CANON XF605

Kasutatavus ja paindlikkus

Täiustatud puuteekraani funktsioonid

Lisaks populaarsele puutetundlikule kasutajaliidesele, mille kaudu saab kontrollida automaatteravustamist ja ekraani sätteid, toetab sisseehitatud 3,5-tolline muudetava nurgaga LCD-puuteekraan taasesitust, menüüs navigeerimist ja jäädvustamissätete muutmist.

Kaameral on 11 kohandatavat nuppu, millele saab määrata rohkem kui 100 funktsiooni, sh silma automaatteravustamine, võimenduse suurendamine ja teravustamisabi. Nupud on kergesti kasutatavad ka siis, kui vaatate läbi elektroonilise pildiotsija.

XF605_Lifestyle

Eraldiseisvad juhtrõngad

Hoolimata XF605 kompaktsusest on optiline suumobjektiiv varustatud kolme juhtrõngaga. Objektiivirõngastega saab täpselt kohandada teravustamist, suumi ja iirist. Igal rõngal on oma taktiilne tunnetus.

XF605

Sisseehitatud ND-filtrid

Sisemine pöörlev ND-filter võimaldab loominguliselt juhtida nii ava kui ka säriaega ning teha seda erinevates tingimustes. Kolme tihedust – ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64 – saab kohandada mugavalt objektiivikorpuse lähedale asetatud väliste nuppude abil.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni kaamera XF605 vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni kaamera XF605 kohta värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.

Seotud artiklid

  1. Nende fotodel ja videotes näidatud Canoni kaamera XF605 disain võib erineda tegelikust tootest.