TOOTETEAVE

Maailma kiireim ja instinktiivseim automaatteravustamine.¹

EOS R3 hoiab asjad fookuses, lastes teil sama teha. Silmaga juhitav automaatteravustamine, täiustatud objekti tuvastamine ja erakordne hämaras tundlikkus annavad kõik kokku uskumatu pildistamiskogemuse.
EOS R3

EOS R3 on programmeeritud ära tundma võidusõiduautosid ja jalgrattaid, alates vormelisõidukitest kuni GT- ja ralliautodeni.

© Vladimir Rys / Canon Ambassador

Automaatteravustamise ime: silmaga juhitav automaatteravustus

EOS R3 pakub täiesti uut ja loomulikku teravustamisviisi: valige automaatteravustamispunkt või jälgitav objekt lihtsalt seda vaadates. Poole päästikuvajutusega teravustatakse kas valitud teravustamispunktile või käivitatakse valitud objekti pidev jälgimine. Sellele pole võrdväärset.

Silmaga juhitava automaatteravustamise ja fookuse jälgimise kombinatsioon muudab EOS R3 suurepärase tegevuskaameraks. Kergejõustiklaste pildistamine võistluste ajal? Valige lihtsalt jooksja, keda soovite jälgida, teda lihtsalt vaadates. Vajutage nuppu ja EOS R3 jälgib seda sportlast, valides ta inimhulgast välja. Sama maagia toimib poliitikutega pressikonverentsidel, mootorratturitega rattaradadel ja isegi lindudega taevas.

Silmaga juhitavat automaatteravustamissüsteemi on lihtne kalibreerida ning kalibreerimissätteid saab salvestada koheseks tagasikutsumiseks ja seda saab isegi mälukaardi abil korpuste vahel vahetada. Ühte kaamerat saab seadistada erinevate fotograafide jaoks või sama fotograafi jaoks, kes kannab prille või kontaktläätsi. Loomulikult on võimalik valida ka teravustamispunkte, kasutades kas kaamera multikontrollerit või meie ainulaadset nutikat kontrollerit.

EOS R3

Vaadake, kuidas toimib silmaga kontrollitav automaatteravustamine, kui fotograaf valib silma järgi teise mootorratta ja kaamera teravustab uuele objektile.

EOS R3

EOS R3 tuvastab ka silmad ja jälgib teravustamist, et silmad oleksid teravad.

EOS R3

Fookuse jälgimine hoiab korvpalluri silmad pildistades fookuses.

EOS R3

R3 suudab jälgida mootorratturite kiivreid kaadrisagedusega 30 kaadrit sekundis

Järgmise põlvkonna objektjälgimine

Kasutades sama süvaõppivat tehisintellekti tehnoloogiat, mida rakendasime EOS R5 ja R6 puhul, oleme viinud EOS R3 automaatse teravustamise järgmisele tasemele. Kaamera tunneb ära inimesed, loomad ja nüüd ka motospordisõidukid.
Kaamera süvaõppes on kasutatud sadu tuhandeid pilte erinevatelt fotograafidelt ja agentuuridelt, et õpetada, kuidas maailm välja näeb ja liigub.

EOS R3

• Inimesed. Kaamera tuvastab jälgitava objekti silmad ja teravustab sellele. Kui silmad pole nähtavad, eelistatakse nägu. Kui mitte, kui need on nähtavad (näiteks kui jalgpallur äkki ära pöörab), seab EOS R3 esikohale katsealuse pea, seejärel tema keha. Kaamera inimeste jälgimisvõimalused on optimeeritud kiivrit või maski kandvate objektide paremaks jälgimiseks – ideaalne spordiprillide puhul.

• Loomad. Koerad ja kassid, vajaduse korral aga ka isegi linnud tunneb kaamera vastava objektijälgimistehnoloogia abil ära.

• Sõidukid. EOS R3 on programmeeritud ära tundma võidusõiduautosid ja jalgrattaid, alates vormelisõidukitest kuni GT- ja ralliautodeni. See võib isegi eristada suletud või pealt avatud sõidukeid, keskendudes juhi kiivrile, kui see on nähtav. Samuti tuntakse ära võidusõidu mootorrattad ja jällegi on võimalik jälgida kasvõi sõitja kiivrit, neile võistluse ajal teravustades.

