PRINTIMINE

5 põhjust, miks MAXIFY GX7050 säästab teie aega ja raha

Ettevõtete jaoks ideaalne Canon MAXIFY GX7050 on kiire ja mitmekülgne ning täiustatud ühendamisvalikutega, pakkudes esmaklassilise kvaliteediga tulemust üliväikeste tegevuskuludega.
Canon MAXIFY printer puidust kasti meenutaval laual.

„Meie dokumendid peavad olema sama kvaliteetsed, kui meie joonised,“ ütles Ian Scullion, üks kolmest töökast arhitektist, kes töötavad Ühendkuningriigi arhitektuuribüroos Fasciato Architects Altrinchami linnas Suur-Manchesteris. „Tootemargina on meie trükimaterjalide ühtlane välimus oluline.“

Lisaks A3 ja A0 arhitektuursetele joonistele, mida ettevõte projektide jaoks loob, peab firma tootma ka palju tavamõõdus väljatrükke, olgu selleks dokumendid klientide jaoks või planeerimistaotlused.

Turul konkurentsis püsimiseks peab iga ettevõte paberil hea välja nägema. Canoni MAXIFY äriprinterid on kiired, lihtsad kasutada ja pakuvad esmaklassilist kvaliteeti, hoides omamiskulud samal ajal väga väiksena.

Selles artiklis räägivad Ian ja Canoni tootespetsialist Zubair Rahim printeri Canon MAXIFY GX7050 oma töökohas kasutamise eelistest.

1. Kiire ja lihtne kasutada

Lähivõte Canon MAXIFY printeri puutekraanist.

Uus MAXIFY printer (ja selle sõsarmudel) on esimesed Canoni MegaTanki printerid, millel on puutekraan. „See on tõeliselt kasulik ja muudab kõik nii lihtsaks alates paigaldusest ja Wi-Fi-ga ühendamisest kuni skannimise ja koopiate tegemiseni,“ ütles arhitekt Ian Scullion.

Inimene vahetamas Canon MAXIFY printeril paberit.

Uuel MAXIFY mudelil on 2 × 250-lehelise kassettiga paberisöötjat ees lisaks tagumisele salvele, ja 50-leheline D-ADF (automaatne dokumendisöötur), mis skannib kahepoolse dokumendi mõlemad pooled ühe läbimisega.

Ianile avaldas erilist muljet just printeri MAXIFY GX7050 kiire ja lihtne paigaldus. „Kogu paigaldusprotsess võttis kõigest 10–15 minutit,“ ütles ta. „Kõik neli tindipudelit on individuaalse võtmetüüpi otsakuga ja värvuskodeeritud, seega ei ole tindi valesse mahutisse valamine füüsiliselt võimalik. Pudelit ei pea pigistama ja tint lõpetab automaatselt voolamise, kui mahuti on täis, vältides ülevoolamist.“

Ka hindab ta printimis- ja skannimiskiirust, kuna tema ja ta kolleegid peavad sageli töötama väga lühikeste tähtaegadega. Ühe lehekülje printimiseks kulub umbes seitse sekundit ning mitmeleheküljelise mustvalge või värvilise printimise kiirus on ligikaudu 24 või 15,5 pilti/min¹.

„GX7050 üks eeliseid GX6050 ees on see, et esimene võimaldab kahepoolsete dokumentide ühe läbimisega skannimist,“ selgitas Zubair. „Kaks skannimiselementi tähendab seda, et te ei pea skannima üht poolt, pöörama lehel teist külge ja seda uuesti skannima. Kui teil on laual terve virn kahepoolseid dokumente, siis säästab see hulga aega ja vaeva.“

Kui otsite väiksemat ja taskukohasemat MAXIFY printerit, siis on GX6050 just teile.

2. Suurepärane kvaliteet jätab teist paberil hea mulje

Inimene kasutamas sülearvutit, mis on asetatud arhitektuursete väljatrükkidega kaetud töölauale.

