Canon EF 85mm f/1.2L II USM

EF 85mm f/1.2L II USM

Professionaalne lühike telefotoobjektiiv, mis on mõeldud just nõrgas valguses pildistamiseks ja olukordadeks, kus on vaja eriti suurt väljasügavust. Täiuslik loominguliste portreede jaoks.

Eelised

  • Ülikiire f/1.2 maksimaalne ava
  • Kiire ja vaikne automaatteravustamine
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline ava sujuvaks taustahäguks (bokeh-efekt)
  • Ühendamine E-TTL II välgusüsteemiga
  • Pehme vutlar ja päikesevarjuk

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon EF 85mm f/1.2L II USM üksikasjadega

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Väga kiire maksimaalne ava


Suur maksimaalne f/1.2 ava võimaldab nõrgas valguses pildistades suuremaid katiku kiiruseid kasutada. Objektiiv võimaldab ka teravustamist täpselt juhtida, saavutades eriti sügava väljasügavuse, et näiteks portreesid tehes loomingulisi efekte luua.

Sujuv taustahägu


Peaaegu ringikujuline ava diafragma muudab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala pehmemaks ja ühtlasemaks. Teravad esiplaanil olevad objektid paistavad sujuva häguse tausta pealt välja.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Ühendamine E-TTL II välgusäri mõõtmisega


Objektiiv saadab kaugusinfo tagasi ühilduva EOS-kaamera E-TTL II välgusüsteemi, et tagada optimaalne välgusäri mõõtmine.

Lisatarvikud


Objektiiv tarnitakse objektiivi päikesevarjuki ja pehme vutlariga.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 85mm f/1.2L II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.