LOOMINGULINE PRINTIMINE JA MÄLESTUSTERAAMATU LOOMINE

Looge endale ise isikupärane perealbum

Järgige meie sammsammulist juhendit ja looge endale mälestusterohke fotoalbum.
Foto Canoni PIXMA printerist, mis on asetatud lauale koos kääride, hõbedase paela ja piltidega.

Suhete hoidmine pole kunagi varem olnud nii oluline kui praegu. Sõprade ja perega koos veedetud aeg on piiratud, mistõttu on oluline väärtustada iga ühist hetke. Selle juures tuleb abiks perekonnaalbum, mis on iga leibkonna uhkuseks ja väärib seega kindlasti taaselustamist. Lisaks albumi ostmisele on teil võimalik ka ise isikupärane mälestusteraamat luua. Isetegemisel saate keskenduda sellele, mis just teie perekonna eriliseks teeb.

Mälestusteraamat on ka hea viis oma loomingulise poole avastamiseks, kuna lisaks fotodele tuleb seal ka dekoratsioonide peale mõelda. Tänu Creative Parki rakenduses ja veebisaidil olevatele kümnetele mallidele, Canoni PIXMA juhtmevabadesse printeritesse sisseehitatud nutikatele tehnoloogiatele ning kasutajasõbralike funktsioonidega SELPHY Photo Layouti rakendusele, mis töötab koos SELPHY mudelitega, saate luua endale väga põneva loomingulise stuudio.

Lugege seda sammsammulist juhendit, mis on mõeldud isikupärase fotoalbumi loomiseks.

Foto lauale asetatud Canoni PIXMA printerist ja SELPHY QX10-st, mille ümber on väljatrükid ja meisterdamistarvikud.

Koguge kokku kõik ülesandeks vajalikud asjad ja alustage lõbusa peretegevusega.

1. Valige dekoratiivsed elemendid

Foto vanavanematega rannal olevast tüdrukust ja poisist. Selle all ja kõrval on erinevad mustrilehed ja käsitsi meisterdatud lill, mis kõik on erinevates roosades toonides.

Valige kümnete mälestusraamatu jaoks mõeldud dekoratsioonide seast, mis on olemas nii Creative Parki veebisaidis kui ka rakenduses, ning looge endale eriline album.

Creative Parki veebisaidil on suur valik mälestusteraamatusse sobivaid kujunduselemente, nagu väljalõigatavad mustrid, mälestusteraamatu komplektid, originaalsed fotoraamid ja palju muud.

Lisaks saate App Store’ist või Google Playst alla laadida kasutajasõbraliku Creative Parki rakenduse. Te vajate vaid Canon ID-d ja toetatud Canoni printerit. Rakenduses saadaolevad mallid on jagatud erinevatesse kategooriatesse. Rakenduse kasutajasõbralik disain võimaldab teil kergesti sobiva kategooria leida.

Meie kasutasime fotoalbumis nelja mustrilist paberit, kuid Creative Parkis on veel valikuid. Lisage lilledega 3D efekt või leidke mõni teie teemaga kokkusobiv kleeps ja printige see oma PIXMA printeri abil välja. Soovitame dekoratiivsete elementide jaoks kasutada Canoni matti fotopaberit.

2. Looge albumi pildilehed

Foto SELPHY Square QX10 töötavast printerist ja pildist, mis kujutab jalgratastega sõitvat perekonda. Laual on näha värvilisi mustrilehti ja erinevas suuruses fotosid, mis on tehtud ühest ja samast perekonnast.

Creative Park ja rakendus SELPHY Photo Layout pakuvad isikupärase albumi loomiseks erinevaid foto- ja disainielemente, nihutades teie loomingulisuse piire.

Printige erinevas suuruses fotosid, et muuta oma albumit veidi põnevamaks. PIXMA printeritele sobiv fotopaber on saadaval erinevates formaatides ja viimistlusvalikutega. Kui otsustate kasutada printimiseks SELPHY printerit, proovige SELPHY Photo Layouti rakendust, kus saate luua erinevate kuvasuhetega fotodest kollaaže.

Meie printisime oma fotod Canoni SELPHY Square QX10 ja SELPHY CP1300 printeriga. SELPHY Photo Layouti rakenduses saate lisada piltidele templeid, filtreid, ääriseid, tekste ja ülekatteid. Lisaks saab SELPHY Square QX10 printeri abil printida isekleepuva tagaosaga väljatrükke, mille albumisse lisamine on eriti lihtne.

