CANON EOS C70

Professionaalsed ja praktilised funktsioonid.

EOS C70 on varustatud selliste funktsioonidega nagu automaatne ISO, vertikaalne jäädvustamine, puutejuhtimine ja elektrooniline pildistabilisaator. Viige oma loomingulisus ja filmiloomine uuele tasemele.
EOS C70, Video jäädvustamine LCD-ekraaniga, puutejuhtimine

Puutejuhtimine

EOS C70 on varustatud uue ja intuitiivse puutetundliku liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu ekraanil olevatele sätetele. Lihtsalt vajutage neid objekte, mida soovite muuta ja libistage reguleerimiseks kõrvale.

EOS C70, puutejuhtimine, automaatne ISO, automaatvõimendus

Automaatne ISO ja automaatne võimendus

EOS C70 pakub sujuvate üleminekute jaoks automaatset ISO ja võimendust, mis kohandab automaatselt ISO-valgustundlikkust tumedatest kohtadest eredatesse kohtadesse liikudes ja vastupidi. Valige ISO-valgustundlikkuse limiit ja kaamera muretseb ülejäänu eest. Nii on teil filmimise ajal veel üks asi vähem, mille pärast muretseda, ja saate täielikult keskenduda hetke tabamisele.

Vertikaalne jäädvustamine

Lisaks statiivikinnituse aukudele, mis asuvad kaamera all, on käepidemesse lisatud ka kinnitusauk, mis lihtsustab pikaajalist vertikaalse sisu jäädvustamist. See töötab nii statiivi kui ka stabiliseerija kasutamisel.

See vertikaalse jäädvustamise võimalus hõlbustab nutiseadmete või digitaalsete ekraanide salvestamist. Lihtsalt tehke menüüs sobiv valik või määrake funktsioon mõnele kohandatavale nupule (metainfo vaheldumine on toetatud ainult MP4 salvestuse puhul).

vertikaalne jäädvustamine, EOS C70
Vertikaalne jäädvustamine, EOS C70
vertikaalne jäädvustamine, EOS C70

Sisemise elektroonilise pildistabilisaatori tugi

EOS C70 on esimene Cinema EOS süsteemi kaamera, mis toetab RF-kinnitusega objektiivide kasutamisel ühendatud pildistabiliseerimissüsteemi. See süsteem võimaldab kaameral ja objektiivil töötada üheskoos parima tulemuse jaoks. Kui kombineerite RF-objektiivi EOS C70 elektroonilise pildistabilisaatoriga, saavutate optimaalse pildi stabiliseerimise. Võrreldes tavaliste EF-objektiivide ja elektroonilise pildistabilisaatoriga töötab ka vibreerimisvastane tehnoloogia paremini.

RF-objektiiv

Kui kinnitate RF-objektiivi otse kaamerale, töötavad objektiiv ja kere koos optimaalse tulemuse jaoks.

Kaamerasisene elektrooniline pildistabilisaator koos RF-objektiiviga

EF-objektiiv

Kui kinnitate EF-objektiivi EF-EOS R adapteri abil, stabiliseeritakse objektiivi ja kere eraldi.

Objektiivi kere iseseisev stabiliseerimine

Anamorfobjektiivi tugi

EOS C70 toetab anamorfobjektiive, venitades pilti nii LCD-ekraanil kui ka HDMI-väljundis. Kaameral on nii 1,3× kui ka 2× anamorfobjektiivide tugi.

Vertikaalse jäädvustamise võimekus, EOS C70

RÄÄGI MEIE MEESKONNAGA

Kas soovite, et Canoni esindaja teiega ühendust võtaks?

Täitke allpool see lühike vorm, kui soovite, et Canoni tootespetsialist teiega ühendust võtaks.

Seotud artiklid

 • ARTIKKEL

  8K ja ülediskreeditud 4K filmimine Canon EOS R5-ga

  Esimestel videovõtetel Canon EOS R5-ga uurisid Martin Bissig ja Ivan D'Antonio, kuidas selle 8K võimekus aitab vähendada võtte salvestusaega ja suurendada loomingulisi võimalusi.

 • ARTIKKEL

  Naised filmitööstuses: võitlus oma koha eest

  Naissoost filmiloojad räägivad, kuidas nad filmitööstuses jala ukse vahele said ja annavad nõu ka teistele naistele, kes sama asja teha soovivad.

 • ARTIKKEL

  Jäädvustage Canoni kaameraga EOS C70

  Jolade Olusanya räägib, kuidas ta Canoni RF-kinnitusega Cinema EOS kaameraga poeeti Sophia Thakuri filmis.

 • ARTIKKEL

  EOS C70: meie uus RF-kinnitusega Cinema EOS kaamera

  Uus kinnitus, uus disain, uued võimalused ... Avastage, kuidas Canoni kompaktne Super 35 mm kaamera teie loomingulisi võimalusi laiendab.