PRINTIMINE

Parandage oma äritegevust printimise abil

Avastage, kuidas Canoni MAXIFY ja PIXMA MegaTanki printerid aitavad teie ettevõttel oma kiiruse, töökindluse, mitmekülgsuse ja ülimadalate kasutuskuludega areneda.
Naine istub ja töötab sülearvuti taga, tema kõrval laual on Canon MegaTanki printer.

Iga ettevõte peab paberil hea välja nägema. Olenemata sellest, kas töötate kontoris, kodus või kombineerite neid kahte, pakuvad Canoni MAXIFY ja PIXMA MegaTanki printerid jõudlust, kasutuslihtsust ja kvaliteeti, mida vajate suurepärase välimusega dokumentide ja väljatrükkide kiireks ja hõlpsaks loomiseks. Lisaks sellele, korduvtäidetavad suure mahuga tindimahutid säästavad aega, raha ja vaeva. Tegelikult võivad mõned neist printeritest tavaliste tindi- ja laserprinteritega võrreldes säästa kuni 90% kogu omamise kuludest, nii et need sobivad suurepäraselt ka teie ettevõtte jaoks.

Siit saate teada, mida neil on pakkuda ja kuidas neist maksimumi võtta, tuginedes nende inimeste kogemustele, kes nendele igapäevaselt äritegevuses tuginevad.

1. Kiirus ja tõhusus

Kasutaja käsi hoiab kollase tindi pudelit, mis on valmis Canoni MegaTanki printerisse sisestamiseks.

MAXIFY GX1050 on ideaalne hübriidtöötajatele – see on piisavalt kompaktne, et võtta koduses keskkonnas vähe ruumi, kuid on loodud pakkuma samu laiaulatuslikke tootlikkuse eeliseid kui ülejäänud MAXIFY printerite seeria tänu oma suurele printimiskiirusele ja suure tootlikkusega täidetavatele tindimahutitele.

Ian Scullion ettevõttest Fasciato Architects kasutab MAXIFY GX7050 printerit oma kontoris. Lühikeste tähtaegadega töötades hindab ta kiiret printimist, 24 kujutist minutis mustvalgelt ja 15,5 kujutist minutis värviliselt, ning seda, et printer suudab ühe käiguga skannida kahepoolsete dokumentide mõlemat poolt, säästes väärtuslikku aega. Seadistamine oli kiire ja lihtne.

„Kogu paigaldusprotsess võttis kõigest 10–15 minutit,“ ütleb Ian. „Kõik neli tindipudelit on individuaalse võtmetüüpi otsakuga ja värvuskodeeritud, seega ei ole tindi valesse mahutisse valamine füüsiliselt võimalik. Pudelit ei pea pigistama ja tint lõpetab automaatselt voolamise, kui mahuti on täis, vältides ülevoolamist.“

Teine mudel, mis sobib ideaalselt hübriidtöötajatele, Canon MAXIFY GX1050 on märkimisväärselt kompaktne, kiirelt seadistatav ja hõlpsasti kasutatav oma intuitiivse kohandatava värvilise puuteekraani ja mitmevärvilise oleku LED-signaaltulega. Ühes pudelikomplektis on piisavalt tinti umbes 3000 värvilise lehe jaoks,1 tootlikkust suurendab kiire väljastamine kiirusega kuni 15 kujutist minutis mustvalgete ja 10 kujutist minutis värviliste lehtede puhul.2 Ruumisäästlik 250-leheline paberikassett mahub kenasti sees olevale printeri alusele ja MAXIFY GX2050 lisab 35-lehelise automaatse dokumendisööturi, mis hõlbustab mitmeleheküljeliste dokumentide skannimist ja kopeerimist.

2. Madalad omamiskulud

Kasutaja lisab paberit Canoni MAXIFY printeri esiküljel asuvasse kassetti.

MAXIFY GX7050 mudelil on kaks 250-lehelise kassettiga paberisöötjat ees lisaks tagumisele salvele, ja 50-leheline D-ADF (automaatne dokumendisöötur), mis skannib kahepoolse dokumendi mõlemad pooled ühe läbimisega. See vähendab aega, mis kulub salves oleva paberi vahetamisele või dokumendi uuesti sisestamisele, et skannida teine pool.

Üldise tootlikkuse tagamiseks ei tähenda tõhus äriprinter ainult kiirust ja tõhusust. See puudutab ka ostuhinda ja töötamise kulusid. „Oleme väga rahul, et MAXIFY GX7050 aitab meil kulusid nii märkimisväärselt kokku hoida,“ ütleb Ian.