„Meie kirjablanketil oli parem värvide küllastus kohe näha,“ ütles Ian. „Tindi vastupidavus tuleb objektil dokumentide üle arutledes vägagi kasuks.“

Ettevõtte saadetud dokumentide kvaliteet võib olla eluliselt oluline määramaks, milline mulje klientidele sellest jääb. „Mõnikord me saadame töid ka võistlustele või konkurssidele ja trükime kujutisi ka kontori jaoks, kasutades erinevaid paberitüüpe,“ ütles Ian. Printeri MAXIFY GX7050 prindikvaliteet on märksa parem, kui teistel printeritel, mida oleme varem kasutanud.“

„GX7050 ja GX6050 on esimesed printerid MegaTanki täidetavate tindimahutite seerias, mis kasutavad kõigi kolme värvi ning ka musta jaoks pigmendipõhist tinti,“ lisas Zubair. „See võimaldab luua väga selget ja soliidset teksti ning tagab graafiliste kujutiste rikkaliku ja erksa värviedastuse ning uskumatu detailsuse, mis hoiab ka kõige väiksema kirja selgena, mida sageli juriidilistes dokumentides peenes kirjas kasutatakse.“

3. Intuitiivsed funktsioonid suurendavad produktiivsust

Mees hoidmas väljatrükki ja printimas oma telefonilt Canon MAXIFY printeriga.

MAXIFY tintides pigmendi kasutamine tagab, et dokumendid peavad kasutamisele vastu ning on ühtlasi määrdumis-, vee- ja märgistamiskindlad.

Mees istumas kontoris laua taga ning tema selja taga puidust kasti meenutaval laual on Canon MAXIFY printer.

„Neil MAXIFY printeritel on ka kasutaja poolt vahetatav hooldusmahuti, mis kogub prindipea puhastamise ajal eraldunud tinti,“ ütles Canoni tootespetsialist Zubair Rahim. „Seda tuleb teha umbes kord aastas, olenevalt kasutustihedusest, ja seda on väga lihtne vahetada.“

Printeril MAXIFY GX7050 on kolm paberisisestussalve. Kas eesmist kassetti mahutavad kumbki 250 lehte (printeril GX6050 on vaid üks eesmine kassett) ja tagumisse salve mahub 100 lehte. „Meile meeldib mitme salve pakutav mitmekesisus,“ ütles Ian. „Tagumine salv sobib eriti spetsiaalsete trükimaterjalide jaoks, et saaksite printida läikivale või matile fotopaberile, ümbrikele, siltidele, visiitkaartidele, magnetilisele kirjapaberile ja isegi 1,2 meetri pikkustele plakatitele. See pakub kõigile meie printimisvajadustele justkui terviklahendust.

„Mulle väga meeldib, et saan dokumente otse telefonist printida,“ lisab ta. „Ka on hea dokumente skannida ja puutekaani abil otse meilile saata või salvestada need printeriga ühendatud USB-pulgale. Dokumente on võimalik skannida ka võrgukausta. Kõik on nii intuitiivne ja kogu protsess tõeliselt sujuv.“

4. Mitmekülgsed ühendamisvalikud

Mees printimas mobiiltelefoni kaudu MAXIFY printerist.

Rakendus Canon PRINT võimaldab teil nutiseadmelt printida, kopeerida ja skannida ning muuta prindisätteid, kontrollida tindi taset ja teha hooldustoiminguid. Need MAXIFY printerid ühilduvad täielikult ka Apple AirPrinti (iOS) ja Mopriaga (Android).

„Kasutame klientidega suhtlemiseks WhatsAppi ning mõnikord saadavad nad meile sealtkaudu pilte või dokumente, mistõttu on võimalus otse telefonist printida väga kasulik,“ ütles Ian. „Kasutame ka tahvelarvutit, seega kui arutame kliendiga mõne küsimuse üle, saame dokumendi või joonise hõlpsasti välja printida ja sinna peale visandada. Lisaks on paberkandjate USB-pulgale skannimine tõhusam talletusviis, kui suurte paberdokumentide hoiustamine.“

Objektivälistele töötajatele tuleb ka kasuks, kui nad saavad luua kontoris väljatrükke, mida jagada või allkirjastada. „PIXMA Cloud Link võimaldab rakenduse Canon PRINT app kaudu igal pool printida,“ lisas Zubair. „Peale selle on võimalik dokumendid nutiseadme kaamera abil kaugskannida ja baasis välja printida, või dokumendid kontoris printeriga sisse skannida ja nutitelefonile saata.“

5. Madalad omamiskulud

Töölaua taga istuv arhitekt pabereid uurimas.

