Ringlussevõtt

Canoni kassettide ringlussevõtuprogramm

Kas teadsite, et Canon oli esimene ettevõte, kes 1990. aastal toonerikassettide ringlussevõtuprogrammiga alustas?
Landscape

Canoni kassettide ringlussevõtuprogramm

Teave

Canoni kassettide ringlussevõtuprogramm võimaldab teil tühjasid Canoni kassette ringlusse suunata tasuta, kergesti ja keskkonnasõbralikul viisil.


Canon soovib vältida jäätmete prügilasse jõudmist. Iga tagastatud kasseti osa suunatakse taaskasutusse või ümbertöötlusesse – sellest võib saada uue kasseti osa, teiste tööstusvaldkondade alusmaterjal või fossiilkütuste asendaja. Ükski kasseti osa ei satu prügimäele.

Canoni ülemaailmne kassettide ringlussevõtuprogramm

Kassettide ringlussevõtt

Pakume Canoni originaalsetele tooneri- ja tindikassettidele tasuta ringlussevõtuprogrammi.

MEIE LUGU

Faktid ja numbrid

Canon panustab ringmajandusse toonerikassettide ringlusse võtmise programmiga Canon Bretagne’s Prantsusmaal ja tegeleb tindikassettide ringlussevõtuga Saksamaal.
Canon Camera

FAKTID JA NUMBRID

Oleme säästnud rohkem kui 435 000 tonni CO2-heitkoguseid

Korraldame kasutatud toonerikassettide kogumist 23 riigis ja piirkonnas (2021. aasta lõpu seisuga kumulatiivse kogumismahuga ligikaudu 444 000 tonni), et need neljas asukohas ringlusse võtta: Jaapanis, USA-s, Euroopas ning Hiinas (võtame ringlusse samas piirkonnas, kus toodet kasutatakse). Tänu tooneri ringlussevõtu projektile oleme 2021. aasta seisuga vähendanud uute ressursside kasutamist kumulatiivselt ligikaudu 314 000 tonni. Pakume ka kohandatud ringlussevõtu lahendusi tooneripudelite ja Canon Professionali printimistarvikutele.

FAKTID JA NUMBRID

Tindikassettide ringlussevõtuprogramm, mis toimib 35 riigis

Samuti on Canon aastast 1996 tindikassette kogunud ja ringlusse võtnud. 2021. aasta lõpu seisuga toimib Canoni kogumisprogramm 35 riigis ja piirkonnas üle maailma ning 2021. aasta lõpuks kokku kogutud kassettide hulk ulatus 2616 tonnini.

Canon Camera
Image of fast moving water over rocks

FAKTID JA NUMBRID

Toormaterjalide kasutamise vähendamine

Tänu nendele tegevustele oleme vahemikul 2008 kuni 2021 kasutanud ringlussevõetud toodetelt toormaterjalina 42 413 tonni plastikut ja 33 619 tonni tooteid ning osi läksid otse taaskasutusse.

AUHINNAD

Meil on hea meel, et meid on tunnustatud järgmiste auhindadega.

Canoni ringlussevõtu ajalugu

Kassettide ringlussevõtu ajalugu

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...