EOS M objektiivid

Kaasaskantavad ja kerged objektiivid, mis on disainitud spetsiaalselt EOS M kaamerate jaoks.
Canon Camera

Sama paindlikud kui teie ise

Meie EOS M peeglita kaameratega saate objektiive hõlpsalt vahetada ja seeläbi uusi vaatenurki kogeda. Lisaks eksklusiivsetele toodetele meie mitmekülgsest ja kompaktsest EF-M objektiivide seeriast saate Canoni EF-EOS M objektiivide kinnitusadapteri abil kasutada üle 80 digipeegelkaameratele mõeldud EF-S- ja EF-objektiivi, sealhulgas eriotstarbelised objektiivid nagu makro- ja kalasilmaobjektiivid.
 • KAASASKANTAVAD JA KERGED

  EF-M-objektiivid

  Kaasaskantavad ja kerged objektiivid, mis on disainitud spetsiaalselt EOS M kaamerate jaoks. Valikusse kuuluvad ülilainurkobjektiivid, telefoto-suumobjektiivid ja väikesed lameobjektiivid aitavad teil avastada oma loomingulist poolt.

 • Täiustage oma objektiivi

  EOS M adapter

  Kasutage Canoni kerget kinnitusadapterit EF-EOS M, et kinnitada juba olemasolevad EF- ja EF-S-objektiivid oma EOS M kaamera külge, nautides täielikku ühilduvust ja samaväärset jõudlust.

 • FIKSEERITUD JA PAINDLIKUD

  EF-objektiivid

  Koos EOS-M adapteriga saate kasutada suurt valikut suumobjektiive, fikseeritud fookuskaugusega ja spetsialistidele mõeldud objektiive, nagu makro- ja kalasilmobjektiivid, et jäädvustada digipeegelkaameraga suurepäraseid pilte.

EOS M objektiivi filter

7 Tooted

  7 Tooted

  Rakendatud filtrid

  7 / 7 tulemus(t)

  Canoni esiletoodud objektiivid

  Canoni objektiivides on kombineeritud Canoni meisterlikkus ja uusim optiline tehnoloogia, mis tagavad kvaliteetsete fotode ja videote jäädvustamise. Tutvuge uusimate EOS M kaameraga ühilduvate kergete ja kompaktsete lainurk- ja telefotoobjektiividega.

  Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

 • EOS M kaamerad

  Digipeegelkaamera võimsus kompaktses APS-C peeglita kaameras.

 • Objektiivi valija

  Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

 • Speedlite’i valik

  Kontrollige valgust, kasutades meie Speedlite’i välklampe.

 • Kõik kaamerad

  Avastage täielik Canoni kaamerate tootevalik – alates kompaktsetest kaameratest kuni mitmekülgsete digipeegelkaamerate ja peeglita kaamerateni.

 • EOS digipeegelkaamerad

  Meie EOS süsteemi digipeegelkaamerate tootevalik pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, olenemata teie vilumuse tasemest.

 • EOS R süsteem

  EOS R süsteemi objektiivikinnitus pakub rohkem loomingulisi võimalusi iga hetke jäädvustamiseks.

 • Objektiivide auhinnad

  Valitud objektiive ostes võite võita auhinna. Registreerige oma valitud kaamera ja saage selle eest tagasimakse.