Canoni Euroopa filiaali tootespetsialist Zubair Rahim selgitab selliste printerite, nagu MAXIFY GX7050 ja MAXIFY GX6050 madalat omamise kogukulu. „Me jagame selle keskmiseks kuluks lehe kohta ja ettevõtte omaniku kogukuludeks viie aasta peale, hõlmates ka printeri ja selle kulutarvikute hinda. Mõlemad on nende printerite puhul väga madalad. Võite oodata kuni 90% säästu omamiskuludelt võrreldes top 10-sse kuuluvate laser- ja tindipritsprinteritega.“

3. Printimiskvaliteet

Naine kasutab prinditud dokumendil markerit ja tema kõrval laual on Canon MegaTanki printer.

Suure tootlikkusega korduvtäidetavad tindimahutid Canoni MegaTanki printerites, nagu MAXIFY GX2050, vähendavad aega, mis kulub kassettide ümberkorraldamisele. Pigmendipõhiste tintide kasutamine tagab, et dokumendid on „äritegevuseks vastupidavad“, samuti määrdumis-, vee- ja markerikindlad.

Ettevõtte saadetud dokumentide kvaliteet võib olla eluliselt oluline määramaks, milline mulje klientidele ja potentsiaalsetele klientidele sellest jääb. „Mõnikord me saadame töid ka võistlustele või konkurssidele ja trükime kujutisi ka kontori jaoks, kasutades erinevaid paberitüüpe,“ ütleb Ian. Printeri MAXIFY GX7050 prindikvaliteet on märksa parem, kui teistel printeritel, mida oleme varem kasutanud.“

Printerid MAXIFY GX1050, MAXIFY GX2050, MAXIFY GX7050 ja MAXIFY GX6050 kasutavad pigmendipõhiseid tinte iga kolme värvi ja musta jaoks. See võimaldab luua selget teksti ning tagab graafilistele kujutistele rikkalikud ja erksad värvid ning uskumatu detailsuse, mis hoiab ka kõige väiksema kirja selgena, näiteks juriidilistes dokumentides kasutatava peene kirja. Nii mustvalged kui ka värvilised dokumendid on samuti väga vastupidavad määrdumisele, mis aitab säilitada kvaliteetset välimust ja on boonuseks, kui soovite kasutada markereid.

4. Mugavus ja ühenduvus

Mees töötab arhitekti kontoris laua taga ning taustal seinakapil on Canon MAXIFY printer.

Canoni MegaTanki printerite esiküljel olevad läbipaistvad paneelid muudavad tinditaseme jälgimise ja kuluefektiivsete asendustindipudelite õigeaegse tellimise lihtsaks.

Kasutaja hoiab käes tahvelarvutit, mille ekraanil on tulpdiagramm, samal ajal kui Canoni printerist ilmub sama diagrammi väljatrükk.

Premier Insurance kasutab rakendust Canon PRINT, et saata prinditöid oma mobiiltelefonist või tahvelarvutist printerisse MAXIFY G6050, kasutades võimalust teha seda ka väljaspool kontorit.

Anik Islam leiab, et Canon MAXIFY G6050 sobib ideaalselt Premier Insurance'i tegusasse kontorikeskkonda. Printeri 350-leheline mahutavus, kahesuunaline paberi söötmine ning suure tootlikkusega täidetavad tindimahutid tähendasid väiksemat ajakulu nii paberi täitmisel kui ka tindikassettide tellimisel.

Teine eelis on nende printerite võime käsitleda mitmesuguseid kandjaid, alates tavalisest paberist ja kaartidest kuni ümbrike ja fotopaberini. Kuna ettevõte tugineb hea brändikogemuse pakkumisel osaliselt lihvitud kliendile suunatud turundusmaterjalidele, leiab Anik, et võimalus neid kulutõhusalt ettevõttesiseselt printida on tõeliseks pöördepunktiks.

Canoni MAXIFY- ja PIXMA-printerite pilvefunktsioonid on Premier Insurance'i jaoks olnud transformatiivsed. „Meie kliendid tulevad kohtumistele tihtipeale oma dokumentidega. Rakendusega Canon PRINT saan ma need kiiresti sisse skannida ja automaatselt oma kontorisse saata, et töötajad saaksid nende analüüsimisega juba pihta hakata,“ selgitab Anik.

Paljudel Canoni MAXIFY ja PIXMA MegaTanki printeritel on värvilised puuteekraanid, mida saate kohandada, et määrata sageli korduvad toimingud lihtsa ekraanipuudutusega. Tavalisele paberile, spetsiaalsele kandjale ja fotopaberile printimiseks on mõnel printeril ka mitu erinevat sisendkassetti ja -salve, mis väldib ajakulu ja vaeva paberi vahetamisel ühes salves.

