HÜBRIIDVÕTTED

Uskumatud 45-megapikslised pildid kuni 20 kaadrit sekundis

45-megapiksline täiskaader CMOS-sensor jäädvustab uskumatu selguse, madala mürataseme ja laia dünaamilise ulatuse sarivõtte kiirustel kuni 20 kaadrit sekundis ning ISO-tundlikkus on kuni 51 200 ISO. Automaatne särikahvel pakub ühtseid särituse valikuid, samal ajal kui intervalltaimer avab ukse loomingulisteks intervallideks.

Lülituge üle uskumatutele kõrge eraldusvõimega piltidele

EOS R5C täiskaadersensor ja DIGIC X protsessor töötavad koos, pakkudes kvaliteetseid 45-megapiksliseid pilte kiirusega kuni 20 kaadrit sekundis elektroonilise katikuga või 12 kaadrit sekundis mehaanilise katikuga. EOS R5C fotorežiimil on ka Canoni tuntud kahepiksliline CMOS AF II tehnoloogia, orgaaniline sooja värvi lahendus ja ISO-tundlikkus kuni 52 000 ISO, mis teeb EOS R5C kaamerat erakordse lahenduse professionaalseks pildistamiseks.

Professionaalsed pildivormingud

EOS R5C jagab sama arhitektuuri kui EOS R süsteem ja seetõttu saab pildistada erinevates professionaalsetes failivormingutes, sealhulgas RAW, C-RAW ja JPEG. Tänu PQ HDR gamma ja BT.2020 värviruumi kasutamisele saab jäädvustada ka 10-bitiseid HEIF-pilte suurema dünaamilise ulatuse ja värvide taasesitusega.

Intervallfotograafia

EOS R5 C-s leiduvat intervallitaimeri funktsiooni saab seadistada nii, et see jäädvustaks kindlaksmääratud aja jooksul teatud arvu pilte. Funktsioon sobib suurepäraselt professionaalse intervallfotograafia loomiseks. Lisaks saab seadistada ka kohandatud pildirežiime, nagu ava / katiku prioriteet või automaatne ISO, pakkudes teile täieliku loomingulise kontrolli vapustava intervallfotoseeria loomisel.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni EOS R5C kaamera vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni EOS R5C kaamera värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.