ARTIKKEL

Välkkiire ühenduvus, mis asetab teid esikohale

Kui iga sekund loeb, viib EOS R3 teid mängus juhtima. Suurepärane ühenduvus võimaldab teil pilte oma kliendile kiiresti edastada, olenemata sellest, kas töötate WiFi, Etherneti või mobiiltelefoniga. Te ei pea mitte ainult oma tähtajast kinni, vaid ületate selle kordades.
EOS R3

Edastage pilte nende pildistamise ajal

Kasutage Wi-Fi või Etherneti kaudu võimalust edastada pilte tänu FTP toele oma agentuurile või kliendile reaalajas. Toetatakse turvaprotokolle SFTP1 ja FTPS, nii et teie pildid on alati turvalised. EOS R3 toetab 802.11ac Wi-Fi standardit, kasutades nii 2,4 GHz kui ka 5 GHz2 ribasid, et laiendada ribalaiust ja vähendada häireid. Samuti on kasutatakse WPA3 WiFi turvastandardit.

Ethernetiga varustatud kohtadest pildistades tagab kaamera RJ-45 terminal võimalikult kiire ja stabiilse ühenduse (kuni 1000BASE-T), mis aitab teil pilte ja videot võimalikult kiiresti sihtkohta edastada.

EOS R3 kasutab paljusid võrguvõimalusi meie pärjatud kaameralt EOS-1D X Mark III. Tegelikult saavad need kaks kaamerat mälukaardi kaudu võrguseadeid vahetada, nii et fotoagentuurid saavad juba enne sündmust seadistust konfigureerida.

Seadistamise kiirendamiseks, ja seda eriti kohtades, kus olete juba varem töötanud, saab kaamerasse salvestada kuni 20 võrguseadete rühma kiirtalletamiseks, mis võib olla mõeldud ftp-serveritele ja nutitelefonide või kohalikele arvutitele.

Kui EOS R3 edastab pildi- või videofaile, edastatakse ka häälsildid, tärnidega antud hinnangud ja kaamerasisesed kärpimise korrigeerimised, säästes nii aega pilditöötlejatel, kes võitlevad, et olla esimesed, kes teie töö veebist kätte saavad.

Koostöös oma nutitelefoniga


Alati sisselülitatud Bluetooth Low Energy v5 ühendus teie nutiseadmega võimaldab pildistamisel pildid automaatselt telefoni või tahvelarvutisse üle kanda. Edastage need kiiresti klientidele või jagage oma jälgijatele välja võrgus.

Meie rakendus Mobile File Transfer võimaldab pilte üle kanda FTP-serveritesse, kui WiFi-võrgud pole saadaval. Ükskõik, kas pildistate Androidi või iOS-i seadmetega, ühendage üleslaadimise alustamiseks lihtsalt WiFi või USB-kaabliga. Pilte saab sildistada ja metaandmete malle rakendada – veel üks viis, kuidas EOS R3 aitab teil konkurentidest ette jõuda.

Rakendus Camera Connect pakub nüüd lisafunktsiooni, et värskendada rakenduse kaudu oma kaamera püsivara, nii et kaamera ajakohasena hoidmine on veelgi lihtsam.

EOS R3

MFT rakenduse avaekraan

Vaadake pilte üle, edastage või märgistage neid. Rakendage oma piltidele metaandmete malli.
EOS R3

Ühendage oma nutitelefon EOS R3-ga, et integreerida rakendused, sealhulgas MFT-rakendus, mis võimaldab tõhusalt faile edastada.

Mitu GNSS-i tuge

EOS R3 sisseehitatud GPS lisab kõigile piltidele asukohatempli ja hoiab sisemist kella täpsena. See toetab mitut satelliitsüsteemi, sealhulgas GPS-i, GLONASS-i ja MICHIBIKI Quasi-Zenith satelliite mitmekülgsemate positsioneerimisandmete jaoks.

