LOOMINGULINE PRINTIMINE

Vidinate isikupärastamine prinditud kleebistega

Väljendage oma loovust ja kaunistage Canoni kaasaskantavate printeritega oma nutitelefoni, sülearvutit jpm.
Canon SELPHY Square QX10, Canon Zoemini 2 ja Canon Zoemini S2 asuvad valgel kangal, ümbritsetuna erinevatest seadmetest, nagu telefonid, kõrvaklapid ja sülearvuti, mis on kõik fotokleebistega kaunistatud.

Neil päevadel pole me oma tehnikaseadmetest kunagi kaugel eemal. Kas me oleme bussisõidu ajal aja veetmiseks oma telefoni sirvimas, töötame kohvikus sülearvutiga või vaatame mõnel unisel hommikul tahvelarvutist oma lemmiksaadet – meie tehnikaseadmed on muutunud osaks meist, mistõttu on loogiline, et sellised seadmed võiks väljendada ka meie isikupära.

Võib olla olete teel ülikooli ja soovite ümbritseda end oma koduste sõprade piltidega või soovite kaunistada oma sülearvutit motiveerivate sõnumitega, mis innustaks teid arvuti igal käivitamisel. Selle asemel, et leppida tuimalt halli masina või täiesti keskpärase välimusega tahvelseadmega või kulutada raha nutitelefoni ümbrisele, mis ei ole ikkagi täielikult „teie moodi“, võib tehnikaseadme isikupärastamine olla suurepäraseks viisiks oma isikupära väljendamiseks. Kasutage oma lemmikvärve, reisimälestusi, grupipilte või motiveerivaid tsitaate. See aitab teie seadmeid ka lihtsamalt ära tuntavaks muuta ja võib olla põhjuseks vestluse alustamiseks.

Canoni kompaktprinterid muudavad otse nutitelefonist printimise kiireks ja lihtsaks ning kleeppinnaga paberid tähendavad, et saate kõigest mõne sekundiga luua kleebiseid ja isikupärastatud silte, mida saab otse seadmetele kinnitada.

Punases kampsunis naine hoiab selfi tegemiseks nutitelefoni, samas kui tema kõrval olev sinises kampsuni naine naeratab.

Inspiratsioon võib tabada igal hetkel ning Canoni kaasaskantavate printeritega saate teha käigu pealt selfi, isikupärastada seda Canoni prindirakenduses ja printida vaid mõne minutiga kleebispaberile, et see kohe seadmele kinnitada.

1. Valige oma kujundus

Canon SELPHY Square QX10 asub laual ja prindib välja puhkusereisi fotot. Selle kõrval silub kätepaar kleebist sülearvuti peale ja teisele poole näitab nutitelefon rakendust SELPHY Print Layout.

Ei suuda leida endale sobivat nutitelefoni või sülearvuti katet? Looge oma kujundus ja printige see Canoni kaasaskantava printeriga kohe välja ilma, et peaksite stiili kärpima või valmissaamise järel ootama.

Teie kujundused võivad olla kohandatavast esemest olenevalt erinevad. Sülearvutil on nutitelefoniga võrreldes rohkem ruumi, nii et mõelge, kas soovite valida eraldi pildi – grupipilt festivalilt, kena koera pilt või erakordselt hästi õnnestunud selfi – või mitmest pildist moodustatud kollaaži. Canon SELPHY Square QX10 valmistab nelinurkseid väljaprinte, mille ääristele on võimalik midagi kirjutada ja mis sobivad sülearvutitele, tahvelarvutitele ja teistele suurematele seadmetele. Canon Zoemini printeritel on kahte tüüpi kleebispabereid – üks nelinurkne ja teine väiksem ringikujuline, mis on väga sobiv kõrvaklappide ja nutitelefonide kohandamiseks.

2. Redigeerige pilte

Lillas kampsunis naine kasutab oma fotode kohandamiseks Canoni printimisrakendust, samas kui nutitelefoni kõrval laual on Canon Zoemini S2.

Mõlema kaasaskantavate printerite sarjaga on kaasas rakendus, mis pakub arvukalt kujundusvõimalusi, olgu selleks siis kollaažid või mosaiigid, sirgeldused või filtrite ja raamide lisamine. Tegemist on suurepärase võimalusega lisada enne printimist ja liimimist mõned isikupärased lisad.

Kui olete kujunduse laias plaanis läbi mõelnud, on veel palju võimalusi, kuidas sellele täiendavalt lihvi anda. Canoni foto- ja prindirakendustega saate proovida oma telefonis mitmeid erinevaid võimalusi enne kui need lõpuks välja prindite.

Canon SELPHY Square QX10 ja SELPHY CP1500 ühilduvad rakendusega Canon SELPHY Photo Layout, mis lubab teil katsetada erinevate viimistluste ja paigutustega. Võite kasutada rakenduse mitme foto paigutuse malle ühele fotole mitme pildi paigutamiseks ja lõigata neid väiksemate kujunduste loomiseks seejärel välja.

