Full Frame DSLR Camera

Täiskaadrilised digipeegelkaamerad ja peeglita kaamerad

Ühendage vapustav pildikvaliteet ja suurepärane jõudlus.

Jäädvustage täiskaadriliste kaamerate abil igat värvi ja detaili

Canoni täiskaadrilised kaamerad pakuvad laia dünaamilist vahemikku, mis aitab säilitada detaile nii varjudes kui ka valguslaikudes, tagab väikese müraga pildid otse kaamerast ning madala väljasügavuse vapustavate portreede jaoks. Need on loodud pakkuma profitasemel tulemusi iga võtte juures.

Capture every colour and detail with Full-Frame cameras

Laiendage oma loomingulisi võimalusi täiskaadriliste peeglita kaameratega

Canoni täiskaadrilised peeglita kaamerad toovad endaga kaasa uue põlvkonna kiire teravustamisega optilise tehnoloogia. See pakub täiskaadrimõõdus sensori eeliseid ja head pildikvaliteeti ka nõrgas valguses.

Meie täiskaadrilised digipeegelkaamerad

Avastage meie täiskaadriliste digipeegelkaamerate valik ning tutvuge nende ainulaadsete omaduste ja eelistega.

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV

Kompromissitu pildikvaliteet ja täielikult professionaalne sooritusvõime.

Vaadake lisaks

Täiskaadriline digipeegelkaamera

Miks valida Canoni täiskaadriline kaamera?

Jäädvustage tulevikku

EOS R-süsteem tugineb teedrajavale objektiivi kinnitusele, mis pakub veelgi rohkem loomingulisi võimalusi ja dünaamilisust, et jäädvustada iga hetke. See loob uue standardi fotode ja videote jäädvustamiseks.

Vaadake lisaks

EOS R system shot in front of an orange wall

Jäädvustage kõik detailid

Canoni täiskaadriliste CMOS-sensoritega saate jäädvustada rikkalike värvidega fotosid. See on võimalik tänu laiale dünaamilisele vahemikule, mis aitab säilitada detaile nii varjudes kui ka valguslaikudes. Lisaks võimaldab laiendatud säriulatus oma faile järeltöötluse ajal rohkem muuta.

Capture all the details

Jäädvustage pimedates tingimustes ja väikese müraga

Kasutades Canoni täiskaadrilist kaamerat, on väikese müraga selged pildid alati tagatud, kuna kaamera suured sensorid püüavad kinni võimalikult palju valgust ja DIGIC protsessorid vähendavad võtteid rikkuvaid artefakte.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Looge vapustavaid portreesid

Canoni täiskaadriliste kaamerate valik pakub oluliselt madalamat väljasügavust kui väiksemate sensoritega kaamerad. See tähendab, et kui kasutate neid portreede jäädvustamisel, saate isoleerida nõelterava subjekti pehmest taustast ning luua stiliseeritud ja professionaalse välimusega fotosid.

Produce stunning portraits

Kõik objektiivid

Canoni objektiivid on tuntud üle maailma tänu eriti teravatele, selgetele ja ilusatele piltidele, mis on täis värve ja kontrasti. Canoni meisterlikkus ja uusim optiline tehnoloogia aitavad tagada kvaliteetsed fotod ja videod.

Avastage veel rohkem

Canoni objektiivide valik

Leidke endale sobiv süsteem

Üle 30 aasta on see legendaarne EOS-süsteem võimaldanud fotograafidel ja filmiloojatel kasutada parimat tehnoloogiat. Meie kaamerate ja objektiividega on loomingulised võimalused laiemad kui kunagi varem.

Vaadake lisaks

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R ja EOS M50

Professionaalide kogemus

EOS R on saanud mitmete professionaalsete fotograafide ja filmiloojate lemmikuks. Vaadake, kuidas nad seda proovile panid ning kuidas loodi pilte ja filme, millest keegi unistadagi ei osanud.

Vaadake kõiki artikleid

Teile võib huvi pakkuda ka ...

Canon Professional Services

Members get access to CPS Priority Support, both locally and at major events; a priority Fast Track repair service; and — depending on your level of membership — free back-up equipment loans plus return shipping and discounts on maintenance. They can also enjoy exclusive members’ offers.

Join

Learn more

Canon Professional Services