Objekti jälgimist toetatakse nüüd kõigi automaatteravustamise ala seadete puhul. Tänu EOS R3 virnastatud, taustvalgustusega kiirele andurile saab teravustada kuni 60 korda sekundis, kui kasutatakse elektroonilist katikut kiirusega 30 kaadrit/s, tagades nii meie Canoni kaamera puhul seni kõigi aegade edukama teravustamise jälgimise.

Režiim „Registreeri isik“

Lisati püsivara versiooniga 1.40 kaamera automaatteravustamise menüüsse [Isikute registreerimise prioriteet]. Võimaldab kaameras eelregistreerida kuni kümme nägu, tänu millele saab kaamera jälgida stseenis inimest vastavalt tema kohta kaameras seadistatud prioriteedile. Ideaalne uudiste, punase vaiba ürituste või pulmade jaoks, sest kaamera teab mitme inimesega stseeni puhul, millisele näole teravustada, lähtudes nende kaameras registreeritud prioriteedist. Näod saab registreerida kas pildistatavatelt või kaardile salvestatud piltidelt. Vajaduse korral saab inimeste prioriteeti kaameras muuta.

Register_people_menu

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine II

Kaamera Dual Pixel CMOS AF II tehnoloogia muudab kõik 24 miljonit pikslit teravustamisanduriks, koondades kokku 4779 valitavat teravustamispunkti ja erineva suurusega teravustamisala. Neid saab paigutada kaadrisse absoluutselt kõikjale 100-protsendilise katvuse tagamiseks. Isegi need pikslid, mida valitud teravustamispunktiks ei kasutata, edastavad teabe uskumatult täpselt, saadavad info ikkagi tagasi kaamera automaatteravustamise jälgimismootorile.

Dual Pixel CMOS AF II tehnoloogia EOS R3 kaameras on täiskaadrilise sensorkaamera jaoks maailma kiireim ja tundlikum teravustamissüsteem, mis suudab teravustada vaid 0,03 sekundi1 ja valguse korral kuni -7.5 EV.2 See on nii pime, et sellest on peaaegu võimatu läbi optilise pildiotsija läbi näha ja EOS R3 EVF võimaldab sellistes tingimustes pildistada.

Tagantvalgustusega andur

Kaamera Dual Pixel CMOS AF II tehnoloogia muudab kõik 24 miljonit pikslit teravustamisanduriks.
EOS R3

See võte tehti –7.5 EV juures, näidates, kuidas EOS R3 pimedas teravustab.

 1. Arvutatud automaatteravustamiskiiruse testide tulemuste alusel vastavalt CIPA juhistele (tulemused võivad varieeruda sõltuvalt pildistamistingimustest ja kasutatud objektiividest). Toetub sisemisele mõõtmismeetodile. Katsetingimused: • Heledus kauguse mõõtmise ajal: EV12 (tavaline temperatuur, ISO 100) • Pildistusrežiim: M • Kasutatav objektiiv: RF24-105mm F4-7.1 IS STM, Kui pildistate käsitsi päästikunupu abil • Automaatteravustamisrežiim: Ühepunktiline automaatteravustamine (keskne) • Automaatteravustamine: ühekordne teravustamine
 2. Fotode jäädvustamine objektiiviga f/1.2, keskmise automaatteravustamispunktiga, lukustuva teravustamisega, temperatuuril 23° C / 73 °F, ISO100. V.a DS-vääristusega RF-objektiivid

Seotud artiklid

 • ARTIKKEL

  Kas Canon EOS R3 suudab pisikese ja välkkiire mustjalg-tülliga sammu pidada?

  Itaalia loodusfotograaf Bruno D'Amicis paneb proovile oma kaamera EOS R3, pildistades Abruzzo randades haruldast ja uskumatult kiiresti liikuvat lindu.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R3-ga maastikul sõitmine

  „See edestab absoluutselt kõike, millega olen varem töötanud!” Motospordifotograaf Vladimir Rys proovib Canon EOS R3 pildistada esimest elektriautorallit.

 • ARTIKKEL

  Elu kiirteel Canoni super-teleobjektiividega

  Motospordifotograaf Vladimir Rys jäädvustab Canon EOS R3-ga kiiresti liikuvaid ralliautosid Canon RF 400mm F2.8L IS USM ja RF 600mm F4L IS USM objektiividega.

 • ARTIKKEL

  Silmaga kontrollitav automaatteravustamine

  Lugege lugu Canoni hämmastavast silmaga kontrollitavast automaatteravustamisest, mis määrab või vahetab teravustamispunkti, tuvastades, mida te parajasti vaatate.

 • Registreeruge

  Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.