The perfect blend of handling and great design

EOS R

Täiuslik segu mugavast käsitsemisest ja suurepärasest disainist

EOS R on kompaktne ja kerge mudel, mis on väiksem kui teised täiskaadrilised EOS-digipeegelkaamerad. Tänu ergonoomilisele disainile on selle kasutamine puhas rõõm. See on varustatud kõikide kvaliteetsete EOS-süsteemi funktsioonidega, pakkudes lisaks ka uusi ja põnevaid võimalusi, mis aitavad teie jäädvustamiskogemust rikastada.

Kompaktne ja ergonoomiline disain

Kui EOS Re kätte võtate, saate kohe aru, kui mugav see tegelikult on. Kuna kaamera kuulub EOS-mudelite perekonda, on sel sama tüüpi käepide nagu teistel digipeegelkaameratel. Ka LCD-ekraani intuitiivne menüüsüsteem on EOS-süsteemi kasutajatele varasemalt tuttav. Lihtsasti kasutatavad juhtnupud, mida saab hõlpsasti oma eelistuste järgi kohandada, pakuvad vajalikku paindlikkust. EOS R vastab kõikidele ootustele.

Compact, ergonomic design
Compact, ergonomic design

Muudetava nurgaga puuteekraan

EOS Re 3,15-tolline muudetava nurgaga puuteekraan koosneb 2,1 miljonist punktist, tagades ereda ja selge pildi ning pakkudes suure eraldusvõimega kujutusi ja vapustavalt teravaid videoid. Seda saab reguleerida erinevate nurkade alla, võimaldades jäädvustada ka raskesti ligipääsetavaid subjekte. Samal ajal vähendab Canoni Clear View tehnoloogia ekraanile tekkivaid peegeldusi. Kuna LCD-ekraani värvitoone saab muuta, on teil võimalik leida toone, milles sooviksite stseeni kujutada.

Teile võib meeldida ka
Related connect upload

EOS R

Ühenduge, laadige üles ja jagage kõikjal, kus olete

Related tell your stories

EOS R

Rääkige oma lugu 4K video abil ja täitke ekraan detailidega

Vari-angle touch screen

Teistest eristuv pildiotsija

EOS Re 3,69 miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija võimaldab teil näha 100% võttest ja kuna hoiate seda oma silma ees, pakub see ka traditsioonilist jäädvustamiskogemust. Lisaks on sel mõned omadused, mida traditsioonilisel optilisel pildiotsijal ei ole. Näiteks saate vaadata reaalajas, milline lõplik pilt välja näeb, ja jälgida objekti selgelt ka peaaegu pilkases pimeduses. Kui te ei hoia pildiotsijat silma ees, siis sisseehitatud sensor edastab pildi automaatselt ekraanile, aidates säästa akut. Pildiotsijat saab kasutada ka eredas valguses filmimiseks, sest tänu sellele on lülitumine pildistamiselt filmimisele palju lihtsam.

Teravustamisfunktsioon

Elektroonilise pildiotsija kasutamisel saate valida teravustamistsooni kiiresti ja täpselt, kasutades puudutamis- ja lohistamisfunktsiooni. Selle funktsiooni kasutamisel saate kasutada puuteekraani kui puuteplaati, et pildiotsijas navigeerida. Ja kui soovite objekti käsitsi teravustada, siis kasutage EOS Re suurendusrežiimi või teravustamisabi, mis aitavad teravustamist täpsemalt juhtida.

Focusing features

Kohandatav multifunktsionaalne puuteriba

EOS Re uuenduslike funktsioonide seas on ka selle ainulaadne multifunktsionaalne puuteriba. Tegemist on puutetundliku juhtimisliidesega, mida saab kohandada erinevate funktsioonide jaoks, sh automaatteravustamise juhtimine, ISO-valgustundlikkuse seadistamine ja valge tasakaal. See sarnaneb juba tuttava EOS juhtkettaga, kuid selle kasutamine on vaikne ja see on veelgi ilmastikukindlam.

Customisable multi-function bar

Vastupidav ja ilmastikukindel korpus

EOS Re vastupidav magneesiumisulamist korpus pakub head kaitset. Tänu täiustatud tolmu- ja niiskuskindlusele on see hetkel Canoni kõige suurema ilmastikukindlusega peeglita kaamera.

Teile võib huvi pakkuda ka