Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Teravustage hetkega

Uuenduslik ja tipptasemel funktsioonidega Canon EOS RP pakub erakordselt kiiret 0,05-sekundilist automaatteravustamist1. Tänu Canon EOS RP suuremale automaatteravustamisalale, nõrgas valguses pildistamise võimekusele, kiirusele ja jälgimisele saate täiustada oma jutuvestmise oskusi ning teha loomingulisi pilte, olenemata sellest, kas jäädvustate reisifotosid, maastikku, portreesid või videot.

Gergo shootin wth Canon EOS RP
Canon EOS RP sample mountain landscape

Punased jooned näitavad, kui suure osa kaadrist pildid katavad: ligikaudu 88% (horisontaalselt) × ligikaudu 100% (vertikaalselt).

Ühilduvad objektiivid: RF-objektiivid ja EF-objektiivid (enamik olemasolevatest objektiividest, üksikute eranditega).

Sinised jooned näitavad kuni 4779 automaatteravustamise taset.

Teile võib meeldida ka
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Uus standard täiskaadrilise pildi kvaliteedis

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Jäädvustage paindlikult ja ühendage sujuvalt

Canon EOS RP capturing a bee

Silmapaistvad portreed

Canon EOS RP on varustatud sisseehitatud silma automaatteravustamise tehnoloogiaga, mis tagab silmapaistvad portreed. Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamise tehnoloogia ja näotuvastusfunktsioon hoiavad teie subjekti silmad teravas fookuses, tagades nõelterava pildikvaliteedi teie portreede jaoks. Canon EOS RP automaatteravustamise tehnoloogia töötab ühe kaadri automaatteravustamise režiimis, servoteravustamise režiimis ja video servoteravustamise režiimis, tagades nii staatiliste kui ka liikuvate subjektide silmade terava fookuse. Tänu puudutamis- ja lohistamisfunktsiooniga automaatteravustamisele on teravustamise asendi muutmine lihtne.

Pixels which enable both phase different AF and imaging
Pixels which enable both phase different AF and imaging

Võimaldab suurt väljasügavust

Kui teie jaoks on oluline saavutada maksimaalset väljasügavust kogu pildi ulatuses, näiteks makrovõtete juures, siis on teravustamise kahvel suureks abiks. Canon RP ühe puutega päästikunupuga saate jäädvustada sarivõtteid, kus fookuskaugust kohandatakse automaatselt alates algsest positsioonist paremal kuni terve tausta ulatuses. Seejärel luuakse Canoni Digital Photo Professional tarkvaraga üks liitpilt, mis on tervenisti fookuses.

Canon EOS RP focus bracketing flower

1 Alates 13. veebruarist 2019, vahetatavate objektiividega peeglita digikaamerate seas, millel on 35 mm täiskaadrilisele kaamerale sarnane pildisensor pilditasandil kontrasti ja faasierinevuse tuvastamise automaatteravustamise tehnoloogiaga. Automaatteravustamise kiirus on mõõdetud kooskõlas CIPA suunistega (erineb olenevalt jäädvustamise tingimustest ja kasutatud objektiivist). Kasutatud sisemist mõõtmismeetodit. Mõõtmise tingimused: EV12 (ümbritseva keskkonna temperatuur / ISO 100), käsitsi režiim, RF-objektiiv 24-105mm F4L IS USM (fookuskaugusega 24 mm) järgmiste sätetega: päästiku käivitamine päästikunupuga, 1-punktiline automaatteravustamine (keskmine automaatteravustamispunkt), ühe võtte automaatteravustamine

Teile võib huvi pakkuda ka