CANON EOS C70

Teedrajav automaatteravustamise tehnoloogia

EOS C70 tutvustab järgmise põlvkonna kahepikslilist CMOS-automaatteravustamise tehnoloogiat, mis pakub veelgi suuremat jõudlust.
EOS C70, Kahepiksliline automaatteravustamine

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine

RF-kinnitusega EOS C70 kaamera pakub ideaalset optika, mehaanika ja elektroonilise inseneriteaduse tasakaalu. Filmiloojad saavad rakendada konkurentsitult parimat optilist disaini, kiiremat automaatteravustamist ning kaamera ja objektiivi vahelist suhtlust, mis on võimalik tänu RF-tehnoloogiale. Revolutsiooniline RF-andmeedastussüsteem viib olemasoleva kahepikslilise automaatteravustamise tehnoloogia järgmisele tasandile.


Selleks et automaatteravustamine oleks veelgi tõhusam, pakub EOS C70 võimalust määrata automaatteravustamise kiirust ja reageerimist.


Uue disainiga puutetundlik kasutajaliides võimaldab kiiresti reguleerida ekraanil kuvatavaid sätteid, kohandada erinevaid parameetreid ja panna salvestust käima/seisma. Kõik see vaid ühe puudutusega.

Kahepikslilise teravustamise juhend

Kahepiksliline faasierinevuse tuvastamisega CMOS-automaatteravustamise tehnoloogia pakub uuenduslikke ja graafilisi juhiseid eesmise/tagumise teravustamise nihke kohta. Kui subjekt on fookuses, muutub ristkülik roheliseks, täiustades seeläbi käsitsi teravustamise kasutusmugavust ja täpsust. See on eriti kasulik 4K teravustamise juures.

EOS C70, Kahepiksliline automaatteravustamine
Nutikas automaatteravustamise jälgimine

EOS iTR AF X (nutikas jälgimine ja tuvastamine)

EOS C70 kasutab nutikat jälgimis- ja tuvastamissüsteemi, mis põhineb pidevalt areneval algoritmil. See tagab ülitäpse näo jälgimise ka siis, kui subjekti nägu on suunatud kaamerast eemale.

Näo prioriteediga automaatteravustamine / piiratud näo automaatteravustamine

Canoni näotuvastustehnoloogiaga koostööd tegev kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine tuvastab automaatselt näo ja jälgib seda liikumise ajal.

Näo jälgimine, EOS C70

Tuvastusega iseteravustamine

Tänu Canoni kahepikslilisele CMOS-iseteravustamise tehnoloogiale saab iga sensoris olevat pikslit kasutada nii pildinduseks kui ka iseteravustamiseks, mis tähendab, et iseteravustamine tuvastab ja jälgib subjekte – näiteks subjekti silmi – tagades otsustava teravuse isegi kitsa teravussügavuse puhul.

Näo- ja silmatuvastusega iseteravustamine aeg- ja kiirluubis (S&F) jäädvustamisrežiimidega

Näotuvastusega iseteravustamine suudab jälgida kaadris olevat nägu ja säilitada fookuse. Tänu uuele püsivarale on näotuvastusega iseteravustamise ja silmatuvastusega iseteravustamise alasid nüüd võimalik kasutada aeg-ja kiirluubis jäädvustamisrežiimidega kaadrisagedustel 24–120p.

RÄÄGI MEIE MEESKONNAGA

Kas soovite, et Canoni esindaja teiega ühendust võtaks?

Täitke allpool see lühike vorm, kui soovite, et Canoni tootespetsialist teiega ühendust võtaks.

Seotud artiklid

  • ARTIKKEL

    Naised filmitööstuses: võitlus oma koha eest

    Naissoost filmiloojad räägivad, kuidas nad filmitööstuses jala ukse vahele said ja annavad nõu ka teistele naistele, kes sama asja teha soovivad.

  • ARTIKKEL

    8K ja ülediskreeditud 4K filmimine Canon EOS R5-ga

    Esimestel videovõtetel Canon EOS R5-ga uurisid Martin Bissig ja Ivan D'Antonio, kuidas selle 8K võimekus aitab vähendada võtte salvestusaega ja suurendada loomingulisi võimalusi.