CANON XF605

Paindlik salvestamine

Telesõbralikud salvestusformaadid

XF605 toetab 4K UHD 59.94p/50.00p 4 : 2 : 2 10-bitist salvestust, kasutades Canoni usaldusväärset MXF-põhist XF-AVC ja mitmekülgseid MP4-formaate.

Täiustatud salvestusrežiimid

Rakendage XF605 täielikku loomingulist potentsiaali, kasutades erinevad salvestusrežiime. Aeg- ja kiirluubis salvestusrežiim võimaldab jäädvustada FHD-s kuni 120P kaadrisagedusega. See sobib nii märulistseenide kui ka vapustava aegluubis salvestamiseks. Eelsalvestamise režiimiga ei jää te kunagi ilma ühestki hetkest, kaadri salvestusrežiimiga saate katsetada stopp-kaader filmi loomist ja sisemise salvestusrežiimiga saate luua intervallvideoid.

XF605

XF605 tutvustab laiendatud kohandatud pildi valikuid, mille hulgas on kolm BT.709 variatsiooni (normaalne, lai, standardne). Lisaks pakuvad standardne EOS ja neutraalne EOS suuremat paindlikkust.

Kasutajad saavad kaamerasse laadida ka enda 3D LUT-isid, luues sisemiseks salvestuseks faili eelvaateid ja tehes koostööd olemasolevate kohandatud pildi sätetega.

Mitmekülgne salvestus tänu kahele SD-kaardile

Kaks UHS-II SD-kaardipesa tagavad paindliku salvestuse, sh üheaegse erinevas formaadis, eraldusvõime ja värvi diskreetimisega salvestuse. XF605 tutvustab ka uut samaaegset heli jäädvustamise võimalust, mis lubab salvestada transkriptsiooniks mõeldud helifailid ühele kaardile ning video teisele kaardile.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni kaamera XF605 vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni kaamera XF605 kohta värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.

Seotud artiklid

  1. Nende fotodel ja videotes näidatud Canoni kaamera XF605 disain võib erineda tegelikust tootest.