Kui kõik fotod on välja prinditud, lõigake need välja ja lisage erinevaid elemente, järgides rakenduses olevat malli või iseenda kujundust.

3. Looge albumi kaanelehed

Foto roosast albumilehest ja rohelisest kaanest, mida katavad fotod ja dekoratsioonid.

Lisage SELPHY Photo Layouti rakenduse abil raame ja templeid ning printige oma fotod Canoni SELPHY CP1300 või SELPHY Square QX10 printeri abil.

Nüüd jõuame järgmise olulise osani – albumikaante loomiseni.

Selleks sai valitud Creative Parki veebisaidil olev algajale mõeldud perekomplekt (Beginner's Kit (Family)), mille printimiseks kasutasime Canoni PIXMA TS5350a seeria printerit. Albumikaante aluse jaoks kasutasime nii painduvat pappi (nt hommikusöögihelveste karp) kui ka jäigemat pappi (nt kingakarp), nuga ja liimi/teipi.

Albumi kaunistamiseks võite kasutada kõiki kodus leiduvad asju, nagu traat, paelajupid või muud albumi teemaga kokkusobivad objektid. Kleepige valitud elemendid mustrilisele paberile ja viige oma meistriteos lõpuni.

4. Pange oma isikupärane fotoalbum kokku

Foto roosadest albumilehtedest, mille peal on liimipulk.

Võite luua ka väiksemaid erinevate teemadega albumeid.

Seejärel tuleb albumi loomiseks kõik siselehed ja albumi kaanelehed kokku „köita“. Ja see on imelihtne! Lihtsalt keerake osa lehe äärest teistpidi ja kleepige lehed albumikaante raamatuselja külge, alustades võimalikult vasakult küljelt.

Tulemuseks on album, mis koondab hinnalisi mälestusi ning mida saate nii sõpradele kui ka perele kinkida. See sobib ideaalselt nii emadepäeva, vanavanemate päeva kui ka sünnipäeva kingituseks.

Kui soovite parandada oma perefotode tegemise oskuseid, lugege neid Canoni saadiku Helen Bartleti nõuandeid.

Inspiratsiooni leiate meie Pinteresti lehelt ja lisaks saate oma loomingut ka teistega jagada, kasutades teemaviidet #MadeWithPixma.


Autorid: Claire Kaleta ja Agi Wojcik

Seotud tooted

 • Koduprinterid

  PIXMA TS5350a seeria

  Teostage oma loomingulisi projekte tänu PIXMA TS5350a seeria mitmekülgsele prindimaterjalide toele, ägedatele rakendustele ja sujuvale nutitelefoniga ühilduvusele
 • Koduprinterid

  SELPHY SQUARE QX10

  Säilitage oma erilisi hetki ilusate väljatrükkide näol, mida saate printida igal pool ja igal ajal.
 • Koduprinterid

  SELPHY CP1500

  Selle hõlpsasti kasutatava kompaktse fotoprinteriga saate luua värvirohkeid ja väga vastupidavaid väljatrükke.
 • Koduprinterid

  SELPHY CP1300

  Stiilne kaasaskantav mudel ilusate väljatrükkide ja dokumendifotode juhtmevabaks printimiseks ühilduvatest nutiseadmetest ja kaameratest.
 • Tindiprinterid

  Matte Photo Paper MP-101

  Matt fotopaber pakub kvaliteetseid mattviimistlusega fotosid, graafikat ja teksti. Sobib ka loomingulisemaks kasutuseks, nt tervituskaartide, väljapanekute ja paberikunsti loomiseks.
 • Seotud artiklid

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid meisterdamiseks

  Alates pereprojektidest kuni professionaalse kujunduseni - Canonil on teile sobiv printer.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Minu esimene aasta fotodel

  Portreefotograaf Jemella Ukaegbu jagab oma parimaid nippe lapse esimese eluaasta jäädvustamiseks ja säilitamiseks.

 • PÕHITÕED

  Pildistamine väljaprintimiseks

  Seitse olulisemat nõuannet mälestuste jäädvustamiseks, mida väljatrükina säilitada.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Looge enda juturaamat

  Laske oma kujutlusvõimel lennata käsitsi tehtud juturaamatuga, kasutades printerit Canon SELPHY CP1500.