CANON EOS C70

Professionaalne liides

Kontrollige tegevust kohandatavate nuppude, professionaalsete terminalide ning tipptasemel audio- ja salvestusnuppudega.

Professionaalne liides

EOS C70, tipptasemel professionaalne liides

Täiustatud liides

EOS C70 on pärinud mitmed Cinema EOS-kaamerate omadused, nagu 13 kohandatavat nuppu, kaks mini XLR-terminali, spetsiaalsed helinupud ja ajakoodi sisend-/väljundterminal. USB-C pesa toetab kolmanda osapoole Wi-Fi ja Etherneti adaptereid.

täiustatud liidese seadistamine

1. Sisend 1 (3-viiguline mini XLR) / 2. Sisend 2 (3-viiguline mini XLR) / 3. Mikrofoni liides / 4. Kõrvaklappide liides / 5. USB C-tüüpi liides / 6. Kaugjuhtimispuldi liides / 7. HDMI väljundi liides (A-tüüpi) / 8. Ajakoodi sisend-/väljundliides (BNC)

Helinupud

Seadme taga asuvad kaks helinuppu, millega saate reguleerida salvestustasemeid individuaalselt. Sisendallikate seast saab valida kaabli sisendi, sisseehitatud stereomikrofoni ja kaks XLR-mikrofoniterminali. Kokku on helisisendite seas neli kanalit.

Heli kontrollnupud, EOS C70
jäädvustamine koos I/O liidesega

RÄÄGI MEIE MEESKONNAGA

Kas soovite, et Canoni esindaja teiega ühendust võtaks?

Täitke allpool see lühike vorm, kui soovite, et Canoni tootespetsialist teiega ühendust võtaks.

Seotud artiklid

 • Mägijalgrattur teeb päikese taustal hüppega trikki. Pilt on võetud altpoolt ning ääristatud punaste moonide ja rohuga mäenõlval.

  ARTIKKEL

  8K ja ülediskreeditud 4K filmimine Canon EOS R5-ga

  Esimestel videovõtetel Canon EOS R5-ga uurisid Martin Bissig ja Ivan D'Antonio, kuidas selle 8K võimekus aitab vähendada võtte salvestusaega ja suurendada loomingulisi võimalusi.

 • Film making, EOS C70

  ARTIKKEL

  Naised filmitööstuses: võitlus oma koha eest

  Naissoost filmiloojad räägivad, kuidas nad filmitööstuses jala ukse vahele said ja annavad nõu ka teistele naistele, kes sama asja teha soovivad.