VÄIKE KINOKAAMERA

Kompaktne, kerge disain aktiivse jahutusega

EOS R5C on kõige kompaktsem ja kergem Canoni Cinema EOS-kaamera, millel on OLED-pildiotsija, ere liigendatud LCD-ekraan ja 13 kasutaja määratavat nuppu. Uus aktiivne jahutusventilaator võimaldab pikaajalist salvestamist, samas kui selle vastupidav magneesiumsulamist korpus tagab professionaalse vastupidavuse.
EOS R5 C

Sisemine jahutussüsteem pikaajaliseks salvestamiseks

EOS R5C rakendab aktiivset jahutussüsteemi, mis hajutab tõhusalt põhikorpuse soojust ja võimaldab salvestada pikaajalist 8K eraldusvõimega kuni 60P. Valikud Always On ja Automatic Fan Modes võimaldavad kasutajatel salvestamise ajal ventilaatori võimalikku müra minimeerida.

EOS R5 C

Intuitiivne disain puutetundliku LCD ja 13 määratava nupuga

Kaameral EOS R5C on 0,5-tolline kõrge eraldusvõimega OLED-pildiotsija täpseks pildianalüüsiks, punktmaatriksekraan kaamera sätete/režiimide kiireks kontrollimiseks ja ere liigendatud 3,2-tolline LCD-ekraan, mis võimaldab päeva või öö jooksul hõlpsalt mitme nurga alt vaadata.

EOS R5C ülikompaktses disainis on saadaval lai valik 13 määratavat nuppu ja kolm digitaalset valikuketast. Neid funktsioone saab programmeerida uue kasutajaliidese kaudu, et võimaldada kiiret juurdepääsu teie lemmikvideo/-foto funktsioonidele, nagu Waveform Monitor, autofookus ja kõrge kaadrisagedus.

EOS R5 C

Kompaktne, lihtne ja kerge

Vaid 680 grammi kaaluv EOS R5C on kõige kompaktsem ja kergem Canoni Cinema EOS-kaamera, olles sama esmaklassilise koostekvaliteedi ja mugava ergonoomikaga nagu EOS R5 kaamera.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni EOS R5C kaamera vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni EOS R5C kaamera värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.