5. Äritegevusele keskendunud disain

Mees vaatab käes olevat kaarti, tema taha on välja pandud värvilised lilled ja ühel pool on Canoni printer.

Paljude ettevõtete jaoks on keskkonnaalane vastutus oluline aspekt. Kuigi Canon pakub osade oma kassetipõhiste printerite jaoks säästvaid printimise tellimusi (saadavus võib riigiti erineda) koos kasutatud kassettide taaskasutusprogrammiga, viib MegaTanki printerite korduvtäidetava tindi süsteem keskkonnasõbralikkuse uuele tasemele.

Kasutaja hoiab prinditud fotot, ülejäänud on koos lilledega esitlusekraanidega lauale laotud.

Forever Rose lisab igale kingitusele personaalse foto ja selle kvaliteet peab olema parim. Ettevõte on avastanud, et Canon MAXIFY G6040 vastab nõutavale standardile ja on madalama hinnaga kui laserprintimine.

Forever Rose on isikupärastatud kingituste ettevõte, mis asub Dubais. Forever Rose’i omanik Ebraheem Al Samadi nägi lahendust Canoni MAXIFY G6040 printeris, mis pidi tagama järjepideva, usaldusväärse ja tootlikku töö ning vähendama samal ajal printimiskulusid. „Võrreldes varasema laserprintimisega on kulud oluliselt väiksemad,“ ütleb ta.

„Me prindime igapäevaselt,“ ütleb ettevõtte rahvusvahelise kaubanduse direktor Asim Hussain. „Üks peamiseid eeliseid, mis meid Canoni MegaTank printeri suunas otsustama pani, oligi taskukohane ja suuremahuline printimine.“

Kuid taskukohane hind on vaid üks pool sellest otsusest. PIXMA G6040 printeri kvaliteetsed tulemused olid teiseks osaks, kuna sellise ettevõtte kliendid ei oota midagi muud kui täiuslikkust. Kuna PIXMA G6040 printeri kvaliteetsed värvainepõhised tindid võimaldavad printida võimalikult loomulikke fotosid, saavad Forever Rose’i kliendid kingitusele lisada ka vapustavalt selge kvaliteediga pildi.

Mugavuse suurendamiseks pakub Canon Small Business Print Hub hulgaliselt taustateavet ja juhtumiuuringuid, et saada ideid selle kohta, kuidas oma sõnumit printides edastada. Lisaks pakub Canon PosterArtist teile tuhandeid kohandatavaid kujundusi, nii et saate professionaalse välimusega plakateid, bännereid ja flaiereid ettevõttesiseselt kiiresti ja otse luua.

Canoni MegaTanki printer ja mõned pudelid lisatindiga istuvad laual, nende taga on arvutimonitor ja laualamp.

Lisaks kohandatavale 2,7-tollisele puuteekraanile on mudelitel MAXIFY GX1050 ja MAXIFY GX2050 uus värvimuutev LED oleku signaaltuli, mis muudab printimise edenemise kontrollimise lihtsaks. Need ühilduvad ka pilveteenustega ning rakenduse Canon PRINT kaudu saate printida ja skannida otse Androidi ja iOS-i nutitelefonidest ja tahvelarvutitest.

Lõppkokkuvõttes tagavad Canoni MAXIFY ja PIXMA MegaTanki printerid esmaklassilise prindikvaliteedi suure väljundkiirusega, hoides samal ajal töökulud madalad. Lõpptulemus on see, et need võivad parandada teie tootlikkust ja muuta teie ettevõtte kasumlikumaks ja tõhusamaks.

Matthew Richards & Paul Fitzpatrick
 1. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 2. A4-formaadis dokumentide tavapaberile printimise kiiruse aluseks on standardis ISO/IEC 24734 määratletud Office Category Testi ESAT-i keskmine.

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Kuidas turvaliselt printida

  8 võimalust, kuidas kasutada Canoni printeri turvafunktsioone turvalise printimise tagamiseks.

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid kodukontoritesse

  Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA ja MAXIFY printeritega.

 • PRINTIMINE

  Canon PosterArtist

  Looge professionaalseid postridisaine kiiresti, lihtsalt ja tasuta.

 • PRINTIMINE

  Tint või laser: kumb teile paremini sobib?

  Avastage Canoni tindi- ja laserprinterite erinevused ning leidke enda vajadustele sobivaim lahendus.