A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

Meisterdamine

Algamas on hooaeg, kus saab olla loominguline. Tutvustame teile kuut asja, mida saate endale printeri abil jõuludeks ise meisterdada.

Paljude jaoks on jõulud seotud isetegemise ja -meisterdamisega. Hoolimata sellest, kui vana te olete, on koduste jõulukingituste ja -ehete tegemine lõbus ja lõõgastav viis oma lähedastega aega veeta. Selle tulemusel valmivad aga tõeliselt isikupärased kingitused teie sõpradele ja perekonnale. Meisterdamine on ka hea viis leida aega enda jaoks, kui pühade-eelsed ettevalmistused liiga stressirohkeks muutuvad.

Olenemata sellest, kas meisterdate koos või üksi, Canoni tasuta veebiteenus Creative Park pakub teile erinevaid malle, mille abil saate luua peaaegu kõike: kingipakke, advendikalendreid, laste mänguasju jne. Teil endal on vaid vaja printerit, paberit ja peamisi käsitöötarvikuid (vt altpoolt). Seega haarake kapist mõned maitsvad küpsised ja pange ülejäänud maailm hetkeks pausile – on meisterdamise aeg!

Teil on vaja järgmiseid vahendeid.

  • Printer – vaadake, milline printer teile sobiks
  • Paber 
  • Käärid, paberinuga
  • Tavaline ja puiduliim
  • Joonlaud või kolmnurk
  • Pliiats
  • Terava tipuga objekt
  • Hambaork
  • Pintsetid

1. Meisterdage jõuluehteid

Two homemade cardboard snowman decorations, one with a blue scarf and one with red.

Kaunistage oma seinad tähtede, aisakellade, sokkide või jõuluvanadega – Creative Parki koduosakonnast leiate suure valiku DIY jõuluehteid, mida saate kergesti printida, välja lõigata ja kokku panna. Need armsad lumememmed sobiksid ideaalselt jõulupuule või kaminasimsile. Lihtsalt printige mall välja ja järgige illustreeritud juhiseid.

Nõuanne: enne liimimist voltige paberit mööda voltimisjoont.

2. Lugege jõuludeni jäävaid päevi isetehtud advendikalendri abil

A homemade advent calendar shaped like a Christmas house.

Poodides on müügil tohutul hulgal advendikalendreid, kuid ükski neist ei ole nii vahva, kui see, mille olete ise valmis teinud. Ehk soovite hellitada oma lähedasi või mängida oma kolleegidele päkapikku – see ainulaadne ja isetehtud kalender üllatab kindlasti igat saajat.

Nõuanne: selleks et erinevad osad sassi ei läheks, kirjutage iga osa taha selle number.

3. Muutke oma kingitused isikupärasemaks, kasutades isetehtud kingipakke

Seotud artiklid
canon-get-inspired-christmas-craft-related-article-1-185

PRINTERID

Milline printer teile sobib?

Ükskõik, kas olete lapsevanem, iseseisev ettevõtte omanik või kujutava kunsti fotograaf – meil on teile sobiv printer. Lugege, milline see on

canon-get-inspired-christmas-craft-related-article-2-185

LOOMINGULISED FOTOD

Avastage Hattie Newmaniga EOS 4000D

Dekoraator Hattie Newman räägib meile, kuidas fotograafia aitab tal saada inspiratsiooni igapäevaelust ja selle kunstiks muuta.

Three homemade decorative gift boxes in different shapes.

Isetehtud kingipakke ei ole ainult lõbus ja lihtne meisterdada, vaid need muudavad teie kingitused veelgi erilisemaks. Lisaks on nende meisterdamine odavam kui poest ostmine. Creative Parkis leidub nii jõulupuu- ja tähekujulisi kingipakke, elegantseid ja pidulikke kingipakke kui ka teisi lõbusaid ja dekoratiivseid karpe, mida saab aasta ringi kasutada. Võite isegi printida kingisilte või meisterdada pilkupüüdvaid pühadeteemalisi hüpikkaarte.

Nõuanne: osade liimisel järgige nende nummerdust.

4. Meisterdage ise koduseid seltskonnamänge

A homemade block puzzle depicting Santa on his sleigh being drawn by two reindeer in a winter scene.

Kuna pühade ajal on palju vaba aega, on hea valmistada ette erinevaid tegevusi. Creative Parkist leiate erinevaid malle mängude jaoks, mida ise kokku panna ja pärast perekonnaga avastama hakata. Lisaks sellele jõuluteemalisele puslele on valikus ka klotspusled väiksematele lastele, geomeetrilised pusled suurematele ning erinevad mängud, nagu bingo ja rulett, kogu perele.

Nõuanne: väikeste osade kinnitamiseks kasutage pintsette.

5. Kaunistage lastetuba isetehtud jõulukarusselliga

A variety of homemade Christmas decorations including Santa, a reindeer, and a mobile with a twirling Christmas tree and snowflakes.

Alati ei pea beebide mänguasju poest ostma. See armas jõulukuuse ja lumehelvestega karussell on loominguline ja isikupärane viis lastetubadesse jõulutunnet lisada. Creative Parkis on karusselle ka teistel teemadel, nt elevandid, linnud, kuumaõhupallid ja kosmos.

Nõuanne: voltimise lihtsustamiseks kasutage joonlauda ja mõnda teravat objekti, nagu tühjaks saanud pastakas, et tõmmata joon üle volditavate kohtade.

6. Meisterdage ise mänguasju

A papercraft model stegosaurus.

Vahet ei ole, kas teie laps on hetkel sisse võetud dinosaurustest, suurtest imetajatest, lindudest, lennukitest või rongidest, Creative Parkil on piisavalt mängufiguure, mis meeldiksid teie uudishimulikele lastele. Võite mänguasja välja printida ja kokku panna ise või kasutada seda võimalust lapsega koos meisterdamiseks. Lisaks võite malle välja printida ja nendest oma lapsele kingituse teha, lisades sinna erinevaid käsitöötarvikuid, nagu käärid, liim jne.

Nõuanne: kasutage liimi pealekandmiseks hambaorki. Õhem liimikiht tagab puhtama tulemuse.

Autor: Kathrine Anker

Seotud tooted