CANONI RF-KINNITUS

Objektiivi paindlikkus RF-kinnitusega

RF-kinnitusega EOS R5C ühildub EF-EOS R kinnitusadapterite kaudu laia valiku optikatega, sealhulgas tipptasemel RF-objektiividega, aga ka EF- või Cinema-objektiividega. Täiustatud 5-teljeline elektrooniline pildistabilisaator aitab saavutada sujuvad ja stabiilsed professionaalsed kaadrid.

Objektiivi paindlikkus RF-kinnitusega

RF kinnitustehnoloogia

RF-kinnitus võimaldab uusi objektiivi disainivõimalusi, kus suured avad, suure eraldusvõimega optika ja tipptasemel jõudlus kombineeritakse, et luua ainulaadsed objektiivid filmitegijatele ja fotograafidele. 12-kontaktiline RF-kinnitus laiendab objektiivi ja kaamera vahelise side ribalaiust, tagades kõrgema taseme autofookuse, pildistabilisaatori ja kohandatava juhtimise, mis muudab RF-objektiivid ideaalseks valikuks video jäädvustamisel.

Kohandage ja looge EF-EOS R kinnitusadapteritega

Tänu Canoni EF-EOS R kinnitusadapterite valikule on RF-kinnitus ühilduv Canon EF Cinema ja fotoobjektiividega. Video jäädvustamisel saavutage eredalt valgustatud keskkonnas suurepärane madal teravussügavus, kasutades muutuva ND-ga Canoni sissetõmmatava filtri kinnitusadapterit.

Virtuaalreaalsuse ideaalne kaaslane

Täielikult Canoni RF 5,2 mm F2,8L kahe kalasilma objektiiviga ühilduv EOS R5C on ideaalne lahendus kaasahaarava 180° VR-sisu loomiseks tänu oma 8K täiskaadersensorile ja pikaajalisele salvestamisele. See Canoni loodud ühe objektiivi, kaamera ja töövoo lahendus muudab VR-sisu loomise erakordse selgusega lihtsaks ja tõhusaks.

Täiustatud elektrooniline pildistabilisaator

EOS R5C kaameral on sama keerukas 5-teljeline elektrooniline IS-süsteem, mis leidub professionaalsetes Cinema EOS kaamerates, nagu EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III ja EOS C70. See täiustatud tehnoloogia töötab koos ühilduvates objektiivides leiduva optilise pildistabilisaatoriga, et luua stabiilne ja sujuv kaader. Lisaks on elektrooniline pildistabilisaator saadaval ka stabiliseerimata objektiivide (nt Cinema Prime ja Zoom) kasutamisel.

Anamorfse objektiivi ühilduvus

EOS R5C toetab anamorfseid objektiive muude tootjate kinnitusadapterite kaudu. Tänu 2-, 1,8- ja 1,3-kordsele vedelkristallekraani ja HDMI-väljundi eraldusfunktsioonile pakub EOS R5C suuremat objektiivi tuge ja paindlikkust, et jäädvustada loomingulist kinematograafiat.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni EOS R5C kaamera vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni EOS R5C kaamera värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.