Canoni Zoemini printereid saab kasutada koos rakendusegaCanon Mini Print, mis võimaldab teil filtrite, raamide, kleebiste, sirgelduste, kollaažide ja mosaiikimise tööriistadega loomingulisi tulemusi saavutada.

Canon Zoemini S2 on nii kaamera kui ka kiirprinter. Selle sisseehitatud peegel ja rõngasvalgusti peaks tähendama, et saadud fotod on juba suurepärased, kuid rakendusega Canon Mini Print on võimalik anda sellele veel täiendavat lihvi.

3. Valige Canoni kleeppinnaga fotopaberid ja printige

Kätepaar hoiab käes väikest kahe ringkleebisega lehte, millelt ühte eemaldatakse. Nende taga asub laual Canon Zoemini S2, mille ümber on veel teised fotoprindid.

Teil on võimalik ühendada oma nutitelefon üle Bluetoothi Canoni Zoemini printeriga ja printida viivitamatult isegi liikvel olles.

Kätepaar hoiab nutitelefoni, millel on valge äärisega foto, samas kui taustal laua peal on Canoni printer SELPHY Square QX10.

Canon SELPHY Square QX10 ühendub teie telefoniga üle Wi-Fi ja pildi väljaprintimisele kulub kõigest 43 sekundit, nii et teie pildid jõuavad sotsiaalmeediast teie sülearvuti kaanele kõigest vaid hetkega.

Järgmisena peate otsustama, millist paberit või kleebiseid soovite kasutada, ja laadige need oma kaasaskantavatesse printeritesse. Canoni Zoemini printerid kasutavad fotopaberit Canon ZINK™ Photo Paper, millega saab valmistada ääristeta, liimpõhjaga, vee- ja rebimiskindlaid väljaprinte, mida saab lõigata mis tahes vormi või kujuliseks. Miks mitte aga kasutada eellõigatud ringikujulisi kleepse? Tegemist on probleemivaba võimalusega minikleebiste printimiseks. Pärast parima sõbraga selfi jäädvustamist kulub vaid mõni sekund, et vastav mälestuskleeps nutitelefoni tagaküljele kinnitada.

Canon SELPHY Square QX10 kasutab äärisega kleebispaberit laia kirjutusservaga, kuhu saate panna kirja kuupäevi, nimesid ja motiveerivaid tsitaate. Suurem printer Canon SELPHY CP1500 suudab printida erinevates formaatides, mille hulka kuuluvad ka minikleebised ja krediitkaardiformaadis kleebised. Kui soovite printida mõnest teisest seadmest, saab SELPHY CP1500 ühendada ka USB kaudu. Laadige printerisse lihtsalt paber ja mõne sekundi möödudes on valmisprint teil käes.

Lisaks on fotopaberit ZINK™ Photo Paper ja SELPHY kleepsupabereid võimalik pinnalt eemaldada ilma jälgi jätmata. Kui olete pildist tüdinenud, tõmmake see lihtsalt ära ja võite alustada uuesti.

4. Kleepige peale ja tundke rõõmu

Mustade lokkis juustega naine naeratab, kleepides samal ajal oma sülearvuti kaanele printeriga Canon SELPHY Square QX10 prinditud fotosid.

Sülearvuti kohandamine fotoga aitab lemmikhetki endaga kaasas hoida – olgu selleks siis võidurikas jäädvustus mäetipult, pööramine kursusekaaslastega kohtumine või armsamaga tehtud selfi. Kui teil on pilt, mis paneb teid kaasa naeratama, ei unune ka sellega seotud mälestused.

Lillas kampsunis naine naeratab, asetades käed peas asuvatele kõrvaklappidele, mille kuularitel on näha meeleolukad ringikujulised kleebised.

Teie kohandatud seadmed võivad haakuda teie stiili või isegi teie lemmikriietusega. Nende abil on võimalik näidata, kes te olete ja massist eristuda.

Nüüd on aeg eemaldada prindilt tagakülg ja kanda kleebis seadmele. Kasuks tuleb, kui pinda eelnevalt puhastada, et see oleks sile ja puhas. Eemaldage ettevaatlikult tagakülg ja kandke kleebis ühe aeglase liigutusega. Joonlaud võib siin olla abiks sirgjoones mahatõmbamisel ja pealekleepimisel, liigutades seda ühtlasel kiirusel kleebise kohal.

Kui tehnikaseadmed juba head välja näevad, võite panna tähele ka teisi asju, mida võiks veidi kohandada. Kui nutitelefon on juba saanud värske ilme, siis miks mitte muuta ka kõrvaklappe vastavalt? Võite kohandada oma seadmete ilmet isegi olenevalt tähtpäevast või sündmusest – näiteks sünnipäevast või pidustustest. Leppige kokku sõpradega või tegutsege iseseisvalt. Protsess on kiire ja lihtne ning võimalused lõputud.

Autorid Kat Halstead ja Angela Nicholson

Seotud tooted

Seotud artiklid