Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Mitmekülgne ja hõlpsalt kaasaskantav EF-M kinnitusega 18–55 mm suumobjektiiv EOS M ile. See on täiuslik fotode või videote tegemiseks, jäädvustades kõike, alates rabavatest maastikest ja ilusatest portreedest kuni tempoka tegevuseni.

Kasulikud omadused

  • Mitmekülgne 18–55 mm suumobjektiiv – täiuslik igapäevaseks kasutamiseks
  • Lihtne oma EOS Miga kaasas kanda
  • Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis
  • Dünaamiline pildistabilisaator sujuvateks videoteks
  • Nõelteravad pildid 4-astmelise pildistabilisaatoriga
  • Kiire automaatteravustamine fotode jaoks, pidev käsitsi korrigeerimine

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM üksikasjadega

Mitmekülgne 18–55 mm suumobjektiiv – täiuslik igapäevaseks kasutamiseks


Kõrge kvaliteediga standardne suumobjektiiviga, mis on täiuslik igapäevaseks pildistamiseks. Mudelil EF-M 18–55 mm f/3,5-5,6 IS STM on 18–55 mm suumivahemik, mistõttu saab jäädvustada kõike, alates rabavatest maastikest kuni ähmase taustaga kaunite portreedeni, aga ka tempokat tegevust.

Lihtne oma EOS Miga kaasas kanda


Objektiivi on lihtne igal pool reisides kaasas kanda, kuna sellel on kompaktne kerge korpus stiilse alumiiniumist ümbrisega ja EF-M-kinnitus, et sobida teie EOS Miga.

Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis


Movie Servo automaatteravustamisega on lihtne salvestada kõrge kvaliteediga videoid, mis on alati hästi teravustatud. See kasutab sisemist teravustamist ja STM samm-mootori tehnoloogiat, et tagada videorežiimis pidev vaikne teravustamine, mistõttu on teie videod sujuvad ja selged.

Dünaamiline pildistabilisaator sujuvateks videoteks


Kaamera rappumine ei ole probleem, kui filmite videoid käest või kõnnite ringi, et tegevust jälgida. Mudel EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM kasutab videorežiimis dünaamilist pildistabilisaatorit, et neutraliseerida kiiret liikumist ja värisemist ning tagada sujuv videomaterjal.

Nõelteravad pildid 4-astmelise pildistabilisaatoriga


Mudel EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM jäädvustab nõelteravad pildid ka nõrgas valguses käest pildistades. Objektiiv on varustatud Canoni neljaastmelise pildistabilisaatori tehnoloogiaga, mis vähendab kaameravärina mõju ja laseb teil jäädvustada suurepäraseid pilte ka nõrgas valguses, seejuures hägusust suurendamata.

Kiire automaatteravustamine fotode jaoks, pidev käsitsi korrigeerimine


Kauni foto kujul hetke jäädvustamine on lihtne tänu kiirele ja ülitäpsele automaatteravustamissüsteemile, mis tagab pildistamisel kiire, täpse ja automaatse teravustamise. Juhtige kaamerat alati kui seda soovite, kasutades pidevat käsitsi korrigeerimist, mis võimaldab automaatteravustamisrežiimist lahkumata teravustamist reguleerida.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.