8K VIDEOKAAMERA

8K kinematograafiline täiskaadriline video

Jäädvustage uskumatuid detaile madala müratasemega tänu täiskaadersensorile, mis salvestab 8K videot kiirusega kuni 30 kaadrit sekundis (või 60 kaadrit sekundis välise toiteallikaga), ülediskreeditud 4K / Full HD sisu ja lummavat 4K aegluubis sisu kuni 120 kaadrit sekundis.
EOS R5 C

Ülim 8K kvaliteet, ülim loominguline väljendus

EOS R5C suudab jäädvustada uskumatult lummavat 8K DCI RAW-videot 12-bitisena, kasutades samal ajal täiskaaderanduri kogu laiust, et saada tõeliselt filmilik kogemus. Jäädvustades 4K-st neli korda detailsemalt, pakub EOS R5C silmapaistvat 8K-salvestust kuni 30 kaadrit sekundis. Tänu välisele toiteallikale pakub EOS R5C 8K kuni 60 kaadrit sekundis, avades järeltootmises täiesti uued loomingulised võimalused. Kogu 8K täiskaaderandurit saab kasutada ka 4K või Full HD kaadri ülediskretsiooniks, mis loob erakordse selguse ja madala mürataseme.

EOS R5 C

4K kuni 120 kaadrit sekundis koos autofookuse ja heliga

Lisaks EOS R5C võimsatele 8K-võimalustele suudab see jäädvustada ka 4K-sisu kiirusega kuni 120 kaadrit sekundis, et võimaldada kaasahaaravat aegluubis kaadreid ja hämmastavaid detaile. Selles režiimis salvestamise ajal säilitab EOS R5C kaamera kahepikslilise CMOS-automaatteravustamine funktsiooni, et iga kaader jääks teravaks. Lisaks saab suure kaadrisagedusega salvestamise ajal lubada ka helisalvestuse.

EOS R5 C

Dual Base ISO

EOS R5C on esimene Cinema EOS kaamera, mis pakub Dual Base ISO funktsiooni. Dual Base ISO suurendab hämaras pildistamisel tundlikkust ja vähendab müra. Funktsiooniga Canon Log 3 pildistamisel on saadaval 800/3200 ISO ja BT.709 Wide DR, PQ ja HLG režiimis 400/1600 ISO. Teatud valgustuse stsenaariumi jaoks sobivaima põhi-ISO valimine tagab optimaalse dünaamilise ulatuse ja madala mürataseme, samas kui kasutajad saavad valida ka automaatse valiku, et kaamera intuitiivselt vahetaks põhi-ISO-d automaatselt.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni EOS R5C kaamera vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni EOS R5C kaamera värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.