EOS M100
Blank-Rect Image

Canon EOS M100

Väike, stiilne ja kasutajasõbralik ühendatud peeglita kaamera, mis tagab suurepärase pildikvaliteedi – sobib ideaalselt järgmiseks sammuks nutitelefonikaamera kasutajale.

Vaadake uut mudelit

Tell your own story

Rääkige enda lugu kõikjal, kuhu lähete.

Vaata videot

Lihtsasti saavutatav kvaliteet. Suurepärased tulemused.

Rääkige oma lugu ilusate piltide ja filmikunstiliste täis-HD videote kaudu. Äge, kompaktne ja loominguline peeglita EOS M100 laseb teil hetki hõlpsasti jäädvustada ja jagada tänu nutitelefoniga sarnasele puuteekraanile ning mugavale Bluetoothi ja Wi-Fi-ga ühendamisvõimalusele.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

EOS M100

Lihtne ja kvaliteetne

Avaldage muljet ideaalset teravustatud fotode ja filmikunstiliste täis-HD videotega nii päeval kui ka öösel, kasutades 24,2-megapikslilist CMOS-sensorit, kahepikslilist CMOS-automaatteravustamist, ISO-valgustundlikkust kuni 25 600 ja automaatrežiime.

Compact spontaneity

Kompaktne ja spontaanne

Äge ja kompaktne EOS M100 pakub digipeegelkaamera võimsust mugavalt kaasaskantavas mudelis. Jäädvustage fantastilisi pilte tänu DIGIC 7 protsessorile ja püüdke tegevus lindile kiirusel 6,1 kaadrit sekundis.

Valutu ühenduvus

Ühendage hõlpsalt nutiseadmetega Bluetooth®-i*, Wi-Fi ja rakenduse Canon Camera Connect kaudu. Nautige nutitelefoniga sarnast juhtimist kallutatava puuteekraanipõhise kasutajaliidesega, mis sobib suurepäraselt selfie’de tegemiseks.

Painless connectivity

Ainulaadne disain

Andke oma kaamerale ainulaadne välimus – teil on võimalus valida erinevate stiilide vahel. Valige kaamera korpuse kolme ikoonilise värvi vahel ja seejärel lisage korpuse kaitse EH31-FJ, mis on saadaval erinevate värvide ja disainiga.

Unique by design

Rakendus Canon Photo Companion

Meie rakendus Photo Companion on parim partner kõikidele visuaalsete lugude vestjatele, pakkudes teile isikupärastatud eksperditasemel teadmisi ja sisu, kui seda kõige enam vajate – seega saate oma lood tõeliselt ellu äratada.

Avastage veel rohkem

Canon Photo Companion app
EOS M100

Karbi sisu

EOS M100 korpus

Kaamerakate R-F-4

Rihm EM-300DB

Akulaadija LC-E12E

Akukomplekt LP-E12

Toitekaabel

Soovitatud objektiivid

* Objektiivide EF 50mm f/1.8 STM, EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM ja EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM kasutamiseks koos kaameraga EOS M100 on teil vaja kinnitusadapterit EF-EOS M.

Ühilduvad lisatarvikud

Tehnilised andmed

24.2 CMOS sensor

24,2-megapiksline CMOS-sensor

24,2 MP APS-C formaadis CMOS-sensor

DIGIC 7

DIGIC 7

Võimas DIGIC-protsessor

Dual PIxel AF

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine

Kiire fotode puhul, sujuv videote puhul

EOS M10

6,1 kaadrit/s

Jäädvustage 6,1 kaadrit/s sarivõtet

Full HD 60P

Täis-HD 60P

Sujuvamad ja realistlikumad videod

8.0cm touch LCD

7,5 cm puutetundlik LCD-ekraan

Suure eraldusvõimega kallutatav puuteekraan

Wi-Fi

Wi-Fi/lähiväljaside

Ühendage, jagage või varundage juhtmevabalt

Bluetooth

Bluetooth

Alati töötav ühendus

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

EOS M100
Tell every story

Rääkige kõiki lugusid

Rääkige oma lugu laia vahetatavate objektiivide valikuga. Kasutage inspiratsiooni saamiseks kaasaskantavat EF-M objektiivi või nautige ülimat paindlikkust ükskõik millise EF/EF-S objektiiviga, kasutades adapterit.

AVASTAGE JUBA TÄNA

Galerii

Seotud tooted

*Energiasäästliku Bluetooth®-tehnoloogiaga. Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele.