EOS M objektiivid

Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

Täiuslik 4-astmelise pildistabilisaatori ja STM-iga kõik-ühes objektiiv EOS M kaamera jaoks, et jäädvustada lähedal ja kaugel asuvaid subjekte.

Objektiiv EF-M 18-150mm F/3.5-6.3 IS STM sobib hästi järgmiseks:

Mitmekülgne ja võimas

Avastage lai valik loomingulisi jäädvustamisvõimalusi selle mitmekülgse 18–150 mm, 8,3x optilise suumobjektiiviga.

Täiuslik teie EOS M kaamera jaoks

Mugav igale poole reisides kaasas kanda tänu kompaktsele korpusele, mis kaalub vaid 300 g ja on ainult 86,5 mm pikk. Täiendavad 55 mm filtrid lasevad teil ka värvi ja valgusega katsetada.

Canon Camera
Canon Camera

Teravad fotod ja stabiilsed videod

Jäädvustage kaamerat käes hoides nõrgas valguses nõelteravaid fotosid tänu Canoni 4-astmelisele optilisele pildistabilisaatorile.

Dünaamiline pildistabilisaator

Jäädvustage stabiilset materjali isegi liikudes tänu dünaamilisele pildistabilisaatorile, mis eemaldab tõhusalt kaamera värisemise ja liikumise. Samuti saate nautida täiustatud pildistabilisaatorit, kui kasutate objektiivi EF-M 18-150mm F/3.5-6.3 IS STM ühilduva kaameraga, millel on kaamerasisene 5-teljeline digitaalse stabiliseerimise funktsioon.

Veetlev taustahägu

7-labaline ringikujuline ava laseb teil jäädvustada sujuvat tagataustahägu – täiuslik oma subjekti ümbritsevast keskkonnast eraldamiseks.

Lisatarvikud

Käed hoidmas Canoni EOS R kaamerat ja Canoni RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektiivi.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Seotud tooted