Fotopaber PIXMA jaoks

Leidke oma vajadustele vastav Canoni fotopaber – ükskõik, kas loote väljapaneku jaoks professionaalse kvaliteediga stuudioprinte või lõbustate oma lapsi loominguliste projektidega. Saadaval on kvaliteetsed läikivad, poolläikivad, matid ja poolmatid fotopaberid A2, A3+, A3, A4 ja postkaardi formaadis.

Galeriikvaliteet

Need erilised paberid on loodud professionaale ja fotograafiahuvilisi silmas pidades ning need pakuvad iga kord galeriikvaliteediga tulemusi. Läikiva, särava ja mati viimistlusega paberite hulgast leiate enda loominguliste ideedega sobiva paberi.

Fotod kodus

Avastage oma PIXMA täielik potentsiaal ning kogege kiiret fotolabori kvaliteediga printimist kodus. Valige läikiva, poolläikiva või mati paberi vahel, et leida oma puhkuse- või perefotode elavate värvidega esitamiseks just sobiv.

Loomingulised projektid

Fotokleebistest, T-särgi siirdepiltidest ja äriesitluste paberist kuni õnnitluskaartideks, kalendriteks ja suurepäraseks 3D-graafikaks sobiliku mati paberini – Canoni loominguline prindimaterjal annab teie loomingulisusele uue suuna.

Võtke oma fotodest maksimum

Tarkvaraga My Image Garden kogete oma PIXMA täielikku potentsiaali. See lihtsasti kasutatav tarkvara hõlbustab fotode printimist ja inspireerib teie loomingulisi ideid. Saate luua ja printida fotokollaaže, kaarte ja kalendreid ise või lasta oma fotosid printimiseks automaatselt loominguliselt kombineerida.

Ühilduvate printeritega saate tarkvara My Image Garden abil ligi eksklusiivsele veebisisule teenusest CREATIVE PARK PREMIUM, et veelgi enam inspiratsiooni saada.

Tarvikuleidja

Kasutage meie tarvikuleidjat ning leidke oma PIXMA printerile õige kassett või tindimahuti ja paber. Looge kvaliteetseid kauakestvaid fotosid või professionaalse välimusega dokumente Canoni originaaltarvikutega.