Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Jäädvustage põnevaid maastikupilte selle 11–22 mm EF-M-kinnitusega ülilainurk-suumobjektiiviga. Kompaktne, kerge ja lihtne EOS-kompaktsüsteemi kaameratega kaasas kanda – selle objektiiviga saavutate suurepärase kvaliteediga fotod ja videod.

Kasulikud omadused

  • Ülilai 11-22 mm EF-M-suumobjektiiv
  • Kompaktse disainiga sissetõmbuv objektiiv
  • Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis
  • Dünaamiline pildistabilisaator sujuvateks videoteks
  • 3-astmeline optiline pildistabilisaator
  • Kõrge kvaliteediga kujutised
  • Minimaalne teravustamiskaugus 0,15 m
  • Käsitsi teravustamise rõngas

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM üksikasjadega

Jäädvustage põnevaid maastikupilte


See EOS-kompaktsüsteemi kaameratele mõeldud 11–22 mm ülilainurk-suumobjektiiv haarab kaadrisse rohkem, seega saate iga pildiga rohkem jäädvustada. Selle objektiiviga saab teha pilte nii põnevast maastikust, kui ka külluslikust interjöörist ja ilusast arhitektuurist.

Lihtne EOS-kompaktsüsteemi kaameraga kaasas kanda


Kõikjal mugavaks kaasaskandmiseks on sellel kompaktne ja kerge disain ning kui objektiivi ei kasutata, siis on võimalik see sisse lükata.

Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis


Movie Servo automaatteravustamisega on lihtne salvestada kõrge kvaliteediga videoid, mis on alati hästi teravustatud. Vaikseks pidevaks teravustamiseks kasutab objektiiv STM samm-mootori tehnoloogiat, nii et teravustamine ei sega video taustamuusikat. Kvaliteetse stseenijada saavutamiseks pakub STM ka sujuvat ümberteravustamist.

Dünaamiline pildistabilisaator sujuvate videote jaoks


Kaamera rappumine väheneb dünaamiliselt, kui filmite videoid käest või kõnnite ringi, et tegevust jälgida. Dünaamilise pildistabilisaatori abil saab korrigeerida suuremaid liikumisulatusi ning see tagab sujuva video filmimise kõndimise ajal.

Teravad pildid 3-astmelise pildistabilisaatoriga


Mudel EF-M 11-22 mm f/4-5,6 IS STM jäädvustab teravad pildid ka nõrgas valguses käest pildistades. Objektiiv sisaldab kolmeastmelist optilist pildistabilisaatorit, mis vähendab igas olukorras kaamera rappumise mõju ja võimaldab jäädvustada pilte ka väga nõrgas valguses.

Suurepärane pildikvaliteet


Selge ja kontrastne pildikvaliteet tagatakse isegi nõrgas valguses pildistades tänu kahele asfäärilisele läätsele ja ühele UD-läätsele. Objektiivil on ka Super Spectra vääristus, mis aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja suure kontrastsuse ning lisaks vähendab see varikujutiste ja valguspimestuste teket, et saavutada ilusad pildid igasugustes valgusoludes.

Minimaalne teravustamiskaugus 0,15 m


Teravustamiskaugusega 0,15 m on võimalik objektile lähemale minna ning teha nii häid lähivõtteid kui ka pildistada maastikku. Seadistage teravustamisrežiimiks AF+MF ja nautige pidevat käsitsi korrigeerimist, mis võimaldab ilma iseteravustamisrežiimist väljumata teravuspunkti korrigeerida.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.