CANON EOS C70

Suurepärane pildikvaliteet

EOS C70 4K Super 35 mm DGO-sensor sisaldab meie uuenduslikku kahekordse võimendusega väljundi (Dual Gain Output) tehnoloogiat, mis oli esmakordselt kasutuses mudeli C300 Mk III juures. See tagab vapustavalt selge pildikvaliteedi ka nõrgas valguses ja lisaks rohkem kui 16-astmelise dünaamilise vahemiku.
EOS C70 põhiseade

DGO-sensor, mis suudab rohkemat

DGO-sensoril loeb iga piksel pilti kahe erineva võimenduse astmega, millest üks on kõrge ja teine madal. Seejärel kombineeritakse andmed ühe pildi jaoks. Suurema võimendusega andmeid optimeeritakse tumedamate alade detailide jäädvustamiseks ja madalama võimendusega andmeid optimeeritakse heledamate alade detailide jäädvustamiseks. Pärast andmete pikslitäpsusega kombineerimist on kvaliteetne ja detailne tulemus tagatud nii heledate kui ka tumedamate alade juures. See võimaldab kaameral saavutada kuni 16-astmelist suurt dünaamilist ulatust.

DGO-sensor töötab võrreldes Dual ISO tehnoloogiale suuremas ISO-vahemikus ning tõstab dünaamilist vahemikku ja pildikvaliteeti hoolimata sellest, millises keskkonnas te jäädvustate.

Uus DGO-sensor ühildub ka kahepikslilise automaatteravustamisega, mis jätab kasutajale suurema vabaduse saavutada soovitud pilti.

DGO-sensor, Suur dünaamiline vahemik

HDR-salvestuse tugi

Nautige Canon Log 2-ga kuni 16+ astmelist dünaamilist vahemikku, filmile sarnaseid tunnusjooni, paindlikumat gradatsiooni ja detailsemaid varjusid.

Ka Canon Log 3 pakub suuremat dünaamilist vahemikku, tõhusamat gradatsiooni ja minimaalset varjumüra.

EOS C70 funktsioonide seas on ka Hybrid Log-Gamma (HLG) ja Perceptual Quantization (PQ). Need võimaldavad jäädvustada HDR-salvestust ilma gradatsioonita.

Loomulikud värvid

Canoni Cinema EOS süsteem on tuntud oma värviteaduse poolest, mis tagab loomuliku nahatooni ja orgaanilised värvid. Lisaks on kaameral EOS C70 pakkuda erinevaid värvimaatriksi sätteid, et sobituda teiste kaamera tüüpide ja mudelitega.

EOS C70, orgaaniline värvi tootlus

LUT tugi

Lisaks Canoni sisseehitatud Cinema EOS tabelitele võite sisemiseks salvestuseks importida ka kohandatud 3D LUT-faile, mis tagab veelgi tõhusama värvilise töövoo.

EOS C70, Video jäädvustamine LCD-ekraaniga, mees järve ääres

RÄÄGI MEIE MEESKONNAGA

Kas soovite, et Canoni esindaja teiega ühendust võtaks?

Täitke allpool see lühike vorm, kui soovite, et Canoni tootespetsialist teiega ühendust võtaks.

Seotud artiklid

  • ARTIKKEL

    8K ja ülediskreeditud 4K filmimine Canon EOS R5-ga

    Esimestel videovõtetel Canon EOS R5-ga uurisid Martin Bissig ja Ivan D'Antonio, kuidas selle 8K võimekus aitab vähendada võtte salvestusaega ja suurendada loomingulisi võimalusi.

  • ARTIKKEL

    Naised filmitööstuses: võitlus oma koha eest

    Naissoost filmiloojad räägivad, kuidas nad filmitööstuses jala ukse vahele said ja annavad nõu ka teistele naistele, kes sama asja teha soovivad.