust 0,02 sekundini. Nagu Canonilt ootate, on 30 kaadrit/s pildistamine saadaval kõikides võtterežiimides, sealhulgas 14-bitises RAW-vormingus.

  EOS R3

  Kas valgust on vähe? Ärge muretsege

  Kuna ISO tundlikkus on vahemikus ISO 100 kuni ISO 102 400 (laiendatav kuni ISO 50 kuni ISO 204 800), saab EOS R3 toime tulla praktiliselt igasugustes valgustingimustes. Anduri uus taustvalgustusega disain toob kaasa dünaamilise ulatuse ja digitaalse müra vähenemise. Tänu EOS R3 võimalusele teravustada väga vähese valgusega, on teil on nüüd kaamera, mis on tõeliselt võimas hämaras pildistamisel.

  Võbelemise tuvastamine elektroonilise katiku abil

  Canoni anduritehnoloogia edusammud tähendavad, et EOS R3 on esimene peeglita EOS, mis pakub elektroonilise katiku kasutamisel võbeluse tuvastamist. Kõrgsageduslik võbelustuvastus võib LED-valgusallikatega pildistamisel kaotada vöödid, et suurendada keerulistes tingimustes tehtud kasutuskõlblike piltide arvu.

  Seotud artiklid

 • ARTIKKEL

  Kas Canon EOS R3 suudab pisikese ja välkkiire mustjalg-tülliga sammu pidada?

  Itaalia loodusfotograaf Bruno D'Amicis paneb proovile oma kaamera EOS R3, pildistades Abruzzo randades haruldast ja uskumatult kiiresti liikuvat lindu.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R3-ga maastikul sõitmine

  „See edestab absoluutselt kõike, millega olen varem töötanud!” Motospordifotograaf Vladimir Rys proovib Canon EOS R3 pildistada esimest elektriautorallit.

 • ARTIKKEL

  Elu kiirteel Canoni super-teleobjektiividega

  Motospordifotograaf Vladimir Rys jäädvustab Canon EOS R3-ga kiiresti liikuvaid ralliautosid Canon RF 400mm F2.8L IS USM ja RF 600mm F4L IS USM objektiividega.

 • ARTIKKEL

  Silmaga kontrollitav automaatteravustamine

  Lugege lugu Canoni hämmastavast silmaga kontrollitavast automaatteravustamisest, mis määrab või vahetab teravustamispunkti, tuvastades, mida te parajasti vaatate.

 • Registreeruge

  Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.
  1. Automaatsäri ja jälgimisega automaatteravustamine ei ole kiire sarivõtte ajal saadaval. Maksimaalne jäädvustatud kaadrite arv saab olla kuni 50