CANON XF605

Teedrajav automaatteravustamise tehnoloogia

Silma automaatteravustamine

XF605 lõikab kasu Canoni uuendatud kahepikslilise CMOS-automaatteravustamise võimekusest. See on esimene XF-seeria videokaamera, mis on varustatud silma automaatteravustamisega, võimaldades tuvastada ja jälgida inimesi täpselt ka siis, kui esiplaanile mõni teine subjekt ilmub.

Täiustatud EOS iTR AF X

XF605 on esimene professionaalne videokaamera, mis kasutab EOS iTR AF X pidevalt arenevat automaatteravustamise tehnoloogiat. See võimaldab lukustada subjekti pead ka siis, kui inimene oma pilgu mujale keerab.

Kahepikslilise teravustamise juhend

Käsitsi teravustades saavad XF605 kasutajad kasutada ekraanil olevat teravustamisabi, mis rakendab kahepikslilisest CMOS-automaatteravustamissüsteemist saadud andmeid, et näidata, kas fookus on subjekti ees või taga. Kui ekraanil olev teravustamisabi muutub roheliseks, võib kasutaja olla kindel, et ta on saavutanud nõelterava fookuse.

Näo prioriteediga automaatteravustamine

Näo prioriteediga automaatteravustamine võimaldab jälgida kaadris liikuva inimese nägu ja kohandada teravust vastavalt sellele. Ainult näo automaatteravustamise reageerib vaid siis, kui kaadris tuvastatakse mõni nägu.

Jälgiv automaatteravustamine

Saate valida puuteekraani või juhtkangi abil subjekti, misjärel hoiab XF605 seda fookuses.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni kaamera XF605 vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni kaamera XF605 kohta värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.

Seotud artiklid

  1. Nende fotodel ja videotes näidatud Canoni kaamera XF605 disain võib erineda tegelikust tootest.