Canon Camera

TARKVARA

CANON EOS UTILITY

Kaugjuhtige oma EOS-kaamerat ja edastage hõlpsalt faile Canoni tasuta kaameratarkvaraga; saadaval Windowsi ja Mac-arvutitele.

CANON EOS UTILITY

Failiedastuse ja kaugjuhtimisega pildistamise tarkvara EOS-kaameratele – tasuta

Edastage pilte ja videoid Windowsi või Mac-arvutisse või kaugjuhtige kaamerat arvutipõhisteks võteteks. Kasutage juhtmeta pildiedastuseks ja kaugjuhtimiseks USB-kaablit või WiFi-ühendust*.
 • Fotosessiooni haldamine

  Ühendage kaamera tarkvaraga EOS Utility ja pildistage tavapärasel viisil – jäädvustatud pildid edastatakse automaatselt arvutisse, kaamera mälukaardile või mõlemasse. Klient saab oma lemmikpildid kohe välja valida.

 • Kaamera kaugjuhtimine

  Reaalajas eelvaate, kadreerimisruudustiku ja kompositsioonivahendite abil saate ideaalse kaadri luua. Hallake kaamerat arvutist, et juhtmega või juhtmevabalt* pildistada. See sobib hästi stuudios vaikelu pildistamiseks või spordiürituste jäädvustamiseks. EOS Utility abil saab intervallvideote jäädvustamiseks intervalltaimeri aktiveerida.

 • Edastatud failide korraldamine

  Edastatud pildid saab automaatselt ümber nimetada ning pildistamise kuupäeva, kellaaja ja muude sätete alusel kaustadesse salvestada, et ülevaade oleks parem. Piltidele saab lisada metaandmed ja autoriõiguse andmed, neid andmeid saab ka muuta.

 • Kohandatud pildistiilide lisamine ja DPP-ga ühendamine

  Registreerige allalaaditud pildistiilid oma EOS-kaameras ja looge ise filmistimulatsioone ning värviprofiile. EOS Utility integreerub hõlpsalt ka tarkvaraga Digital Photo Professional, et luua sujuv töövoog.

 • Kaamera sätete ja püsivara uuendamine

  Tarkvaraga EOS Utility on lihtne kaamerat seadistada. Uuendage kaameta sätteid, sh võrgu ja ftp sätteid, sünkroonige kellaaega ning kuupäeva arvutiga ja installige kaamera ning objektiivi püsivara uuendused.

 • Piltide ja videote edastamine kaamerast

  Edastage tarkvara EOS Utility abil pilte ja videoid kaamerast oma Windowsi või Mac-arvutisse. Valige teatud pildid, kõik pildid või ainult need, mis ei ole veel edastatud.

Saadaval Macile ja Windowsile

Laadige Canon EOS Utility tarkvara alla

Seotud artiklid

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...