Canon EF-M 22mm f/2 STM

EF-M 22mm f/2 STM

EF-M kinnitusega 22 mm lame lainurkobjektiiv – täiuslik rabavate maastike ja igapäevaste situatsioonide pildistamiseks koos EOS M iga. Maksimumava f/2,0 tagab suurepärased fotod ja videod ka nõrgas valguses.

Kasulikud omadused

  • 22 mm lainurkobjektiiv
  • Lihtne oma EOS Miga kaasas kanda
  • Suurepärased tulemused nõrgas valguses tänu f/2,0 avale
  • Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis
  • Asfääriline läätseelemendid tagavad suurepärase pildikvaliteedi
  • Looge ähmaseid teravuseta taustu

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-M 22mm f/2 STM üksikasjadega

22 mm lainurkobjektiiv – diskreetseteks situatsioonideks


Üliõhuke ja kerge 22 mm fikseeritud fookusega lame lainurkobjektiiv EOS Mile pakub diskreetset pildistamist, mis on täiuslik igapäevasteks situatsioonideks. Lainurk mahutab kaadrisse rohkem, seega saate iga võttega rohkem jäädvustada ning ilusaid maastikufotosid ja grupipilte teha.

Lihtne oma EOS Miga reisidel kaasas kanda


Objektiivi on lihtne igal pool reisides kaasas kanda, kuna sellel on üliõhuke kerge korpus stiilse alumiiniumist ümbrisega ja EF-M kinnitus, et sobida teie EOS Miga.

Suurepärased tulemused nõrgas valguses tänu f/2,0 avale


Mudel EF-M 22mm f/2 STM saavutab nõrkades valgusoludes imelised tulemused tänu oma laiale maksimaalsele f/2,0 avale. Sellega saate jäädvustada naturaalseid fotosid ja videoid õhtul ja öösel, ilma välku või statiivi kasutamata, andes teile vabaduse muretult igasugustes valgusoludes erakordseid pilte käest pildistada.

Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis


Movie Servo automaatteravustamisega on lihtne salvestada kõrge kvaliteediga videoid, mis on alati hästi teravustatud. See kasutab sisemist teravustamist ja STM samm-mootori tehnoloogiat, et tagada videorežiimis pidev vaikne teravustamine, mistõttu on teie videod sujuvad ja selged.

Asfäärilised läätseelemendid tagavad suurepärase pildikvaliteedi


Tänu asfäärilistele läätseelementidele, mis korrigeerivad igasuguse sfäärilise aberratsiooni, mis võiks teie pilte rikkuda, on terav, suure kontrastsusega ja moonutusteta pildikvaliteet tagatud ka nõrgas valguses pildistades. Objektiivil on ka Super Spectra vääristus, mis aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja suure kontrastsuse ning see vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, et saavutada igasugustes valgusoludes ilusad pildid.

Looge ähmaseid teravuseta taustu


Mudel EF-M 22mm f/2 STM laseb teil professionaalse välimusega mõjuvate piltide tegemiseks kaunist, ähmast ja teravuseta tausta kasutada, mis toob objekti selgelt esile.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-M 22mm f/2 STM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.