Canon PRO photo papers

Canoni fotopaberid

Leidke Canoni tindipritsprinterile mõeldud paberite seast endale sobiv – ükskõik, kas loote professionaalse kvaliteediga stuudioprinte või lõbustate oma lapsi loominguliste projektidega. Meie paberid ühilduvad nii meie PIXMA PRO seeria kui ka imagePROGRAF PRO seeriaga.

Galerii kvaliteet

Need erilised paberid on loodud professionaale ja fotograafiahuvilisi silmas pidades ning need pakuvad galeriikvaliteediga tulemusi iga kord. Kuna meie valikus on nii läikivat, poolmatti kui ka matti paberit, on teie loomingulistele ambitsioonidele vastava paberi leidmine kerge.

ICC-profiilid

Installige täiendavad ICC-profiilid ja laiendage oma Canoni professionaalse fotoprinteri toetatud fotopaberite valikut, et tagage oma piltide jaoks eksperditasemel viimistlus.

Lisateavet leiate siit

Fotod kodus

Avastage oma PIXMA printeri täielik potentsiaal ning kogege kiiret fotolabori kvaliteediga printimist otse oma kodust. Valige läikiva, poolmati või mati paberi vahel ning printige erksavärvilisi puhkuse- või perefotosid.

Loomingulised projektid

Alates fotokleebistest, T-särgi siirdepiltidest ja äriesitluste jaoks sobivast paberist kuni matil paberil õnnitluskaartide, kalendrite ja suurepärase 3D-graafikani – Canoni loominguline prindimaterjal annab teie loomingulisusele uue suuna.

Koos professionaalsete seadmetega

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...