Kaamera kaugjuhtimine

Teie nutiseadet saab kasutada ka EOS R3 kaugjuhtimiseks, aidates teil pildistada põnevatest ja raskesti ligipääsetavatest vaatenurkadest. Saate reguleerida seadeid, näha, mida kaamera näeb, ning jäädvustada pilte ja videoid kõik oma telefoni või tahvelarvuti ekraanilt. Ka EOS R3 on Apple MFI sertifitseeritud, nii et seda saab USB-välkkaabli abil otse teie iPhone'iga ühendada. Android-seadmeid saab ühendada USB 3 kaudu.

Meie tasuta tarkvara EOS Utility võimaldab ka kaamera kaugjuhtimist Macist või personaalarvutist – ühendage lihtsalt USB 3.2, Wi-Fi või Etherneti kaudu. Pilte saab salvestada mälukaardile, arvutisse või mõlemasse – ideaalne töötamiseks kontrollitud tingimustes.

Kas vajate natuke kaugemat ulatust? EOS R3 kaug-brauseri funktsioon (saadaval, kui see on ühendatud Ethernetiga) võimaldab seda eri võrkudest juhtida. Pilte saab jäädvustada distantsilt ja faile alla laadida. Seadeid (sh FTP üksikasju) saab reguleerida isegi kaamera kasutamisel.

Turvaline pildiedastus

Paljude uudiste- ja spordifotograafide jaoks on kasulik võimalus „kaitsta“ automaatselt FTP-serverisse saadetud pilte. Piltide kaitsmine tähendab, et need on lukustatud ja neid ei saa kogemata kustutada ning pärast, kui need kõik pärast pildistamist teie arvutisse üle kantud on, saab lihtsalt tuvastada, millised pildid kliendile saadeti.

EOS R3

Pilvetugi

Tänu meie uuenduslikule image.canoni kontole toetab EOS R3 ka pilvesalvestusplatvorme. Kaamera laeb isegi pildi- ja videofailid automaatselt üles, nii et need on pildistamisel kohe ootel, kui te võtteplatsilt naasete.

Salvestage piiramatu arv fotosid (sh RAW -faile) veebisaidil image.canon kuni 30 päeva, enne kui otsustate, millise pilveteenuse, näiteks Google Drive'i või Adobe Cloudi alla ümber kolida.

EOS R3

RAW-töötlus pilves

Parima pildikvaliteedi tagamiseks saab image.canoni pilve üles laaditud RAW-faile töödelda otse pilves, kasutades pidevalt arenevat mosaiikimise ja kõrge ISO müravähenduse algoritme. Tulemused on suurepärased, vähemate artefaktide ja vähema müraga.

 1. 5 GHz tugi pole kõigis piirkondades saadaval
 2. SFTP on saadaval ainult Etherneti kaudu

Seotud artiklid

 • ARTIKKEL

  Kas Canon EOS R3 suudab pisikese ja välkkiire mustjalg-tülliga sammu pidada?

  Itaalia loodusfotograaf Bruno D'Amicis paneb proovile oma kaamera EOS R3, pildistades Abruzzo randades haruldast ja uskumatult kiiresti liikuvat lindu.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R3-ga maastikul sõitmine

  „See edestab absoluutselt kõike, millega olen varem töötanud!” Motospordifotograaf Vladimir Rys proovib Canon EOS R3 pildistada esimest elektriautorallit.

 • ARTIKKEL

  Elu kiirteel Canoni super-teleobjektiividega

  Motospordifotograaf Vladimir Rys jäädvustab Canon EOS R3-ga kiiresti liikuvaid ralliautosid Canon RF 400mm F2.8L IS USM ja RF 600mm F4L IS USM objektiividega.

 • ARTIKKEL

  Silmaga kontrollitav automaatteravustamine

  Lugege lugu Canoni hämmastavast silmaga kontrollitavast automaatteravustamisest, mis määrab või vahetab teravustamispunkti, tuvastades, mida te parajasti vaatate.

 • Registreeruge

  Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.