CANON XF605

Pildinduse täiuslikkus

Rakendage kaamera võimsust ja paindlikkust

XF605 on esimene XF-seeria kaamera, kus on kombineeritud 4K 1,0-tüüpi CMOS-sensor ja DIGIC DV7 pildiprotsessor, märkides uut taset telesaadete pildikvaliteedi osas.

Suurepärane optika

XF605 suure jõudlusega L-seeria 4K objektiiv, mis sisaldab kahte asfäärilist objektiivi elementi ja ühte Super UD objektiivi elementi, suudab tagada suurepärase pildikvaliteedi kogu ekraani ulatuses. Mitmekülgne 15-kordne optiline suum pakub 35 mm-le vastavat ulatust (25,5–382,5 mm) ning 30-kordne täiustatud suum täiendavat paindlikkust ja kvaliteetset täis-HD salvestust.

Võimas pildistabilisaator

Canoni 5-teljeline pildistabilisaator tagab teravselge tulemuse nii käsitsi kui ka liikvel olles jäädvustades. Kombineerides standardset pildistabilisaatorit, dünaamilist pildistabilisaatorit ja võimendusega pildistabilisaatorit, pakub XF605 väga tõhusat pildistabiliseerimise kontrolli, mis sobib erinevate subjektide ja jäädvustamistingimuste jaoks.

REGISTREERIGE NÜÜD

Registreerige oma huvi Canoni kaamera XF605 vastu

Olge esimeste seas, kes saavad Canoni kaamera XF605 kohta värskendusi, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi, uudiseid ja kutseid kohalikele üritustele.

Seotud artiklid

  1. Nende fotodel ja videotes näidatud Canoni kaamera XF605 disain võib erineda tegelikust tootest.