EOS M objektiivid

Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Sisseehitatud makrovälklambiga Macro Lite väike makroobjektiiv, mis toob nähtavale pisikeste subjektide kõik detailid.

Sisenege makrofotode ainulaadsesse maailma

Suurendage subjektide keerukaid detaile selle uuendusliku ja kompaktse makroobjektiiviga Canoni EOS M seeria jaoks. Maailma esimese automaatteravustamisega objektiiviga, millel on sisseehitatud Macro Lite’i tehnoloogia*, saate oma subjekti valgustada. Ja märkimisväärne 1,2 x suurendus tähendab, et saate minna lähemale kui kunagi varem.

Objektiiv EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM sobib hästi järgmiseks:

 • Makro

  Avastage looduse väiksed saladused. Lillede, putukate, puuviljade ja vedelike tekstuuri ja peidetud detailide suurendamine.

 • Toit

  Jäädvustage väärikalt läikivad kastmeid, täpselt lõigatud sushit ja peene kokakunsti keerukust. Jäädvustage isuäratavaid detaile, mida saate peaaegu maitsta.

 • Reisile

  Reisifotograafia ei ole vaid maailmaränduritele – proovige julgelt. Vaatamisväärsused, logelemispäevad ja spontaansed lühipuhkused on kõik mälestused, mida väärtustada.

 • Portree

  Täiuslik sõprade ja pereliikmete näoilmete jäädvustamiseks, ideaalne pulmadeks, üritusteks ja pidudeks.

Juhtige valgust

Sisseehitatud Macro Lite’i tehnoloogia
Selle EF-M seeria objektiiviga on kaasas kaks sisseehitatud juhitavat LED-i (Macro Lite). See funktsioon tagab lisavalgustuse objektiivi eest, et eemaldada soovimatud varjud, mida võite makrofotosid tehes sageli ise tekitada või mida teie seadmed võivad tekitada.

Canon Camera
Saate vaid ühe nupuvajutusega lülitada sisse Macro Lite’i vasaku või parema poole valgustamise, et leida õige tasakaal ja saavutada suurepärased ja stiilsed pildid, mida te ei saaks kuidagi muudmoodi luua. Täiuslik valik, kui soovite jäädvustada lähivõtteid lilledest ja toidust või kui soovite pildistada keerukate detailidega väikseid objekte, näiteks juveele.

Nutikas läätseraami disain

Selleks et saaksite saadaolevat valust maksimaalselt ära kasutada, on objektiiv EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM disainitud kokku jooksva läätseraamiga, et minimeerida objektiivi tekitatud varjusid. See pakub stabiilseks jäädvustamiseks ka kontaktpunkte, et saaksite objektiivi kasutada nii, et see on pinnast, kuhu objekt on asetatud, järsu 53-kraadise nurga all. Kontaktpunktide kombinatsioon ja Macro Lite’i kasutamine (vajaduse korral) võimaldavad teil jäädvustada detailseid makrovõtteid.

Canon Camera

Minge lähemale kui kunagi varem

Objektiivil EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM on täpne suurendussuhe 1:1, mis tähendab, et jäädvustatavat objekti kuvatakse teie pildil elusuuruses. Kui soovite subjekti peeneid detaile avastada ja suurendada, lülitage sisse supermakro režiim. Tänu märkimisväärsele 1,2x suurendusele saate oma subjekti elusuurusest suuremaks suurendada. Arvestades EOS M kaamera APS-C formaadis sensori kärpimisfaktorit, mille tulemuseks on 35 mm ekvivalent 1,92x suurendusega jäädvustamisel, saavad kasutajad jäädvustada erakordselt peeneid detaile, näiteks taimede sooni või juveelide detailset ehitust. Supermakro režiimis saate ka hämmastavalt lähedale minna (töökaugus 13 mm) ja imepisikesi objekte uurida.

Jäädvustage kõige peenemad detailid liikumise pealt

Looge suurepäraseid lähivõtteid, kombineerides objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM makrofunktsioonid kaamera EOS M videofunktsioonidega.

