get-inspired-spring-hero-tinted-max-sjsjak-7hkh-3jj3j

PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Tooge Creative Parki abil oma koju kevadist rõõmu

Meisterdamine ei ole ainult terapeutiline, vaid inspireerib ka laste loomingulist mõtlemist. Lisaks on see suurepärane viis noorte (ja vanade) lõbustamiseks ja harimiseks. Lõbus ja loominguline Canoni veebiteenus Creative Park pakub võimalust tasuta alla laadida mitmeid põnevaid meisterdamistegevusi, mida kogu pere nautida saab. Teil on vaja ainult Canoni printerit, natuke paberit ja kõige põhilisemaid meisterdamistarvikuid, mille loendi leiate altpoolt. 


Mida te veel ootate? Alustage nende kevadiste inspireerivate ideedega.

Mida vaja on? 

  • Printer – vaadake, milline Canoni printer teile sobiks
  • Paber
  • Käärid/paberinuga
  • Tavaline ja puiduliim
  • Joonlaud või kolmnurk
  • Pliiats
  • Terava tipuga objekt
  • Hambaork
  • Pintsetid

1. Kaunistage oma kodu erksavärviliste lilledega

Create delicate hand-crafted flowers for a fun, interactive way to get the whole family involved in brightening up your home.
Looge koos perega ilusaid käsitöölilli ning tooge lõbusal ja interaktiivsel viisil oma koju värve.

Lilled toovad päikest ka kõige hallimatesse päevadesse. Kui värsked lõikelilled pakuvad rõõmu vaid mõneks päevaks, siis värskelt prinditud lilled jäävad teie kodu kaunistama palju pikemaks ajaks! Creative Parki Taimede jaotisest leiate lihtsa gerbera meisterdamisprojekti. Lisaks on seal ka palju teisi taimeprojekte, nagu jõulutähed, roosid ning isegi kaktused ja bonsaid.

Nõuanne: kasutage Canoni matti fotopaberit, et tagada õielehtede tõetruu tekstuur.

2. Meisterdage isiklik loomaaed

A papercraft bunny rabbit.
Meie suurest loomade valikust leiate nii koduloomi kui ka näiteks metslinde. Olge loomingulised ja valmistage meeldejäävaid kunstitöid.

Meie valikus on rohkem kui 180 paberlooma. Kuna esimese looma valimine võib tunduda keeruline, siis soovitame alustada jänesest. Sest mis loom võiks tähistada kevade saabumist paremini kui armas ja uudishimulik jänes? Kuna see on võetud Algajate seeriast, sobib see hästi ka väikestele lastele, aidates neil harjutada nii voltimist kui ka lõikamist.

Nõuanne: olge kõrvade liimimisel loomingulised. Kui suunate need ettepoole, saavutate armsama välimuse, ja kui tahapoole, paistab jänes rohkem valvel.

3. Nautige kevadist tuulekest

A colourful papercraft merry-go-round.
Kui tahate katsetada midagi keerulisemat, võite proovida liikuvate osadega meisterdusi, nagu karussell, vaateratas või isegi Ameerika mäed.

Tooge oma koju laadameeleolu, meisterdades selle liigutatava mängukarusselli. See koosneb kuuest erksavärvilisest loomast, sh elevant, panda ja lõvi. Avage oma aknad ja uksed ning laske soojal kevadtuulel oma kodu värskendada. Tuulega ärkab ellu ka teie meisterdatud mänguasi. Just nagu ka teised tuulega töötavad meisterdused, mis on leitavad Creative Parki Mängu jaotisest, aitab see teil tähistada muutuvaid aastaaegasid.

Nõuanne: veenduge, et teie karussell oleks värviline iga nurga alt, kasutades Canoni kahepoolset matti paberit.

4. Tooge loodus tuppa

A wall decorated with blue butterflies.
Sellised liblikatega seinakaunistused toovad teie elamisse värvi ja elu ning nende meisterdamine on lihtsam kui arvate.

Samal ajal, kui loodus uuesti ellu ärkab, saate oma kodu kaunistada erksavärviliste 3D seinakleebistega. Jäljendage kevadõitel lendavaid liblikaid, kasutades neid liblikate väljatrükke, mis liiguvad iga kord, kui nendest mööda lähete.

Nõuanne: kinnitage allapoole mõned üksikud liblikad ja kõrgusesse liikudes lisage neid järjest rohkem. Nii loote kaleidoskoopi illusiooni, kus grupp liblikaid otsekui õhku tõuseb.

5. Raamige oma lemmikfotod

A pale pink papercraft photo frame.
Äratage mälestused ellu, kasutades erinevaid disainivalikuid. Valige oma oluliste hetkede jaoks ideaalsed raamid.

Fotode ülesriputamine on hea viis rõõmsate hetkede meelespidamiseks. Lisaks annab see ka inspiratsiooni uute mälestuste loomiseks, nagu sünnipäevapeod ja puhkused. Creative Park pakub erinevaid fotoraamide disaine, sealhulgas see ilus roosa Jaapanist inspireeritud vinjett, mis sobib ideaalselt kevadesse ja suvesse või emadepäeva kingituseks.

Nõuanne: kui soovite raamist loobuda, siis võite printida oma fotod otse Canoni magnetilisele fotopaberile ja seejärel need näiteks külmkapi uksele kinnitada.

Lisaks magnetilisele paberile võite proovida ka korduvkleepuvat paberit, millega saate kaunistada oma mälestusteraamatut või magamistuba, või triigitavaid kleebiseid, mis on saadaval mitmes erinevas stiilis ja mille abil saate oma riideid personaliseerida. Kui soovite vaadata, mida Creative Parkil teie kodu kaunistamiseks veel pakkuda on, siis laadige alla Creative Parki rakendus, mis on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi jaoks.

Autor: Natalie Denton

Seotud artiklid
Craft butterflies

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Prinditud ja käsitööliblikatega seinakunst

Paberikunstnik Aimee Graham avaldab, kuidas luua prindimaterjalidega unikaalseid dekoratiivesemeid.

Create a papercraft safari

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Looge paberist safari

Printige endale Canoni Creative Parki abil loomateemaline peretegevus ja laske loodusel ennast inspireerida.

Paper cutting craft

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Looge fantaasiarikast paberikunsti

Tutvuge professionaali koostatud juhendiga dekoratiivsete piltide loomiseks paberi lõikamiseks.

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde