CINEMA RAW LIGHT

Rohkelt professionaalseid salvestusvorminguid ja tööriistu

Valige paljude salvestusvormingute hulgast, sealhulgas kolm Cinema RAW Light valikut, samuti XF-AVC ja MP4. Jäädvustage laiendatud dünaamiline ulatus Canon Log 3, PQ ja HLG salvestusega, kasutades samal ajal professionaalseid tööriistu, nagu Waveform Monitor ja False Colour.
EOS R5 C

Mitmekülgsed salvestusformaadid

EOS R5C kaameral on 12-bitine sisemine RAW-videosalvestus koos Cinema RAW Lightiga kuni 2,6 Gbit/s. EOS R5C kaameras on saadaval kolm Cinema RAW Lighti valikut, need on LT (Light), ST (Standard) ja HQ (High Quality), pakkudes teie tootmisvajadustele suuremat töövoo paindlikkust.

Saadaval on ka hulgaliselt täiendavaid professionaalseid salvestusvõimalusi, sealhulgas 4 : 2 : 2 10-bitised vormingud, nagu Canoni usaldusväärne XF-AVC ALL-I-s või Long GOP kuni 810 Mb/s, HEVC MP4 kuni 540 Mb/s ja 4 : 2 : 0 8-bitine H.264 MP4 kuni 150 Mb/s.

Lisaks on saadaval võimalused kärpida andurit 8K täiskaadrilt 5,9K Super 35mm ja 3K Super 16mm formaatidesse, et tagada ühilduvad optilised objektiivid ja vähendatud andmeedastuskiirus.

EOS R5 C

Maksimaalne dünaamiline vahemik

EOS R5C kaameral on saadaval sisemised salvestusvormingud PQ ja HLG ning Canon Log 3, et saavutada erakordne dünaamiline ulatus, säilitades nii varjude kui ka eredate kohtade detailid. Nii PQ kui ka HLG edastavad sisu HDR-valmidusega vormingutes, filmide ja televisiooni jaoks, BT.2020 värviruumis, samas kui Canon Log 3 pakub loomingulist paindlikkust kaadrite hindamiseks järeltootmises.

EOS R5 C

Kaks mälukaarti ja samaaegne salvestamine

Kaks mälukaardi pesa (1× CFexpress B-tüüp / 1× UHS-II SD) võimaldavad keerukaid samaaegseid salvestusvõimalusi, kus igale kaardile saab salvestada erinevaid vorminguid, eraldusvõimet ja bitisügavust, et toetada mitmesuguseid professionaalseid töövooge. Saadaval on ka traditsioonilised 4 : 2 : 0 8-bitised puhverserverid ja relee / topeltpesa salvestus.

EOS R5 C

Väline 8K RAW salvestus HDMI kaudu

EOS R5C on võimeline väljastama RAW-vormingus HDMI kaudu ühilduvatesse Atomos-salvestitesse, nagu NINJA V+, 10-bitise 8K ProRes RAW-salvestuse jaoks kuni 30 kaadrit sekundis. XF-AVC puhverservereid saab samaaegselt SD-kaardile salvestada, et tagada tõhusad tootmisjärgsed töövood.

EOS R5 C

Professionaalsed filmitegemise tööriistad

Kaameral EOS R5C on lai valik professionaalseid filmitegemise tööriistu, nagu lainekuju monitor pildi heleduse analüüsimiseks vasakult paremale ja valevärv särituse visuaalseks esitamiseks värviskaalal. Lisafunktsioonid hõlmavad tõelist 24p DCI-salvestust, 180-kraadist katiku nurka, Look File'i tuge 3D LUT-ide importimiseks ja ajakoodi sisse/välja.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni EOS R5C kaamera vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni EOS R5C kaamera värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.