A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. Canon printer paper and Creative Park templates and designs are arranged on the table.

PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Viis asja, mida tuleks rakenduse Creative Park kohta teada

Rakendus Creative Park pakub mitmeteks tundideks lõbusaid projekte ja inspiratsiooni, hoolimata sellest, kui vana või osav te olete. Rakenduse erinevate käsitööprojektide seast, kus on muuhulgas ka toredaid mudeleid ja vahvaid lauamänge, leiab igaüks endale midagi meelepärast. Meil on pakkuda nii selliseid projekte, mida võite üksi teha, kui ka neid, kus saate kogu pere või sõpruskonna kampa võtta. Rakendus Creative Park pakub kerget juurdepääsu inspireerivatele ideedele ja seda otse teie mobiiltelefonist. See on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi seadmetele ja olemas on ka erinevad keelevalikud. Alustamiseks laadige rakendus alla App Store’ist või Google Play poest. Toome välja viis lemmikut asja, mida te Creative Parki kohta veel ehk ei tea. Lisaks anname alustamiseks mõned head nõuanded.

1. Rakendus on tasuta ja seda on kerge kasutada

 A personalised card on the paper tray of a Canon printer.
Rakendus Creative Park on kõigile tasuta kasutamiseks – te vajate vaid Canoni ID-d ja toetatud Canoni printerit.

Rakendus Creative Park on täiesti tasuta! Lihtsalt laadige see oma nutiseadmesse alla. Esmakordsel käivitamiseks peaks rakendus teid suunama automaatselt veebilehele, kus saate lõpuni viia Canoni ID registreerimisprotsessi. Lisaks võite registreerida (või olemasoleva Canoni ID-ga sisse logida) ülemises parempoolses nurgas asuva menüü vahekaardi kaudu. Selleks puudutage valikut Confirm/Create Canon ID (Loo/kinnita Canoni ID).
Rakendusest Creative Park printimiseks on teil vaja luua ühendus ühilduva Canon PIXMA tindipritsprinteriga. Toetatud printerimudelite tuvastamiseks kontrollige printerite loendit*. Printeri ühendamiseks liikuge paremal pool asuvale menüü vahekaardile ja avage „Settings“ (Sätted) > „Add printer“ (Lisa printer).

2. Inspiratsiooni leidmine on lihtne

Seotud artiklid
A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

PRINTIMINE JA MEISTERDAMINE

Teil on avastamiseks sadu tasuta vahvaid pabermeisterdusprojekte

Creative Parki pabermeisterdusprojektidega saate teha lastega harivaid ja meeli virgutavaid projekte – alates nukuetendustest kuni lauamängudeni, mis hoiavad teie lapsi terve päev tegevuses.

A tablet displaying the Creative Park app sits on botanical themed paper, next to custom invitations and colourful bunting.

PRINTIMINE JA MEISTERDAMINE

Kaunistage oma peokohta rakenduse Creative Park abil

Rakenduses Creative Park saate kõik oma peoplaanid ellu viia – meisterdage dekoratsioone ja muud vajalikku.

A smartphone displaying the Creative Park app surrounded by Canon printer paper, Creative Park designs and crafting tools.
Vahet ei ole, kas soovite valmistada peole kaunistusi, meisterdada personaalseid tervituskaarte või teha perele vahvaid lauamänge – Creative Parkist leiate kõike.

Creative Parkis leidub kõike: alates paberikunstist ja personaliseeritavatest tervituskaartidest kuni peodekoratsioonide ja 3D mudeliteni. Vahet ei ole, millist projekti või malli te otsida soovite, rakenduses Creative Park navigeerimine on ülimalt lihtne. Peamenüü leht on jagatud neljaks osaks: „Top“ (Populaarsed), „Featured“ (Esiletõstetud), „Category“ (Kategooria) ja „New“ (Uus). Hooajalised teemad on lisatud osasse „Featured“ ja uued projektid on leitavad osast „New“. Kui otsite midagi konkreetset, tasub kiigata osasse Category, kus erinevad teemad on lisatud alamkategooriate alla. Kui soovite mõne malli endale hilisemaks salvestada, siis vajutage selle kõrval olevat tähekest ja lisage see oma lemmikute (Favourites) alla.

3. Rakenduses on väga palju erinevaid projekte

A Creative Park template emerging from a Canon printer.
Creative Parki käsitööprojektide valik toob maailma teile otse koju – avastage 3D mudelid ja palju muud.

Printige ja valmistage origami-pingviine, tehke valmis stiilne flamingodega kirjakomplekt või printige välja kaktusega kleebis, mille saate t-särgile peale triikida. Tutvuge rakendusega Creative Park ja leidke endale tegevust mitmeteks tundideks. Erinevate paberitööde (nt origami) jaoks soovitame kasutada Canoni paberit MP-101, teravaid kääre ja tugevat paberliimi. Laste ja lapsevanemate jaoks on olemas sektsioon Kids (Lapsed), mis on leitav menüüst Category (Kategooria). Sealt leiate näiteks kleepsutabeleid, numbri- ja täheplakateid ning 3D sõidukite, loomade ja toiduainete mudeleid. Rakenduse Creative Park võimalused on lõputud ja inspiratsiooni leiavad erinevas vanuses ja eri huvidega kasutajad.

4. Saate peaaegu kõike kohandada

A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. A personalised card is on the table.
Valmistage personaalseid kaarte ja kingitusi, lisades oma nutiseadmest neile teksti ja pilte.

Üks rakenduse Creative Park eelistest on see, et seal saab kohandada pea igat malli ja muuta neid seeläbi ainulaadseteks. Pärast seda, kui olete soovitud malli avanud, puudutage vahekaarti Edit (Muuda) ja mall laaditakse teie seadmesse alla. Pärast seda saate lisada oma nutiseadmest enda teksti või pilte, vajutades + vahekaarte. Teie „mureks“ on vaid leida meeldiv disain. Lisaks saate malli ka sisse ja välja suumi ja kasutada kergemaks navigeerimiseks selleks mõeldud töövahendit.

5. Te ei pea rakendusest väljuma

A personalised card created with the Creative Park app next to a Canon printer.
Muutke disaini, lisage oma teksti ja pilte ning saatke prinditöö otse oma nutitelefonist ühilduvasse Canoni printerisse – kõike seda võimaldab rakendus Creative Park.

Rakendus Creative Park ei ole mitte ainult instinktiivne ja kasutajasõbralik, vaid lubab teil kasutada ka teie nutiseadmes olevaid pilte ja disaine. Kui olete oma tööga rahul, puudutage valikut Print (Prindi) ja laske oma Canon PIXMA printeril ülejäänuga tegeleda. Kui soovite valitud malli ka hiljem kasutada, puudutage Save (Salvesta), misjärel salvestatakse teie mall menüüsse Your Items (Minu asjad).

Nüüd, kui teate, kuidas rakendus Creative Park töötab, ei peata teid enam miski! Avastage, olge loominguline ja alustage meisterdamist! Teil on selleks vaja ainult paberit ja Canoni tindipritsprinterit. Laadige rakendus alla ja alustage juba täna!

Autor: Claire Gillo

*Kui teie printer ei ole toetatud, külastage Creative Parki veebisaiti.

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde