FILMILOOMINE

Täiustatud ühenduvus

Multifunktsionaalse lisatarvikutallaga EOS R5C pakub XLR-i / stereomikrofoni sisendi võimalusi, lisaks spetsiaalseid terminale ajakoodi jaoks, 3,5 mm mikrofoni, kõrvaklappe, mikro-HDMI-i, välklambi sünkroonimist, USB-C-d ja laiaulatuslikku tarkvararakenduste tuge. EOS R5C on kõigeks valmis.
EOS R5 C

Multifunktsionaalne lisatarvikutald

Esmakordselt XF605 videokaameras ja EOS R3-s esitletud Canoni multifunktsionaalne lisatarvikutald pakub andmesidet ja otsetoidet uutele tarvikutele. See hõlmab Canoni DM-E1D stereomikrofoni ja TASCAMi CA-XLR2d-C audio-XLR-adapterit, millel on professionaalsed XLR-sisendid käsitsi juhtimise, jälgimise ja 48 V toiteallikaga. Lisaks saab kinnitada olemasolevad välklambid ja päästikud.*

* Ilmastikukindlaid Canoni Speedlite välklampe ei toetata.

 • Professionaalne liides

  EOS R5C ühenduvus sisaldab spetsiaalseid terminale ajakoodi sisse/välja jaoks, 3,5 mm mikrofoni sisendit, kõrvaklappide väljundit, mikro-HDMI väljundit, välklambi sünkroonimist, N3-tüüpi kaugjuhtimispulti ja USB-C-liidest toite, laadimise ja side jaoks. Karbis on kaablikaitse, mis kindlustab nii USB-C kui ka mikro-HDMI ühendused pildistamise ajal.

 • Aku käepide ja juhtmevaba failisaatja

  EOS R5C toetab olemasolevaid EOS R süsteemitarvikuid, nagu aku käepide BG-R10 ja juhtmevaba failisaatja WFT-R10. Kuigi mõlemad tarvikud mahutavad kahte akut (LP-E6NH, LP-E6N või LP-E6), täiustab WFT-R10 võrgufunktsionaalsust kahe 2 × 2 5 GHz antenni ja Etherneti-ühenduvuse abil. Kuigi EOS R5C kaameral on sisseehitatud WiFi ja Bluetooth, on see lisaseade vajalik brauseri kaugjuhtimispuldi ja sisuülekande mobiilirakenduste juhtmevabaks kasutamiseks.

 • Ulatuslik tarkvararakenduste tugi

  EOS R5C ühendab Cinema EOS- ja EOS R-süsteemi maailmad üheks, pakkudes ühilduvust paljude professionaalsete filmitegemise, fotograafia ja virtuaalreaalsuse rakendustega nii nutitelefonide kui ka personaalarvutite jaoks. See hõlmab brauseri kaugjuhtimispulti täpsemate seadete ja reaalajas kaugvaatele juurdepääsuks. Content Transfer Mobile puhverserveri failide edastamiseks / metaandmete redigeerimiseks. Image.canoni pilveteenused kvaliteetsete piltide varukoopiate tegemiseks.

 • Väline toiteallikas 8K/60P jaoks

  Lisaks LP-E6NH/LP-E6N/LP-E6 akudele saab EOS R5C toidet välise toiteallika kaudu (vajalik 8K-salvestuse kasutamiseks kiirusega üle 30 kaadrit sekundis). Toetatud toiteallikad hõlmavad USB-C toiteallikat PD-E1 adapterist, samuti DR-DE6C akuadapteri ja CA-946 toiteadapteri kombineeritud kasutamist.

 1. Kui kasutatakse koos EOS R süsteemi adapteritega.
 2. 12-bitised Cinema RAW Light valikud kuni 2,6 Gbit/s.
 3. Võimaldab kasutada väliseid tarvikuid, nagu XLR-adapter, stereomikrofon ja Speedlite. Ilmastikukindlad Canoni Speedlite välklambid ei ühildu.
 4. Akusid ei saa laadida, kasutades vaid seadet akusalv-käepide BG-R10. LP-E6 akut ei saa laadida.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni EOS R5C kaamera vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni EOS R5C kaamera värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.