CANON XF605

Professionaalne ühenduvus

Mitmekülgsed ühendused

Hoolimata oma kompaktsusest, pakub XF605 suurt professionaalsete terminalide valikut, sh 12G-SDI, mis saadab ühe liidese kaudu tihendamata 4K signaali, HDMI väljund, C-tüüpi USB, kaks XLR sisendit ja palju muud.

XF605

Multifunktsionaalne lisatarvikutald

XF605 on varustatud multifunktsionaalse lisatarvikutallaga, mis on mõeldud elektrooniliste kontaktide jaoks. Lisaks saab kasutada teisi ühilduvaid tarvikuid, mis suurendab seadme paindlikkust veelgi.

XF605

Paindlik heli

XF605 käepidemel olevad kaks XLR sisendit pakuvad võimalust ühendada otse professionaalse mikrofoniga. Eraldiseisvad helinupud võimaldavad kontrollida heli taset, tagades produktsiooni jaoks parima heli. Lisaks saab XLR terminalide, 3,5 mm või sisemiste stereomikrofoni sisendite kombineerimisel rakendada neljakanalilist helisalvestust.

XF605

Mitmekülgne üheaegne väljund

Kuna XF605 on varustatud üheaegselt kasutatavate väljunditega (EVF, LCD, SDI ja HDMI), saab seda kohandada nii mitmikvaate kui ka välise salvestuse jaoks. Nii EVF kui ka LCD toetavad pildiotsija funktsioone, mis võimaldavad kohandada säritust HDR salvestuse jaoks.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni kaamera XF605 vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni kaamera XF605 kohta värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.

Seotud artiklid

  1. Nende fotodel ja videotes näidatud Canoni kaamera XF605 disain võib erineda tegelikust tootest.