Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Canon-EF-M-28mm-f-3.5-Macro IS STM

Ühildub kõikide EOS M seeria kaameratega

Sisenege makrofotode ainulaadsesse maailma

Suurendage subjektide keerukaid detaile selle uuendusliku ja kompaktse makroobjektiiviga Canoni EOS M seeria jaoks. Maailma esimese automaatteravustamisega objektiiviga, millel on sisseehitatud Macro Lite’i tehnoloogia*, saate oma subjekti valgustada. Ja märkimisväärne 1,2 x suurendus tähendab, et saate minna lähemale kui kunagi varem.

Objektiiv EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM sobib hästi järgmiseks:

0%

  Juhtige valgust

  Sisseehitatud Macro Lite’i tehnoloogia

  Selle EF-M seeria objektiiviga on kaasas kaks sisseehitatud juhitavat LED-i (Macro Lite). See funktsioon tagab lisavalgustuse objektiivi eest, et eemaldada soovimatud varjud, mida võite makrofotosid tehes sageli ise tekitada või mida teie seadmed võivad tekitada.

  Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

  Saate vaid ühe nupuvajutusega lülitada sisse Macro Lite’i vasaku või parema poole valgustamise, et leida õige tasakaal ja saavutada suurepärased ja stiilsed pildid, mida te ei saaks kuidagi muudmoodi luua. Täiuslik valik, kui soovite jäädvustada lähivõtteid lilledest ja toidust või kui soovite pildistada keerukate detailidega väikseid objekte, näiteks juveele.

  0%

   Nutikas läätseraami disain

   Selleks et saaksite saadaolevat valust maksimaalselt ära kasutada, on objektiiv EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM disainitud kokku jooksva läätseraamiga, et minimeerida objektiivi tekitatud varjusid. See pakub stabiilseks jäädvustamiseks ka kontaktpunkte, et saaksite objektiivi kasutada nii, et see on pinnast, kuhu objekt on asetatud, järsu 53-kraadise nurga all. Kontaktpunktide kombinatsioon ja Macro Lite’i kasutamine (vajaduse korral) võimaldavad teil jäädvustada detailseid makrovõtteid.

   EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

   Minge lähemale kui kunagi varem

   Objektiivil EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM on täpne suurendussuhe 1:1, mis tähendab, et jäädvustatavat objekti kuvatakse teie pildil elusuuruses. Kui soovite subjekti peeneid detaile avastada ja suurendada, lülitage sisse supermakro režiim. Tänu märkimisväärsele 1,2x suurendusele saate oma subjekti elusuurusest suuremaks suurendada. Arvestades EOS M kaamera APS-C formaadis sensori kärpimisfaktorit, mille tulemuseks on 35 mm ekvivalent 1,92x suurendusega jäädvustamisel, saavad kasutajad jäädvustada erakordselt peeneid detaile, näiteks taimede sooni või juveelide detailset ehitust. Supermakro režiimis saate ka hämmastavalt lähedale minna (töökaugus 13 mm) ja imepisikesi objekte uurida.

   0%

    Jäädvustage kõige peenemad detailid liikumise pealt

    Looge suurepäraseid lähivõtteid, kombineerides objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM makrofunktsioonid kaamera EOS M videofunktsioonidega.

    Täiuslik igapäevane objektiiv

    Lihtne kaasas kanda

    Liikvel olles muudab objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM kompaktne disain selle täiuslikuks igapäevaste seikluste dokumenteerimiseks Tänu täpsele optikale ja kergele (130 g), kokkupandavale korpusele on EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM täiuslik nii igapäevaseks fotograafiaks kui ka makrofotodeks. Nii UD-läätseelemendid kui ka asfäärilised läätseelemendid tagavad seda objektiivi kasutades kompromissitu pildikvaliteedi.

    Nõelteravad pildid

    Makrofotosid tehes esineb sageli nurgelist värisemist ja seetõttu on makrofotode tegemiseks tavaliselt vaja stabiilset statiivi. Kuid objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM hübriidne pildistabilisaator on disainitud spetsiaalselt nii nurgeliste kui ka nihketüüpi kaamera värinate minimeerimiseks. See tagab suurema paindlikkuse, et saaksite subjekti liikumisele või asendi muutmisele reageerida, mistõttu saavutate teravad pildid isegi makrosubjekte jäädvustades.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Hübriidse pildistabilisaatoriga

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Hübriidse pildistabilisaatorita

    Looge palju enamat kui makrofotosid

    Sellel objektiivil on spetsiaalselt makrofotode jaoks disainitud funktsioonid ja samuti on see piisavalt paindlik igapäevaseks kasutamiseks. Sellel on lai f/3.5 ava ja 35 mm filmile vastav fookuskaugus umbes 44,8 mm (kuna peegelduseta kaameratel on kärbitud sensorid), mistõttu saate jäädvustada mitmesuguseid klippe loomuliku vaatenurga ja perspektiiviga.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Valgustusvõimalused

    See igapäevaseks kasutamiseks mõeldud objektiiv on hea ka portreede pildistamiseks, eriti koos hübriidse pildistabilisaatori ja laia 7 labaga ringikujulise avaga. Saate hõlpsasti teha portreesid, mis tõmbavad tähelepanu just sellele detailile, millele soovite, ning subjekti saab ilusal hägusal tagataustal hästi esile tuua. Võite kasutada ka Macro Lite’i, et lisada oma subjekti silmisse sära.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Sujuvad ja stabiilsed videod

    Objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM peaaegu hääletu STM (samm-mootori) tehnoloogia aitab teil luua kvaliteetseid videoid, tagades stabiilse ja vaikse pideva teravustamise. See võimaldab teil jäädvustada ainult ümbritsevaid helisid, mitte teravustamismootori müra.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Näidisgalerii

    Vaata galeriid

    Tehnilised andmed

    Lisatarvikud

    Ülevaated

    Klõpsake all, et kirjutada objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM kohta ülevaade

    Teile võib meeldida ka ...

    Meie objektiivieksperdid on objektiivile EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM neli alternatiivset objektiivi välja valinud. Teil on vaja EF-EOS M kinnitusadapterit, et saaksite neid objektiive EOS M seeria kaameraga kasutada.

    *Vahetatavate automaatteravustamisega objektiivide seas peegelkaamerate või peegelduseta kaamera jaoks. 2016. aasta mai seisuga, tuginedes Canoni uurimistööle