Canon EOS R tell your stories hero

EOS R

Rääkige oma lugu 4K video abil ja täitke ekraan detailidega

Uuendusliku tehnoloogiaga EOS R-süsteem võimaldab EOS Re abil oma oskused täiesti uuele tasemele viia. Looge uskumatuid 4K 10-bitise eraldusvõimega kristallselgeid videoid vaid ühe nupuvajutusega.

Jäädvustage rohkem Canon Logi abil

EOS R sisaldab Canon Logi – salvestusrežiim, mis on loodud pakkuma 800-protsendilist tõusu dünaamilises vahemikus – aidates säilitada detaile ka pildi kõige tumedamates ja heledamates kohtades. EOS Res oleva Canon Logi ISO-valgustundlikkus on 400, mis tagab ülilaia 12-astmelise dünaamilise vahemikku ja neutraalse kontrasti. Seetõttu sobib see ideaalselt keerulistesse valgusoludesse, kus on vaja jäädvustada iga detaili. Kasutage Canon Logi, kui teate, et teie salvestuse värve tuleb järeltöötluses tasakaalustada. Gradatsioon on vajalik, kui soovite saavutada värvi- ja detailirohket pilti.

Canon EOS R record canon log

Saage filmitegijaks

EOS Re kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine võimaldab teil teravustamispunkti sujuvalt ja täpselt liigutada, sobides ideaalselt professionaalsete reguleeritud fookuskaugusega efektide jaoks, kus vaataja tähelepanu juhitakse ühelt kaadrilt teisele. Lihtsalt puudutage LCD-ekraanil kõige lähimat ja kaugemat teravustamispunkti, mida liigutada soovite, ning EOS R teostab sujuva ülemineku. Kui kasutate filmimisel statiivi, pakub kahesensoriline pildistabilisaator täiustatud 5-teljelise tehnoloogia eeliseid, et tagada sujuv ja ühtlane materjal ka nõrgas valguses.

Jäädvustage, vaadake ja salvestage

EOS R suudab salvestada läbi HDMI puhtaid ja tihendamata 10-bitiseid 4K digitaalse ajakoodiga videoid, sobides seega ideaalselt laiaulatuslikuks tootmiseks, kus kaamera suurus ja paindlikkus teevad sellest täiuslikult paindliku töövahendi.

Teile võib meeldida ka
See capture more

EOS R

Nähtavust ja jäädvustamist täiustav sensor

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Jätkake EOS-maailma nautimist koos spetsiaalsete lisatarvikutega

Teile võib huvi pakkuda ka