EOS M100
Blank-Rect Image

Canon EOS M100

Väike, stiilne ja kasutajasõbralik ühendatud peeglita kaamera, mis tagab suurepärase pildikvaliteedi – sobib ideaalselt järgmiseks sammuks nutitelefonikaamera kasutajale.

Rääkige enda lugu kõikjal, kuhu lähete

Rääkige oma lugu ilusate piltide ja filmikunstiliste täis-HD videote kaudu. Äge, kompaktne ja loominguline peeglita EOS M100 laseb teil hetki hõlpsasti jäädvustada ja jagada tänu nutitelefoniga sarnasele puuteekraanile ning mugavale Bluetoothi ja Wi-Fi-ga ühendamisvõimalusele.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

EOS M100
EOS M100 sample selfie

Lihtne ja kvaliteetne

Avaldage muljet ideaalset teravustatud fotode ja filmikunstiliste täis-HD videotega nii päeval kui ka öösel, kasutades 24,2-megapikslilist CMOS-sensorit, kahepikslilist CMOS-automaatteravustamist, ISO-valgustundlikkust kuni 25 600 ja automaatrežiime.

Compact spontaneity

Kompaktne ja spontaanne

Äge ja kompaktne EOS M100 pakub digipeegelkaamera võimsust mugavalt kaasaskantavas mudelis. Jäädvustage fantastilisi pilte tänu DIGIC 7 protsessorile ja püüdke tegevus lindile kiirusel 6,1 kaadrit sekundis.

Valutu ühenduvus

Ühendage hõlpsalt nutiseadmetega Bluetooth®-i*, Wi-Fi ja rakenduse Canon Camera Connect kaudu. Nautige nutitelefoniga sarnast juhtimist kallutatava puuteekraanipõhise kasutajaliidesega, mis sobib suurepäraselt selfie’de tegemiseks.

Painless connectivity

Ainulaadne disain

Andke oma kaamerale ainulaadne välimus – teil on võimalus valida erinevate stiilide vahel. Valige kaamera korpuse kolme ikoonilise värvi vahel ja seejärel lisage korpuse kaitse EH31-FJ, mis on saadaval erinevate värvide ja disainiga.

Unique by design

Tehnilised andmed

24.2 CMOS sensor

24,2-megapiksline CMOS-sensor

24,2 MP APS-C formaadis CMOS-sensor

DIGIC 7

DIGIC 7

Võimas DIGIC-protsessor

Dual PIxel AF

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine

Kiire fotode puhul, sujuv videote puhul

EOS M10

6,1 kaadrit/s

Jäädvustage 6,1 kaadrit/s sarivõtet

Full HD 60P

Täis-HD 60P

Sujuvamad ja realistlikumad videod

8.0cm touch LCD

7,5 cm puutetundlik LCD-ekraan

Suure eraldusvõimega kallutatav puuteekraan

Wi-Fi

Wi-Fi/lähiväljaside

Ühendage, jagage või varundage juhtmevabalt

Bluetooth

Bluetooth

Alati töötav ühendus

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

EOS M100
EOS M100

Karbi sisu

EOS M100 korpus

Kaamerakate R-F-4

Rihm EM-300DB

Liidesekaabel IFC-600PCU

Akulaadija LC-E12E

Akukomplekt LP-E12

Toitekaabel

Tell every story

Rääkige kõiki lugusid

Rääkige oma lugu laia vahetatavate objektiivide valikuga. Kasutage inspiratsiooni saamiseks kaasaskantavat EF-M objektiivi või nautige ülimat paindlikkust ükskõik millise EF/EF-S objektiiviga, kasutades adapterit.

AVASTAGE JUBA TÄNA

Galerii

Lisatarvikud

Teile võib samuti meeldida

*Energiasäästliku Bluetooth®-tehnoloogiaga. Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele.