In a room filled with bouquets of flowers, a man holds a print he has made using a Canon PIXMA G6040 that can be seen on the table in front of him.

PRINTIMINE

Avastage, kuidas Canoni PIXMA G seeria printer saab teie ettevõtte tööd tõhustada

Paindlik, kulutõhus ja kvaliteetsete tulemustega – ei ole mingi ime, et Canoni PIXMA G seeria aitas neil kolmel ettevõttel õide puhkeda. Kas teie oma on järgmine?

Inspireeriv teadus

A child holds a Mini Professors certificate with his name on.
Mini Professorsi teadustundides osalevad noorukid kasutavad Canoni printerit PIXMA G4510, et printida nimesilte, kleepse ja tunnistusi.

Ettevõte: Mini Professors

Valdkond: haridus

Asukoht: St Albans & Harpenden, Ühendkuningriik

Teenused: lõbusad ja informatiivsed teadustunnid eelkooliealistele lastele

Veebisait: www.miniprofessors.com/stalbans

Natasha Spinki kliendid on ühed nõudlikumatest maailmas. Natasha on St Albansi ja Harpendeni piirkonnas asuva Mini Professorsi frantsiisi omanik. Mini Professors on ainus ettevõte, mis pakub spetsiaalselt eelkooliealistele lastele mõeldud teadustunde, ja õppematerjalide printimine on oluline osa nende igapäevasest tööst. Pärast hoolikat teadlasele omast uurimustööd valis Natasha oma töövahendiks Canoni printeri PIXMA G4510.

„Selle abil saan luua lastele igal nädal mitmeid erinevaid tegevusi,“ selgitas Natasha. „Näiteks katsetes on meil kasutusel palju malle, kleepse ja kaarte ning siiamaani on printer suutnud printida väga paljudele erinevatele materjalidele.“

Kompaktne Canon PIXMA G4510 suudab kergesti hakkama saada printimismahtudega, mida Natasha vajab. Selle juhtmevaba ühenduvus on samuti plussiks. „Saan ise olla lastega ühes ruumis ja prinditööd sülearvutist printerisse saata,“ selgitas ta.

Natasha hindab ka Canoni printeri PIXMA G4510 suure tootlikkusega täidetavaid tindimahuteid. Tänu mõõtjoontele on kerge jälgida, kui palju tinti alles on jäänud; nende harv täitmine on väga lihtne ja see tähendab lõppkokkuvõttes ka vähem plastjäätmeid.

Mis puutub prindikvaliteeti, siis ka siin saab Canon PIXMA G4510 väga hästi hakkama. „Tunni lõpus antav tunnistus on laste jaoks väga oluline,“ selgitas Natasha. „Mulle meeldib, et ma saan anda neile midagi, mille üle ma ka ise uhke olen. Kvaliteet on super ja nad saavad selle uhkusega oma koduseinale üles riputada.“

"See on usaldusväärne, kulutõhus, kergesti kasutatav ja näeb ka kena välja."

Tagades tulevast edu

Seotud artiklid
Meet the PIXMA G650 and PIXMA G550

PRINTIMINE

Avastage printerid PIXMA G650 ja PIXMA G550

Tutvuge Canon MegaTanki järgmise põlvkonna uute funktsioonidega.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Parim printer kodukontorite jaoks

Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA TR4650 printeriga.

A man using the Canon PRINT app on a tablet to print a document of a bar graph on a Canon PIXMA G6050.
Premier Insurance kasutab rakendust Canon PRINT, et saata prinditöid oma mobiiltelefonist või tahvelarvutist printerisse PIXMA G6050, kasutades võimalust teha seda ka väljaspool kontorit.

Ettevõte: Premier Insurance

Valdkond: kindlustus

Asukoht: Harrow, London, Ühendkuningriik

Teenused: kindlustustoodete portfell

Veebisait: www.premier-insurance.net

Kiire kasv. Tähtede poole püüdlemine. Vahet ei ole, kuidas seda nimetada – Anik Islami plaanid seoses ettevõttega Premier Insurance, mis on üks juhtivaid Ühendkuningriigi kindlustusvahendajaid, sõltuvad sellest, kui hästi suudetakse kasvavale nõudlusele reageerida.

Ettevõtte kasvades hakkas Anik otsima uusi printimislahendusi. Printer pidi pakkuma suurt tootlikkust, mitmekülgset ühenduvust ja paindlikku printimist.

„Kui me avastasime Canoni PIXMA G seeria, siis tundus, et see võibki kõikidele meie nõudmistele vastata,“ sõnas Anik.

The Canon PIXMA G6050 with four vivid ink bottles for the refillable ink tanks.
Canoni printeri PIXMA G6050 suure tootlikkusega täidetavad tindimahutid tähendavad väiksemat ajakulu kallite kassettide tellimisel.

Canon PIXMA G6050 sobib ideaalselt Premier Insurance’i toimekasse kontorikeskkonda. Printeri 350-leheline mahutavus, kahesuunaline paberi söötmine ning suure tootlikkusega täidetavad tindimahutid tähendasid väiksemat ajakulu nii paberi täitmisel kui ka kallite kassettide tellimisel. Canoni MegaTank printerid, nagu Canon PIXMA G6050, suudavad tõesti printida kuni 18 000 lehte kõigest kolme musta tindipudeliga. „See on tõhustanud meie ettevõtte administratiivset osa,“ rääkis Anik.

Canoni printeri PIXMA G6050 teine eelis oli selle võimekus erinevate prindimaterjalide käsitlemisel – alates tavalisest paberist ja kaartidest kuni ümbrike ja fotopaberini. Ettevõtte jaoks, mille kaubamärgi maine sõltub vähemalt osaliselt täiuslikkuseni lihvitud klientidele mõeldud turundusmaterjalidest, on ettevõttesisene kulutõhus printimine tõeliseks pöördepunktis.

Teine suur eelis Premier Insurance’i jaoks on olnud Canoni printeri PIXMA G6050 pilvevõimekus. „Meie kliendid tulevad kohtumistele tihtipeale oma dokumentidega. Rakendusega Canon PRINT saan ma need kiiresti sisse skannida ja automaatselt oma kontorisse saata, et töötajad saaksid nende analüüsimisega juba pihta hakata,“ selgitas Anik.

"Rakenduse abil saan ma printerit hallata isegi väljaspool kontoriruume. See on lihtsalt suurepärane."

Kasvav partnerlus

A man holding a picture of a woman, with more sentimental photos laid out on a table.
Forever Rose lisab igale kingitusele personaalse foto ja selle kvaliteet peab olema parim.

Ettevõtte nimi: Forever Rose

Valdkond: kingitused

Asukoht: Dubai, Araabia Ühendemiraadid

Teenused: personaliseeritud kingitused

Veebisait: www.MyForeverRose.com

Eluaegseid lilleõisi ning personaliseeritud ja maagilist kingikogemust pakkuv ettevõte Forever Rose seisis silmitsi tõeliste printimisalaste väljakutsetega. Vaikselt alustanud ettevõte laiendas oma tegevust riigipiiridest väljapoole, tänu millele tõusis nende töötajate arv üle 500. Kiiret arengut hakkas pidurdama aga ettevõtte vana laserprintimise süsteem.

Forever Rose’i omanik Ebraheem Al Samadi nägi lahendust Canoni printeris PIXMA G6040, mis pidi tagama järjepideva, usaldusväärse ja tootlikku töö ning vähendama samal ajal printimiskulusid.

"Võrreldes varasema lasertooneriga on kulud oluliselt väiksemad – isegi 60 kuni 70 protsenti."

Canoni printeri PIXMA G6040 madalate püsikulude saladuseks on selle integreeritud ja suure tootlikkusega tindimahutid. Need MegaTanki mahutid on varustatud eesmiste mõõtjoontega, neid on kerge täita ja nende täitmine on harvem kui kassetipõhiste printerite puhul. Mõnes Forever Rose’i poes ei ole MegaTanki mahutid täitmist vajanud üle kuue kuu.

„Me prindime igapäevaselt,“ rääkis rahvusvahelise kaubanduse direktor Asim Hussain. „Üks peamiseid eeliseid, mis meid Canoni MegaTank printeri suunas otsustama pani, oligi taskukohane ja suuremahuline printimine.“

Kuid taskukohane hind on vaid üks pool sellest otsusest. Canoni printeri PIXMA G6040 kvaliteetsed tulemused olid teiseks osaks, kuna sellise ettevõtte kliendid ei oota midagi muud kui täiuslikkust. Kuna Canoni printeri PIXMA G6040 kvaliteetsed värvainepõhised tindid võimaldavad printida võimalikult loomulikke fotosid, saavad Forever Rose’i kliendid kingitusele lisada ka vapustavalt selge kvaliteediga pildi. See on vaid üks näide, kuidas Canoni tehnoloogia on aidanud ettevõtetel oma toodangut täiustada.

„Mul on hea meel, et Canon toetab meid sel teel, kus vallutame ühe suurlinna teise järel,“ rääkis Ebraheem.


Autor: Paul Fitzpatrick

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi kõikide lugude juurde