digital photo professional express
alt text goes here

Digital Photo

Professional Express

Laadige alla iOSi seadmele

Digital Photo Professional Express

Mugavate ja juhtmevabade digifotograafia töövoogude jaoks pakub Canoni rakendus Digital Photo Professional Express (DPP Express)* teie ühilduva iPadi jaoks võimsaid funktsioone, mida muidu leiate Canoni töölauale mõeldud DPP tarkvarast. Canoni rakendusega Camera Connect saate Digital Photo Professional Expressi abil importida, vaadata ning muuta Canon CR3, RAW- ja JPEG-vormingus faile ka liikvel olles.

*Pange tähele, et rakenduse Digital Photo Professional Express versioon 1.2.0 on alates 2019. aasta oktoobrist saadaval igakuise teenustasu eest. Üksikasjad avaldatakse peagi.

Ühendage juhtmevabalt

Laadige oma ühilduvasse iPadi rakendus Camera Connect*, et ühendada see juhtmevabalt kaameraga ja pilte alla laadida. Kaamera mälukaardile salvestatud pilte saab alla laadida kohe ja automaatselt, et saaksite neid vaadata, jagada või muuta rakenduse DPP Express kaudu.

camera and app

Töödelge oma fotosid liikvel olles

Pärast seda, kui olete oma fotod seadmesse importinud, saate vaadata, töödelda ning muuta täiseraldusvõimega Canon CR3, RAW- ja JPEG-formaadis pilte, kasutades Canoni originaalset RAW-failide teisendajat. Nii saate olla kindel, et teie faile töödeldakse parima kvaliteediga.

using the app

Looge ja rakendage mitut muutmisajalugu

Selleks et luua ja võrrelda sama pildi erinevaid versioone, võimaldab DPP Express mitme muutmisajaloo salvestamist. Funktsioon lubab salvestada ja kasutada kuni nelja muutmisajalugu, mis on kasulik mitmesuguste sätete võrdlemiseks ja eristamiseks. DPP Expressi kopeerimis- ja kleepimisfunktsioonid võimaldava muutmisajalugude sätteid kasutada ka teistel fotodel.

edit histories on app

Laadige alla kohe

Rakendust Digital Photo Professional Express saab alla laadida ühilduvatele iOSi seadmetele Apple’i App Store’ist.


Ühilduvus

OS-versioon: iOS 11.4
Seadmed: kõik iPad Pro mudelid / iPad (6. versioon) / mini4 / Air2 (iPad, mille mälu on vähemalt 2 GB) 


Esimese põlvkonna iPad mini2/mini3/Air võimaldab allalaadimist, kuid ei ole toetatud. Rakendust ei saa alla laadida varasematele
iPadi ja iPhone’i / iPod Touchi mudelitele.

Keeled

Jaapani, inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, hiina (lihtsustatud), vene, korea, türgi, brasiilia portugali