Nende mõlema MAXIFY printeri puhul aitab ettevõttel kulusid kokku hoida eelkõige MegaTanki disain, mis kasutab tavaliste kassettide asemel suure tootlikkusega tindipudeleid.

Lähivõte Canon MAXIFY printerist, kus on näha ees asetsevad tindimahutid.

„Tindipritsiga äriprinterilt võib suure tootlikkusega kassette kasutades oodata tavaliselt 1000 kuni 1500 lehekülge,“ ütles Zubair. „Neilt MAXIFY GX printeritelt saate kuni 14 000 lehekülge² või suisa kuni 21 000, kui kasutate säästurežiimi³. Isegi siis, kui prindite 1000 lehekülge kuus, ei pea te rohkem kui aasta tintide otsa saamise pärast muretsema. See säästab aega ja vaeva ning vähendab plastjäätmeid.“

Printeri GX7050 – ja printeri GX6050 – peamised eelised on väikesed tegevus- ja omamiskulud. „Me jagame selle keskmiseks kuluks lehe kohta ja ettevõtte omaniku kogukuludeks viie aasta peale, hõlmates ka printeri ja selle kulutarvikute hinda,“ selgitas Zubair. „Mõlemad on nende printerite puhul väga madalad. Võite oodata keskmiselt 85% säästu omamiskuludelt võrreldes top 10-sse kuuluvate laser- ja tindipritsprinteritega.

See on Iani ettevõtte sarnastele firmadele väga hea uudis. „Oleme väga rahul, et GX7050 aitab meil kulusid nii märkimisväärselt kokku hoida,“ ütles ta.

Autor: Matthew Richards

 1. Dokumendiprintimise kiirused on ESAT-i (Word, Excel, PDF) keskmised väärtused kontorikategooria testis vaikimisi lihtrežiimis, ISO/IEC 24734.

  Printimiskiirus võib oleneda süsteemi konfiguratsioonist, liidesest, tarkvarast, dokumendi keerukusest, printimisrežiimist, lehe kaetusest, kasutatavast paberitüübist jne.

 2. Esmase seadistuse jaoks kasutatava tindipudeli prinditavate lehekülgede arv on väiksem kui asenduspudeli oma, kuna esialgu täidetakse osa tindiga ka prindipead. * Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast värvilise printimise tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.

  Musta ja värviliste tintide prinditavate lehekülgede arvu ei kombineerita.

  Prinditavate lehekülgede arv oleneb prinditavast sisust ja muudest faktoritest.

 3. Säästurežiim vähendab tindi tarbimist, alandades tihedust; saate printida 50% rohkem lehti kui standardrežiimis.
 4. Arvutatud keskmine kokkuhoid, kui trükitakse 1,000 lehekülge kuus üle viie aasta, võttes aluseks riistvara esialgsed ostukulud ja tindi või tooneri kulud. Omamise kogukuludega seotud säästu juures on võrreldud 10 enimmüüdud värvilist laserprinterit ja 10 enimmüüdud tindipritsprinterit, mis on valitud vastavalt IDC EMEA Hardcopy Trackerile (andmed 2020. esimesest kvartalist kuni 2020. aasta kolmanda kvartalini). Täpsemalt räägib sellest Canoni veebileht.

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  MegaTanki printerid ja nende eelised

  Kuus põhjust, miks te vajate MegaTanki printerit.

 • Kaks ehitajat prindivad dokumente Canoni printeriga PIXMA TR150. Nende kõrval laual on oranž kiiver.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Printige liikvel olles, kasutades printerit PIXMA TR150

  Vaadake, kuidas kaasaskantav printer aitab äritegevust edendada.

 • PRINTIMINE

  Tint või laser: kumb teile paremini sobib?

  Avastage Canoni tindi- ja laserprinterite erinevused ning leidke enda vajadustele sobivaim lahendus.

 • Inimene kasutab tahvelarvutis rakendust Easy-PhotoPrint Editor, et juhtmevabalt laual olevast Canon PIXMA printerist perepilt välja printida.

  PRINTIMINE

  Juhtmevaba printeri kasutamine

  Nutikad võimalused juhtmevabast printerist viimase võtmiseks.