EOS R Adapters

EOS R-adapterid

Ühendage oma EOS R-süsteem erinevate EF ja EF-S objektiividega

Integreerige ja laiendage

EOS R süsteemi adapterid pakuvad täielikku ühilduvust kõikide Canoni EF- ja EF-S-objektiividega, võimaldades Canon EOS R süsteemi kaamerate omanikel, kes omavad ka teisi EOS kaameraid, kasutada ühilduvaid olemasolevaid objektiive1.

Canon Adapters for EOS R
EOS R Compatibility with EF-S Lenses

Tooge oma EF-S-objektiivid EOS R süsteemi

EF-S-objektiivid on loodud APS-C sensoriga EOS-digipeegelkaamerate jaoks, kuid koos adapteriga saab neid kasutada ka EOS R süsteemi kaameratel. Kaamera loob automaatselt kärbitud pildi, mis vastab EF-S-objektiivide loodavale väiksemale kuvandile.

EOS Rega ühilduvad objektiivid

Avastage, millised objektiivid ühilduvad EOS R-adapteritega.

EOS R Compatible Lenses - EF Prime, EF-S, EF Zoom

Vastupidav konstruktsioon

Vastupidava konstruktsiooniga ning eesmiste ja tagumiste metallist kinnitustega EOS R-adapterid on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. Lisaks on need ilmastiku-, tolmu- ja niiskusekindlad, mis annab võimaluse jäädvustada ka keerulistes tingimustes.

Canon EOS R Adapters - Professional build and quality

Loodud saama hakkama igas olukorras

Kasutage oma objektiive samamoodi nagu EOS-digipeegelkaameratega, nautides sama suurt jõudlust ja kvaliteeti.

Canon EOS R Adapters - Great Performance, High Quality.

Täiuslik konstruktsioon

Canoni insenerid pidasid EOS R-süsteemi loomisel silmas olemasolevate EF- ja EF-S-objektiivide kvaliteeti ja jõudlust, et tagada nende ühilduvus EOS R.

Canon EOS R Adapters - Compatible with EF and EF-S Lenses

EOS R-adapter Mount Adapter EF-EOS R

Standardne Mount Adapter EF-EOS R EOS R-adapter võimaldab EF-S- ja EF-objektiivide sujuvat kasutamist EOS R-kaameratega. Fotograafid, kelle kogus on EF-S- ja EF-objektiive, saavad kindlusega investeerida EOS R-süsteemi, kuna nende olemasolevad objektiivid sobivad ka uue süsteemiga.

Canon EOS R Mount Adapter EF-EOS R Adapter - EF-S and EF Compatible

EOS R-adapter Control Ring Mount Adapter EF-EOS R

Control Ring Mount Adapter EF-EOS R võimaldab kasutada samu objektiive nagu Mount Adapter EF-EOS R, pakkudes lisaks ka objektiivi juhtrõngast. Kohandatav juhtrõngas on hõlpsasti leitav, ilma et peaksite kaamerat silmade eest tõstma, pakkudes erinevate sätete puutetundlikku käsitsi kontrollimist.

Canon EOS R Control Ring Mount Adapter EF-EOS R Adapter Customisable and Manual Controls

Kohandatav ühilduvus

Kaamera menüü kaudu programmeeritav objektiivi juhtrõngas võimaldab reguleerida erinevad seadeid, nagu ava, säriaeg, ISO-valgustundlikkus ja särikompensatsioon.

Canon EOS R Lens Control Ring

Puutetundlik ja intuitiivne käsitsemine

Objektiivi juhtrõnga leidmine on lihtne ja selleks ei pea isegi kaamerat silmade eest ära tõstma. Õrnad klõpsatused annavad puutetundlikku tagasisidet kolmandiku või poole astme kaupa (kui filmiloojad soovivad sujuvamat tööd, saab seda eemaldada läbi Canoni spetsiaalse teenuse).

Canon EOS R Adapter Tacticle Feedback

Drop-in filtriga kinnitusadapter EF-EOS R

Drop-in filtriga kinnitusadapteris EF-EOS R on ühendatud kinnitusadapteri EF-EOS R funktsionaalsus ja drop-in filtrid, mistõttu kaob vajadus lisada filtreid objektiivi ette. See on eriti kasulik lainurkobjektiivide puhul, millel on suur eesmine läätseelement. Adapter on saadaval kas muudetava neutraalse tihedusega (V-ND) filtri2 või ringpolarisatsioonifiltriga (C-PL). Samuti on saadaval selge (CL) filter, mis sobib jäädvustamiseks ilma filtri efektideta.

Canon EOS R Drop-In Mount Adapter

Adapter V-ND: muudetava neutraalse tihedusega filter

Neutraalse tihedusega filtrid aitavad kontrollida kaamerasse siseneva valguse hulka, mis on kasulik filmitegijatele, kes soovivad kasutada laia ava / pikka säriaega eredas valguses. Samuti sobib see maastikufotograafidele, kes kasutavad pikemat säriaega pilvede või vee liikumise jäädvustamiseks2.

Canon EOS R Adapteer Variable-ND Filter Drop-In

Adapter C-PL: ringpolarisatsioonifilter

Polarisatsioonifiltrid töötavad ka helkimise ja hägu korral, vähendades klaaspindadelt peegelduva valguse hulka. Filtrid võimendavad ka värviküllastust ja suurendavad ergaste värvide efekti.

Canon EOS R Adapteer Circular Polarising Filter Drop-In

Adapterite lisatarvikud

Tutvuge EOS R süsteemiga

Lisaks kolme aastakümne jooksul toimunud EOS-süsteemi järjepidevale uuendustööle tugineb EOS R-süsteem teedrajavale objektiivi kinnitusele, mis pakub veelgi rohkem loomingulisi võimalusi ja intuitiivsust, et jäädvustada iga hetke.

AVASTAGE ROHKEM

Discover Canon EOS R

Professionaalide kogemus

EOS R on saanud mitmete professionaalsete fotograafide ja filmiloojate lemmikuks. Vaadake, kuidas nad seda proovile panid ning kuidas loodi pilte ja filme, millest keegi unistadagi ei osanud.

Vaadake kõiki artikleid

Teile võib huvi pakkuda ka ...

1 Üksikasjad leiate toote tehnilistest andmetest
2 Kui juhtkettal ei ole enam näha valget pidevat joont (ND250 või uuem), võib see põhjustada sinist varjundit või ebaregulaarset tihedust