REAALAJAS SILMA AUTOFOOKUS

Kiire, täpne ja usaldusväärne teravustamine

Kogege Canoni murrangulist kahepikslilist CMOS AF tehnoloogiat. Saavutage täpne fookuse jälgimine Eye AF (silma autofookus) ja EOS iTR AF X abil isegi siis, kui objekt vaatab kaamerast eemale. Uuenduslik kahepiksliline Focus Guide abistab operaatoreid isegi käsitsi teravustamisel, et saada üliteravaid kaadreid.
EOS R5 C

Täiustatud automaatteravustamine ja objektituvastus

Canoni kahepiksliline CMOS AF tehnoloogia on omas valdkonnas tuntud kui süsteem, millele professionaalsed filmitegijad ja fotograafid võivad alati loota. EOS R5C pärib selle süsteemi täiustatud versiooni, millel on Eye AF (silma automaatteravustamine) ja EOS iTR AF X (intelligentne automaatteravustamine). Tehnoloogia kasutab täiustatud süvaõppe algoritmi, mis tuvastab näod täpselt, isegi siis, kui nähtav on ainult üks silm. See jälgib objekti isegi siis, kui see vaatab kaamerast eemale.

Professionaalne autofookuse reguleerimine

Kaameral EOS R5 C on samad eksklusiivsed automaatse teravustamise sätted, mis on ka Cinema EOS kaamerates (nt ainult näotuvastus ja näoprioriteedituvastus), mis tagavad kaamera reageerimise stseeni muutustele ettenähtud viisil. Automaatteravustamise kiirust ja reageerimist saab samuti teha peenhäälestusega, et saavutada aeglane filmilik teravustamine või kiire automaatne teravustamine.

EOS R5 C

Kahepikslilise teravustamise juhend

Canoni kahepikslilist CMOS AF-süsteemi saab kasutada ka siis, kui kaamera operaator kasutab käsitsi teravustamist. Fookuse juhend on täpne ja uuenduslik tööriist, mis annab kasutajale visuaalselt teada, kas objekt on teravustatud ette või taha. Kui LCD-ekraanil või pildiotsijas olev teravustamisjuhise visuaalne abi muutub roheliseks, on saavutatud üliterav käsitsi teravustamine.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni EOS R5C kaamera vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni EOS R5C kaamera värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.