RAKENDUS

Canon Content Transfer Mobile

iOS-i seadmele mõeldud rakendus, mis ühendab iPhone’i kaameraga XF605 ja tagab kaamerasiseste salvestiste FTP serverisse laadimise.

Kohalduvad tellimustasud

Kiirem ja tõhusam uudiste töövoog

Content Transfer Mobile (CTM) on iOS-i seadmele mõeldud rakendus, mis võimaldab laadida uudiste salvestise iPhone’i ja ka otse uudistejaama FTP serverisse, kasutades 4G/5G ühendust või hoopis WiFit. Lisaks võimaldab see paremat metainfo haldust.

XF605

Laadige sisu kaamerast otse telefoni

Kasutage CTM rakendust, et ühendada kaamera XF605 iPhone’iga, kasutades selleks kas WiFit või ühilduvat USB-C kaablit, ning laadige MP4-, XML-, metainfo- ja heliproksifailid iPhone’i.

Laadige sisu telefonist otse FTP serverisse

Lisaks sellele, et teil on võimalik määrata, millised kohalikud failid FTP serverisse laaditakse, saab CTM rakenduse abil laadida kaameras olevat sisu alla ja edastada seda koheselt serverisse, tagades seeläbi tõhusama töövoo.

XF605
XF605

Metainfo muutmine

CTM oluline eelis on, et see võimaldab muuta ja importida metainfot enne ja pärast salvestuse tegemist. See toetab NewsML-G2 standardit, mis tagab järjepideva ja kerge integratsiooni teleülekannete ja failihalduse jaoks. CTM võimaldab muuta XML-faile ja neid kaamerasse „kirjutada“. Lisaks saab rakenduses muuta kaamerasiseselt salvestatud metainfot, mis lubab kasutajatel muuta sisu teavet enne serverisse üles laadimist.

Seotud tooted

 • Professionaalsed videokaamerad

  XF605

  Mitmekülgne telekvaliteediga 4K videokaamera, mis pakub nõudlikesse tootmiskeskkondadesse täiustatud automaatteravustamist, ühenduvust ja voogedastusvõimalust.
 1. Toetatud keeled

  Saadaval inglise, prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, vene, türgi ja portugali keeles.

  Ühilduvus – Canon XF605*

  *Nende fotodel ja videotes näidatud Canoni kaamera XF605 disain võib erineda tegelikust tootest.