CANON EOS C70

Kohandatav

Inspireerituna teistest Canoni RF-kinnitusega kaameratest on EOS C70 kompaktne, kerge ja peidab endas erinevaid kohandatavaid juhtnuppe, mille abil saate reguleerida seda olukorrale vastavalt.
Mees jäädvustamas kaameraga EOS C70, EOS filmikaamera

Kompaktne, kerge ja usaldusväärne

Uue disainiga EOS C70 on varustatud multifunktsionaalse käepideme, kolme kohandatava valikuketta ja mitmesuunalise juhtkangiga. Kaamera on loodud vastupidavaks, ent kergeks tööhobuseks. Kerge kaal on võimalik tänu süsinikkiust ja polükarbonaadist kerele. Kompaktne disain võimaldab seda kergesti ka droonile, stabiliseerijale, õla- või käerakisele, FPV-kiivrile ja sõidukile kinnitada.

EOS C70, Video jäädvustamine LCD-ekraaniga
EOS C70 droonivõte, tüdruk väljal
Professionaalse filmikaameraga droon, EOS C70
Mees jäädvustamas kaameraga EOS C70, EOS filmikaamera

Sisseehitatud ND-filtrid

EOS C70 on varustatud täiesti uue üliõhukese ND-filtriga, mis on optimeeritud RF-kinnituse flantsi ja sensori lühema vahekauguse jaoks.

See elektrooniliselt juhitav ND-filtrisüsteem toetab 2/4/6 ja täiendavalt 8/10 astet, võimaldades luua suurema väljasügavusega pilti ka päevavalguses.

Mees hoidmas kaamerat EOS C70, EOS filmikaamera, ND-filtrisüsteem
ND-filter, EOS C70

Vastupidav kaameraühenduseta kinnitus

EOS C70 on varustatud vastupidava kaameraühenduseta kinnitusega, mille külge saate kinnitada käepideme või erinevad tarvikud, nagu väline mikrofon.

EOS C70 ülaltvaade, kaameraühenduseta kinnitus

Iseseisev kambri ventilatsioonisüsteem

EOS C70 kasutab samasugust iseseisvat õhuvoo süsteemi, mis on olemas meie tipptasemel Cinema EOS kaamerates. See iseseisev ventilatsioonistruktuur takistab õhul otse elektroonilistele komponentidele liikuda. Lisaks ennetab see võõrkehade, nagu vesi ja liiv, elektrisüsteemi sisenemist. Tänu sellele saab kaamerat EOS C70 kasutada erinevates kohtades.

EOS C70 Ventilation system
EOS C70 ventilatsioonisüsteem
Professionaalse filmikaameraga droon, EOS C70

RÄÄGI MEIE MEESKONNAGA

Kas soovite, et Canoni esindaja teiega ühendust võtaks?

Täitke allpool see lühike vorm, kui soovite, et Canoni tootespetsialist teiega ühendust võtaks.

Seotud artiklid

  • ARTIKKEL

    8K ja ülediskreeditud 4K filmimine Canon EOS R5-ga

    Esimestel videovõtetel Canon EOS R5-ga uurisid Martin Bissig ja Ivan D'Antonio, kuidas selle 8K võimekus aitab vähendada võtte salvestusaega ja suurendada loomingulisi võimalusi.

  • ARTIKKEL

    Naised filmitööstuses: võitlus oma koha eest

    Naissoost filmiloojad räägivad, kuidas nad filmitööstuses jala ukse vahele said ja annavad nõu ka teistele naistele, kes sama asja teha soovivad.