Täiuslik igapäevane objektiiv

Lihtne kaasas kanda
Liikvel olles muudab objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM kompaktne disain selle täiuslikuks igapäevaste seikluste dokumenteerimiseks Tänu täpsele optikale ja kergele (130 g), kokkupandavale korpusele on EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM täiuslik nii igapäevaseks fotograafiaks kui ka makrofotodeks. Nii UD-läätseelemendid kui ka asfäärilised läätseelemendid tagavad seda objektiivi kasutades kompromissitu pildikvaliteedi.

Nõelteravad pildid

Makrofotosid tehes esineb sageli nurgelist värisemist ja seetõttu on makrofotode tegemiseks tavaliselt vaja stabiilset statiivi. Kuid objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM hübriidne pildistabilisaator on disainitud spetsiaalselt nii nurgeliste kui ka nihketüüpi kaamera värinate minimeerimiseks. See tagab suurema paindlikkuse, et saaksite subjekti liikumisele või asendi muutmisele reageerida, mistõttu saavutate teravad pildid isegi makrosubjekte jäädvustades.
 • Hübriidse pildistabilisaatoriga

 • Hübriidse pildistabilisaatorita

Looge palju enamat kui makrofotosid

Sellel objektiivil on spetsiaalselt makrofotode jaoks disainitud funktsioonid ja samuti on see piisavalt paindlik igapäevaseks kasutamiseks. Sellel on lai f/3.5 ava ja 35 mm filmile vastav fookuskaugus umbes 44,8 mm (kuna peegelduseta kaameratel on kärbitud sensorid), mistõttu saate jäädvustada mitmesuguseid klippe loomuliku vaatenurga ja perspektiiviga.

Valgustusvõimalused

See igapäevaseks kasutamiseks mõeldud objektiiv on hea ka portreede pildistamiseks, eriti koos hübriidse pildistabilisaatori ja laia 7 labaga ringikujulise avaga. Saate hõlpsasti teha portreesid, mis tõmbavad tähelepanu just sellele detailile, millele soovite, ning subjekti saab ilusal hägusal tagataustal hästi esile tuua. Võite kasutada ka Macro Lite’i, et lisada oma subjekti silmisse sära.

Sujuvad ja stabiilsed videod

Objektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM peaaegu hääletu STM (samm-mootori) tehnoloogia aitab teil luua kvaliteetseid videoid, tagades stabiilse ja vaikse pideva teravustamise. See võimaldab teil jäädvustada ainult ümbritsevaid helisid, mitte teravustamismootori müra.

Canon Camera

Näidisgalerii

Seotud lisatarvikud

 • Objektiivi lisatarvik

  Objektiivivarjuk ES-22

  Objektiivivarjuk väldib juhusliku valguse sisenemist objektiivi, et soovimatud helgid ei saaks teie fotosid mõjutada. Saate seda spetsiaalset objektiivivarjukit kasutada ka 43 mm filtrite kinnitamiseks objektiivile EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM. (Tootega kaasas)
 • Objektiivi lisatarvik

  Objektiivi kott LP811

  Kaitsev pehme vutlar valitud EF-objektiividele.
 • Objektiivi lisatarvik

  Objektiivikork EF-M28

  Kaitseb objektiivi eesmist elementi. (Tootega kaasas)
 • Objektiivi lisatarvik

  Lens Dust Cap EB

  Kaitseb teie Canoni objektiivi, kui seda ei kasutata.
 • Teile võib meeldida ka ...

  Meie objektiivieksperdid on objektiivile EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM neli alternatiivset objektiivi välja valinud. Teil on vaja EF-EOS M kinnitusadapterit, et saaksite neid objektiive EOS M seeria kaameraga kasutada.

  1. *Vahetatavate automaatteravustamisega objektiivide seas peegelkaamerate või peegelduseta kaamera jaoks. 2016. aasta mai seisuga, tuginedes Canoni uurimistööle