Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Kompaktne suumobjektiiv EOS-M kaamerate jaoks, mis viib teid tegevusele lähemale. Pildistabilisaator kaitseb kaamera värisemisest tekkiva hägu eest. STM-tehnoloogia tagab filmimisel sujuva ja vaikse teravustamise.

Eelised

  • Minge oma EOS-M kaameraga tegevusele lähemale
  • Pildistabilisaator hoiab pildid teravana
  • Piisavalt kompaktne igale poole kaasa võtmiseks
  • Sujuv ja peaaegu hääletu STM-teravustamine
  • Kiired reguleerimised käsitsi teravustamisrõngaga
  • Tehke kvaliteetseid teravate detailide ja rikkalike värvidega pilte

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM üksikasjadega

Kompaktne suumobjektiiv, mis viib teid lähemale


EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM viib teid tegevusele lähemale, see on disainitud eksklusiivselt EOS-M kaamerate jaoks. Täiuslik kaaslane Canoni mudelile EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, mis võimaldab teil tuua kaugel olevad subjektid lähemale – täiuslik metsiku looduse, spordisündmuste ja reiside pildistamiseks.

Optiline pildistabilisaator


Teravuse säilitamiseks on mudelil EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM pildistabilisaator, mis kaitseb tahtmatutest liigutustest tekkiva hägu (tuntakse kui kaamera värisemisena) eest. Kasutada saab kuni 3,5 astet tavalisest aeglasemat säriaega, võimaldades käest pildistamist nõrgas valguses.

STM-teravustamise tehnoloogia


Samm-mootori (Stepping motor, STM) tehnoloogia abil saate fotosid tehes kiirelt ja täpselt teravustada ning video filmimine on sujuv ja peaaegu hääletu. Kuna STM-i liigutused on sujuvad ja vaiksed, ei sisalda videoklipid soovimatut teravustamismüra ega segavaid fookuse muutusi.

Kvaliteetsed pildid, mille üle võite uhke olla


Tänu intelligentsele optikale saavutate äärmiselt teravate detailidega, dünaamilise kontrasti ja rikkalike värvidega fotod. Juhtige oma subjektile tähelepanu, tõstes selle sujuvalt teravustamata tagataustalt esile.

Disainitud muutma suurepärase fotograafia lihtsaks


Käsitsi teravustamisrõngas võimaldab mis tahes ajal kiiresti ja lihtsalt teravustamist täpselt reguleerida. Minimaalne teravustamiskaugus on 1 meeter, mis on suurepärane võimsate portreede ja detailsete lähivõtete jaoks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Telefotoobjektiivid

Suuremat fookuskaugust pakkuvad objektiivid, mis võimaldavad teil subjektile lähemale liikuda ilma stseeni segamata.